מצלמות מומלצות

tali25

משתמש צעיר
חשבתי שבתור התחלה, נמליץ או להיפך על מצלמות -
אני הקטנה יתחיל,
יש לי קנון A710 זום- 4 דיגיטלי 6 אופטי
מעולה! תמונות חדות, זום מצוין. וזה טוב בעיקר לחובבנים כמונו...;)

לעומת זאת, מצלמה דומה מאוד אבל מוציאה תמונות גרועות
קנון A630

הבדל קטן ביניהם אבל תוצאות שונות לגמרי.

אה ועוד תובנה שהגעתי אליה לא מזמן, כשסוללות של המצלמה חלשות התמונות מטושטשות לא כולם אבל אלה שעם זום רציני.
(אני מדברת בשפה לא מקצועית אבל תסלחו לי מראש)

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא כ"כ מסכים עם הקביעה הזאת בקשר ל a630 .
אני מכיר כמה אנשים קרובים שדי מרוצים מהמצלמה הזאת .
אבל לעומת זאת מה שנכון שה a 710 הרבה יותר טובה . והרבה בזכות מייצב העדשה המובנה .

שלמה

משתמש מקצוען
היה לא מזמן כתבה ברשת:

העולם מתקדם, אבל ייתן קצת פורפוציות

קבצים מצורפים

• 466bf045237fda721.jpg
    KB 244.7 · צפיות: 31
  • 466bf045237fda722.jpg
    KB 255.7 · צפיות: 26

tali25

משתמש צעיר
בדיוק, שכחתי לציין זאת, יש לו מייצב תמונה! (שחשוב גם לאנשים רגילים ולא רק לחולי פרקינסון).

ושמיל מה אתה אומר על הקטע של הסוללות? יש בזה משהו או שסתם ג'וק שלי?

שלמה

משתמש מקצוען
סוללה חלשה לא קשורה לטשטוש.
סוללה חלשה לא מטעינה את הפלש במלואו.
(מה שנקרא בעגה מקצועית "הקפאת תמונה", כי מהירות הפלש הרבה יותר מאשר מהירות הסגר).
בתוך בית, מה שיאיר את התמונה זה בעיקר הפלש ולא כל כך האור הקיים.

יש לי עוד טיפ על צילום בלילה עם פלש שמסומן כ"פלש אחורי" ואיך הוא משפיע על התמונה,
בע"ה לפעם אחרת.

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מחוסר בטריה היא גם סוגרת קצת יותר לאט את התריס ולכן נוצר הטישטוש .

שלמה

משתמש מקצוען
קשה לי להאמין, כי ברגע שהמצלמה מסמנת שהיא מוכנה לצילום, היא תצלם גם אם יש בטריה חלשה, מה שכן ייקח זמן עד שהבופר יתרוקן ומוכנות לתמונה הבאה.
אם הבטריה חלשה, היא פשוט לא תצלם.

שרוליק

משתמש צעיר
לי יש מצלמה של סוני דגם dsc-s600 שהיא כמובן דיגיטלית עם 6 מגה פיקסל היא נקנתה בחו"ל ולכן אני לא כ"כ יודע איך מנצלים אותה כשאני מצלם, לפעמים יוצאים לי תמונות מיוחדות ולפעמים לא. האם מישהוא יודע איך אני משיג הוראות להפעיל אותה כמו שצריך?
תודה מראש.

בסד

משתמש צעיר
איך אפשר להגדיל את קטע העתון שצורף כדי שיהיה קריא? זו שאלה כללית לכל הפורומים, אם אין קובץ מצורף, איך מגדילים?

אביגדורית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י בסד;64584:
איך אפשר להגדיל את קטע העתון שצורף כדי שיהיה קריא? זו שאלה כללית לכל הפורומים, אם אין קובץ מצורף, איך מגדילים?

פשוט לוחצים על התמונה, (אמור להיות אייקון של יד, במקום החץ הרגיל של העכבר), ואז נפתח התמונה בחלון אחר, שומרים במחשב באנשהוא, ופותחים.

פעם הבאה, שאלה כזו שואלים בפורום מערכת הפורומים.

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
היא התכוונה להגיד שזה לא מספיק לה, מן הסתם, לא?

בפיירפוקס בחלון החדש יש כלי מגדלת שמגדיל לגודל האמיתי של התמונה.
בIE יש אייקון בצד ימין למטה (על התמונה) שמגדיל לגודל האמיתי. ו...אם לא מצאת תעבור לפיירפוקס.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה