קורונה מצ'ינג הדבקה לקורונה. לא כסף

אותיות פורחות

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
שלום לכל חברי הפורום

המצב כרגע הוא שהמודעות בציבור החרדי מחולקת לשתים

חלק אחד מחובר לרשת, רואה תרשימים, דיאגרמות, קורא כתבות, רואה את שליח חב"ד בקראון הייטס, ומודע לגודל הסכנה

החלק השני לא מחובר, עולם כמנהגו נוהג חוסר מודעות מוחלט.

בואו נרצף את בתי הכנסיות בפרסום

כל אחד יודיע איזה שכונה הוא לוקח איזה בית כנסת הוא לוקח על עצמו, להדפיס את מכתבי הרב רובין והרב ישראל לנדא, את הסיפור של יונתן רוזנבלום שבוודאי כולכם קראתם, וכו' וכו'.

כמה פשוט, להדפיס, להודיע איזו שכונה לקחתם על עצמכם וזכויות הצלת חיי רבים מישראל תהיה בידכם

מכאן קריאה לבעלי בתי דפוס, שיכולים להדפיס מודעות גדולות, ולמי שמוכן להדביק אותן

מכאן קריאה לחברינו בפורום גרפיקה וקופרייטינג לעצב מודעות שתופסות את העין, עם עדיפות למודעות שיכולות להיות מודפסות במדפסת ביתית A4

מצורף בזה כמה מודעות שאפשר להדפיס ולפרסם

תזכו למצוות

קבצים מצורפים

• הוראות רבני ירושלים.pdf
    KB 387.8 · צפיות: 134
  • הרב רובין - קורונה.pdf
    KB 327.4 · צפיות: 92
  • מכתב חתום.pdf
    KB 248.8 · צפיות: 105
  • נחום - קורונה.pdf
    KB 320.8 · צפיות: 138

פרפר סגול

משתמש מקצוען
שלום לכל חברי הפורום

המצב כרגע הוא שהמודעות בציבור החרדי מחולקת לשתים

חלק אחד מחובר לרשת, רואה תרשימים, דיאגרמות, קורא כתבות, רואה את שליח חב"ד בקראון הייטס, ומודע לגודל הסכנה

החלק השני לא מחובר, עולם כמנהגו נוהג חוסר מודעות מוחלט.

בואו נרצף את בתי הכנסיות בפרסום

כל אחד יודיע איזה שכונה הוא לוקח איזה בית כנסת הוא לוקח על עצמו, להדפיס את מכתבי הרב רובין והרב ישראל לנדא, את הסיפור של יונתן רוזנבלום שבוודאי כולכם קראתם, וכו' וכו'.

כמה פשוט, להדפיס, להודיע איזו שכונה לקחתם על עצמכם וזכויות הצלת חיי רבים מישראל תהיה בידכם

מכאן קריאה לבעלי בתי דפוס, שיכולים להדפיס מודעות גדולות, ולמי שמוכן להדביק אותן

מכאן קריאה לחברינו בפורום גרפיקה וקופרייטינג לעצב מודעות שתופסות את העין, עם עדיפות למודעות שיכולות להיות מודפסות במדפסת ביתית A4

מצורף בזה כמה מודעות שאפשר להדפיס ולפרסם

תזכו למצוות
1000 ליקים!

תקוע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כנ"ל

קבצים מצורפים

• קול קורא אגודה.jpg
    קול קורא אגודה.jpg
    KB 338.4 · צפיות: 73

כנפיים

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי

שנינות

משתמש פעיל
מה עם זה? לעניין גם?

ד"ר אלי בנט הוא רופא בחדר מיון בבית חולים של ניו יורק, ובנוסף רופא פרטי בקווינס והוא פרסם באתר Yeshiva world news מכתב לחברי הקהילות היהודיות בארצות הברית.

"כולכם יודעים מי אני ואיפה אני עובד. אני פשוט מרגיש שאני צריך לכתוב את זה" הוא פותח.

"זו דעתי הרפואית, והיא גם דעתם של כל המומחים למחלות זיהומיות, שהמניינים (תפילה) הולך להרוג אנשים" אומר הד"ר. "אני יודע שקשה מאוד לכולכם להבין את זה כי זה נראה כמו מפגש לא מזיק של 15 עד 20 איש. אני אקח בשמחה מישהו מכם לסיור של חמש דקות במתרחש בבית החולים שלי ברגע זה."

"נכון ליום חמישי האחרון היו לנו שבעה חולים מאושפזים. נכון לאתמול זה הגיע ל- 30 ונכון להיום יש 50. קשישים מהשכונה שלנו נמצאים בטיפול נמרץ בגלל המניינים האלה."

"יש מניין בשעה 6:00 בבוקר ואחריו 7:00 בבוקר ואחריו 8:00 בבוקר ואחריו 9:00 בבוקר אפילו אם רק 25 אנשים מגיעים לכל אחד, זה מאה אנשים באותו החדר באותו בוקר. סטטיסטית, אתם הולכים להרוג אדם זקן בכל פעם שאתה נפגשים."

"כולכם סומכים עלי שאתיחס אליכם כאל משפחה כשאתם באים למשרדי, אז אני מדבר אליכם כאל משפחה. עצרו את המניינים, עצרו את המפגשים, הישארו בבית והתפללו ביחידות. קחו בחשבון את התרופות המטופלים, והפרמדיקים והרופאים והאחיות העובדים בבתי החולים, שעובדים בתנאים מגוכחים ומנסים להציל כמה שיותר אנשים. אני מודה, לא יהיו אלפי מקרי מוות בקווינס, אבל האם אנחנו באמת מוכנים לקבל שאחד מתוך 100 אנשים בשכונה שלנו ימותו? אני לא."

"אנו סומכים על רופאים אם לאכול ביום כיפור או לא, או מתי לעשות ברית, מדוע פתאום אתם חושבים שמתאים להתעלם מאיתנו?"

יעקב1245

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
נו
ירושלים
מי יכול בהר נוף? בית וגן? גבעת מרדכי רמות א, נוה יעקב, פסגת זאב

בני ברק
בעלי מלאכה, איצקוביץ וכו' וכו'
להדפיס ולהדביק בבנין שלך, בבית הכנסת שלך, בשכונה שלך

יעקב1245

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מה עם זה? לעניין גם?

ד"ר אלי בנט הוא רופא בחדר מיון בבית חולים של ניו יורק, ובנוסף רופא פרטי בקווינס והוא פרסם באתר Yeshiva world news מכתב לחברי הקהילות היהודיות בארצות הברית.

"כולכם יודעים מי אני ואיפה אני עובד. אני פשוט מרגיש שאני צריך לכתוב את זה" הוא פותח.

"זו דעתי הרפואית, והיא גם דעתם של כל המומחים למחלות זיהומיות, שהמניינים (תפילה) הולך להרוג אנשים" אומר הד"ר. "אני יודע שקשה מאוד לכולכם להבין את זה כי זה נראה כמו מפגש לא מזיק של 15 עד 20 איש. אני אקח בשמחה מישהו מכם לסיור של חמש דקות במתרחש בבית החולים שלי ברגע זה."

"נכון ליום חמישי האחרון היו לנו שבעה חולים מאושפזים. נכון לאתמול זה הגיע ל- 30 ונכון להיום יש 50. קשישים מהשכונה שלנו נמצאים בטיפול נמרץ בגלל המניינים האלה."

"יש מניין בשעה 6:00 בבוקר ואחריו 7:00 בבוקר ואחריו 8:00 בבוקר ואחריו 9:00 בבוקר אפילו אם רק 25 אנשים מגיעים לכל אחד, זה מאה אנשים באותו החדר באותו בוקר. סטטיסטית, אתם הולכים להרוג אדם זקן בכל פעם שאתה נפגשים."

"כולכם סומכים עלי שאתיחס אליכם כאל משפחה כשאתם באים למשרדי, אז אני מדבר אליכם כאל משפחה. עצרו את המניינים, עצרו את המפגשים, הישארו בבית והתפללו ביחידות. קחו בחשבון את התרופות המטופלים, והפרמדיקים והרופאים והאחיות העובדים בבתי החולים, שעובדים בתנאים מגוכחים ומנסים להציל כמה שיותר אנשים. אני מודה, לא יהיו אלפי מקרי מוות בקווינס, אבל האם אנחנו באמת מוכנים לקבל שאחד מתוך 100 אנשים בשכונה שלנו ימותו? אני לא."

"אנו סומכים על רופאים אם לאכול ביום כיפור או לא, או מתי לעשות ברית, מדוע פתאום אתם חושבים שמתאים להתעלם מאיתנו?"
הכל טוב, כמה שיותר, כמובן שלמכתבי רבנים בהירים כמו זה של הרב ישראל לנדא שהועלה למעלה, וכן לסיפור של נחומי יש תועלת רבה מאוד

הארז

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
רעיון מעולה
חבל שמשרד הבריאות שמשקיע הון רב בפרסום במגזר
לא מפרסם את המודעות האלה

כנפיים

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
חבל שמשרד הבריאות שמשקיע הון רב בפרסום במגזר
לא מפרסם את המודעות האלה
נו,
למי יש גישה למישהו ממשרד הבריאות?
בואו נחפש עסקנים שהיינו מערבים בשביל מקרה רפואי דחוף...

ETStudio

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אשמח לתלות אצלינו,
צריך מכתבים ברורים וקצרים יותר,
פסקי הלכה של הרב זילברשטיין וכדו',
(יעזור גם למי שלא יעצור לקרוא את הסיפור משנת תשצ"ז...)

אותיות פורחות

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
בינתיים כדאי לתלות את מה שיש, שלא נהיה כמו מרים בת בייתוס (בזמן החורבן שחיפשה בכל פעם את מה שבדיוק נגמר, ועד שהבינה שצריך לבקש את מה שיש כבר נגמר הכל)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  36  פעמים

לוח מודעות

למעלה