מציאת שבירת שורה

יעל מור

פרסום שמגביה עסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
עימוד ספרים
כיצד אני כותבת גרפ למציאת שבירת שורה?

יעל מור

פרסום שמגביה עסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
עימוד ספרים
האמת היא שעדיף חיפוש של שבירת שורה ואח״כ רווח חלון כמו בסקריפט של אריאל וו לחלונות החדש שנוצר שבירת שורה ואח״כ זיח ומה שקורה שהגדלתי את הפונט הזיח נוצר לי בשורה שניה וכשאני מבטלת את הסקריפט המילים נצמדות לי
אני רוצה לבטל את מה שמסומן ובמקום זה לתת רוח
Screenshot at Jun 13 10-42-30.png

יעל מור

פרסום שמגביה עסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
עימוד ספרים
מצאתי כתבתי בטקסט ולא בגרפ

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
האמת היא שעדיף חיפוש של שבירת שורה ואח״כ רווח חלון כמו בסקריפט של אריאל וו לחלונות החדש שנוצר שבירת שורה ואח״כ זיח ומה שקורה שהגדלתי את הפונט הזיח נוצר לי בשורה שניה וכשאני מבטלת את הסקריפט המילים נצמדות לי
אני רוצה לבטל את מה שמסומן ובמקום זה לתת רוח
צפה בקובץ המצורף 1138071
יש עדכון לסקריפט של @אריאל וו - שעובד עם 'טאב' ולא עם רווח גדול.
בכל מקרה, ביטול ה'חלונות' דרך הסקריפט, מבטל גם את שבירות השורה.

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אכן -- ביטול החלון מוחק את שבירות השורה. לחילופין, אם רוצים לתקן את רוחב החלון אין צורך למחוק כלום, פשוט להריץ את הסקריפט שוב על אותה פסקה.
ואכן, כמו שכתב @יענקי R מומלץ להשתמש בגירסה החדשה שמשתמש בטאב, כי זה יוצא יותר מדוייק, ויש שם עוד תיקוני באגים וכו׳.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה