מצלמת אינטרנט שעושה בעיות...

ג'וקר

משתמש צעיר
אין לי מושג מה מכל העצות פה עזר,
אך היום לפתע פתאום המצלמה החלה לעבוד בשיחות וידאו.
נקווה שתמשיך בהתנהגותה הטובה ותתחיל לעבוד גם באפליקציית מצלמה..
תודה רבה לכם !

מתא

משתמש פעיל
זה וינדוס 10?
כן
וזה מה שקיבלתי אחרי ההתקנה כיבוי והדלקה ‏‏לכידה.PNG

נערך לאחרונה ב:

בני2

משתמש מקצוען
והמצלמה לא עובדת?
מוזר בודק
וזה מה שקיבלתי אחרי ההתקנה כיבוי והדלקה

זה נראה שהדרייבר פשוט לא מתאים לווינדוס 10, בווינדוס לא היה את זה מובנה ובאתר של דל לא טרחו לעדכן את דרייבר.

מצ.png

ההצעה שלי היא לנסות עם תוכנות לדרייברים אני לאחרונה עובד עם Driver Easy ומאוד מרוצה [לאחר כמה אכזבות קשות שהיו עם Driver Booster]

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
זה נראה שהדרייבר פשוט לא מתאים לווינדוס 10, בווינדוס לא היה את זה מובנה ובאתר של דל לא טרחו לעדכן את דרייבר.

צפה בקובץ המצורף 635318

ההצעה שלי היא לנסות עם תוכנות לדרייברים אני לאחרונה עובד עם Driver Easy ומאוד מרוצה [לאחר כמה אכזבות קשות שהיו עם Driver Booster]
באתר של החברה כתוב שזה עבור וינדוס10

בני2

משתמש מקצוען
א. ניסתה את זה פעם איך זה עובד לאיזה חברות ובחינם זה גם מעדכן
לא השתמשתי הרבה עם הגרסה החינמית אבל ע"פ מה שזכור לי יש לה הגבלה על מהירות ההורדה (משהו כמו 50-10 ק''ב)
בחינמי זה גם מתקין לבד או רק מוריד
שוב ע''פ מה שזכור לי, באמת זה רק מוריד, ויותר קשה להתמודד עם זה כי זה הקבצים עצמם ללא תוכנת התקנה. לכן תמיד יש דרכים אחרות..

נורווגיה

משתמש מקצוען
שלום רב!
גם אני אשמח לעזרה בנושא מצלמה במחשב נייד. ברשותי מחשב נייד מדגם Latitude E64410. אני רוצה להפעיל את המצלמה אבל אני לא רואה אותה בהתקנים, ואין לי מושג איך להוריד דרייברים וכו'.
אשמח אם מישהו מהמומחים יוכל לעזור...
תודה רבה!

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לא השתמשתי הרבה עם הגרסה החינמית אבל ע"פ מה שזכור לי יש לה הגבלה על מהירות ההורדה (משהו כמו 50-10 ק''ב)

שוב ע''פ מה שזכור לי, באמת זה רק מוריד, ויותר קשה להתמודד עם זה כי זה הקבצים עצמם ללא תוכנת התקנה. לכן תמיד יש דרכים אחרות..
הקיצור זה טוב בעיקר שרואים את זה במנהל התקנים אחרת זה יותר מסובך תודה על הידע

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שלום רב!
גם אני אשמח לעזרה בנושא מצלמה במחשב נייד. ברשותי מחשב נייד מדגם Latitude E64410. אני רוצה להפעיל את המצלמה אבל אני לא רואה אותה בהתקנים, ואין לי מושג איך להוריד דרייברים וכו'.
אשמח אם מישהו מהמומחים יוכל לעזור...
תודה רבה!
זה עובד לך באפליקציית מצלמה איזה וינדוס יש לך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה