חוו"ד מציעים לי ללמוד אפטר?

• פותח הנושא ORTAG
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

ORTAG

מיתוג שמדליק עסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
שלום לכולם!
אני גרפיקאית ובונה אתרים,
כעת מעוניינת ללמוד תחום נוסף.

מאד מתחברת לכל מה שקשור לאנימציות, סרטי תדמית, קליפים של מילים (לא העריכה של הקליפ עצמו- בפרימייר... זה
פחות), ובעיקר... אותיות קופצות, אותיות בתנועה!:giggle:

אשמח לשמוע מה חו"ד-
האם כדאי לי ללמוד אפטר?
האם אפטר ייתן לי את הידע והכלים בתחום שאני רוצה לדעת- לבנות סרטוני אנימציה קלילים, קליפ מילים וכד'?

ושאלה נוספת-
האם כדאי לי ללמוד את זה דרך פרוג- בקורס של יוני ברק (קורס מוקלט, לא בזום)?
יצא למישהו לנסות?

אשמח לקבל את הכוונתכם!

נערך לאחרונה ב:

Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יוני ברק מרצה מעולה!
הוא מעביר את החומר בצורה ברורה וקולחת,
אני ממליצה מנסיון.

אדיטופ אנימציות

איור אנימציה ועריכת וידאו
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ממליצה מאד על התוכנה !!
שווה יותר מכל התוכנות ואין סוף לאופציות
נחשבת לקצת קשה אבל לדעתי ממשק נח מעולה וקליל אוהבת מאד מאד את אפטר !!!

מצגת40

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אפטר יתן לך מענה מצוין!
@יוני ברק מרצה מעולה!! מסביר את התוכנה נהדר עושה גימיקים הזויים.... ואנימציות קוליות..
אבל אם הסגנון שאת מחפשת הוא יותר סגנון של קליפי מילים, המנוני סמינרים וכד ממליצה לך על @BRO
בהצלחה

יוני ברק

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
היי אורטל
הקורס אכן מאפשר לרכוש את הכלים שכתבת עליהם, כמובן שכדי להתמקצע בהם יותר יש כמובן צורך בתרגול ועבודה עם הכלים לאורך זמן..
הקורס המוקלט מכיל את החומרים שנלמדים בקורס הרגיל, רק שבקורס הרגיל יש לך גם ליווי לאורך הקורס, וסיוע בזמן אמת שתמיד עוזר במקרים כאלה...
תלוי בסוג התלמידה שאת.. אם את אוטודידקטית ויכולה להתחייב ללמוד לבד, ובמידת הצורך שיהיו טעויות תוכלי לחפש
בגוגל איך לפתור אותן, את יכולה להוריד את הקורס המוקלט.
אם את צריכה משהו יותר מונחה ומובנה עם מרצה שגם יענה על שאלות שיצוצו, אז הקורס בזום יותר מתאים לך.

פרומי ק.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
סרטונים מצוירים לומדים באותו קורס?

לייקי ר.

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
ממליצה מאוד על התוכנה!
אם את עדיין לא סגורה על מקום לימודים, יש לי בשבילך מקום מעולה,
תוכלי לפנות אלי באישי.
בהצלחה!!

יוני ברק

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
היי אורטל.. כאן יוני..
הקורס שלנו בהחלט ממצה ונוגע בmotion graphics (גרפיקות בתנועה) בזה נכללים גם אלמנטים גרפיים, וגם מילים כמו שאת מחפשת ובנוסף גם נושאים אחרים שהתוכנה מציעה כמו עבודה עם מסך ירוק, עקיבה ועוד טכניקות שונות.

מבחינת איך ללמוד את זה זה תלוי בך, אם את יותר אוטודידקטית ויודעת לשבת לבד ובמידה וצצות שאלות למצוא את הפתרון עצמאיצ, אז את יכולה ללכת על קורס האונליין.
אם יותר נוח לך ללמוד כשיש משוב ומענה על שאלות במהלך הדרך אז הקורס בזום יכול להתאים לך. בקורס הזה אני גם לפעמים מעדכן בדברים שהתקדמו בתוכנה, בשונה מההקלטה שרלוונטית לזמן ההקלטה שלה שהוא 2020..

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
נא לא להקפיץ אשכולות ישנים!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה