מצלמה למחשב!

אלי7 א

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זה בדיוק העניין , שרוב התוכנות משתמשות בממשק תוכנה - (נקרא API) חדש בוינדוס 10 , ומי שכתב את הדרייבר הזה לפני 100 שנה התאים אותו ל7 בלבד.
תוכנות ישנות כן יעבדו .

הם כבר מציינים את זה בעצמם בחלק מהאתרים שמוכרים את זה , חלקם כותבים לא עובד עם סקייפ וחלקם מפורש כותבים שעובד רק עם 7.

כעת כבר כל אחד מציין את זה באופן שונה (אחרי איומים בתביעות ופניות מהרשות להגנת הצרכן ועוד ועוד , כנל בקשר לרזולוציה , בהתחלה כתבו 1920X1080 אחרי זה שינו ל 640X480)

חפש קצת בגוגל
1611437263268.png
1611437263268.png
אתה מדבר על המצלמה הזאת?
אם כן, היא עבדה לי עם זום ופתאום לא עובדת, כשאני פותחת את האפליקציה של מצלמה כתוב שלא נמצאה מצלמה מחוברת
זה אומר שאני צריכה לאמר לה שלום ולא להתראות?

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
צפה בקובץ המצורף 815929צפה בקובץ המצורף 815929
אתה מדבר על המצלמה הזאת?
אם כן, היא עבדה לי עם זום ופתאום לא עובדת, כשאני פותחת את האפליקציה של מצלמה כתוב שלא נמצאה מצלמה מחוברת
זה אומר שאני צריכה לאמר לה שלום ולא להתראות?
אם אני לא טועה זה המצלמה המדוברת

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ויכול להיות שפתאום הפסיק לעבוד?
כן מאוד יכול להיות
אין מה לעשות עם זה?
פעת נתתי למשהו פתרון ועוד אחד אמר לי שהוא עושה את זה אבל זה לא הכי הכי
יש תוכנה למצלמה הזה ששם זה כן ניפתח ואז שעושים שיחת וידיו משתפים את החלון של התוכנה וככה זה בארך עובד

אלי7 א

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כן מאוד יכול להיות

פעת נתתי למשהו פתרון ועוד אחד אמר לי שהוא עושה את זה אבל זה לא הכי הכי
יש תוכנה למצלמה הזה ששם זה כן ניפתח ואז שעושים שיחת וידיו משתפים את החלון של התוכנה וככה זה בארך עובד
רעיון.
זה נפתח לי באמת בכמה תוכנות אחרות.
אולי ננסה ככה תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  38  פעמים

לוח מודעות

למעלה