מידע שימושי מציאות מדומה , רבודה ומשחקי מחשב

perfect לי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
חושבת ללמוד,
ממש חשוב לי מידע אם מישהו יודע:
האם יש מקומות תעסוקה לחרדית ובאלו איזורים,
באילו תחומים.
האם אפשר לעבוד כעצמאי,
השתכרות וכולי
תודה על המידע!!!

Moishi Rand

משתמש רשום
היי, אני עובד מספר שנים בתחום, גם כעצמאי וגם כשכיר (בשנה וחצי האחרונות בעיקר כשכיר), אני לא מכיר מקומות שמוגדרים כחרדיים נטו, אצלינו בחברה יש קבוצה של בנות חרדיות שמתנהלת כיחידה עצמאית אבל הן מפתחות שרת, לא מפתחות משחקים, התחום הולך ומתפתח מאוד ויש לו כל הזמן עוד ועוד ביקוש אבל זה לא כמו שוק ההייטק הכללי שבו אפשר למצוא יותר דברים מתאימים כי הוא פשוט שוק גדול יותר.
מבחינת משכורות, ספציפית השכר של מפתחי המשחקים אצלינו בחברה הוא שכר גבוה מאוד, זהה למפתחים האחרים וגבוה גם ביחס לחברים שלי שעובדים כמתכנתים בחברות אחרות, גם התנאים מצוינים, אבל לא כל החברות ככה, יש מנעד משתנה מאוד לשכר של מפתחי יוניטי ויש מקומות שמשלמים שכר יחסית נמוך מאוד, הכול תלוי בחברה ובנסיון, לגבי תעסוקה כעצמאית, אפשר בהחלט לעשות את זה, כשהייתי עצמאי לא הייתה חסרה לי עבודה, ויש מגוון רחב מאוד של פרוייקטים בתחום, אבל זה לא משהו שנוחת מהשמיים, הפרוייקטים יכולים להיות גדולים ומורכבים וההתעסקות עם לקוחות היא דבר מאוד לא פשוט, בכל אופן שיהיה המון בהצלחה, בלי קשר לשאר הדברים מדובר בתחום קסום ומרתק.

perfect לי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
היי, אני עובד מספר שנים בתחום, גם כעצמאי וגם כשכיר (בשנה וחצי האחרונות בעיקר כשכיר), אני לא מכיר מקומות שמוגדרים כחרדיים נטו, אצלינו בחברה יש קבוצה של בנות חרדיות שמתנהלת כיחידה עצמאית אבל הן מפתחות שרת, לא מפתחות משחקים, התחום הולך ומתפתח מאוד ויש לו כל הזמן עוד ועוד ביקוש אבל זה לא כמו שוק ההייטק הכללי שבו אפשר למצוא יותר דברים מתאימים כי הוא פשוט שוק גדול יותר.
מבחינת משכורות, ספציפית השכר של מפתחי המשחקים אצלינו בחברה הוא שכר גבוה מאוד, זהה למפתחים האחרים וגבוה גם ביחס לחברים שלי שעובדים כמתכנתים בחברות אחרות, גם התנאים מצוינים, אבל לא כל החברות ככה, יש מנעד משתנה מאוד לשכר של מפתחי יוניטי ויש מקומות שמשלמים שכר יחסית נמוך מאוד, הכול תלוי בחברה ובנסיון, לגבי תעסוקה כעצמאית, אפשר בהחלט לעשות את זה, כשהייתי עצמאי לא הייתה חסרה לי עבודה, ויש מגוון רחב מאוד של פרוייקטים בתחום, אבל זה לא משהו שנוחת מהשמיים, הפרוייקטים יכולים להיות גדולים ומורכבים וההתעסקות עם לקוחות היא דבר מאוד לא פשוט, בכל אופן שיהיה המון בהצלחה, בלי קשר לשאר הדברים מדובר בתחום קסום ומרתק.
וואו!
תודה על התשובה המפורטת,
ממש עזרת לי
בכל מקרה במקום בו חשבתי ללמוד (סיעור מוחות) נפתחה קבוצה לפני חצי שנה, עוד שנה הן תסיימנה והם לא פותחים עוד קבוצה עד שיראו את ההשמה,
חשבתי ללמוד לבד, אני אוטודידקטית בנשמתי ויש פלטפורמות שונות שניתן לעשות זאת בהן,
יש לך נסיון בזה?
נשמע ריאלי??
כי דיבר אלי שבקורס של סיעור מוחות יש גם את הקטע של העלילה של המשחק- הנרטיב. ופיתוח מונטרי- איך לעשות מזה כסף וכו'
למרות שלכאורה עם אנגלית טובה אוכל להשיג גם את המידע הזה בלי הרבה קושי...

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
@perfect לי אולי תקחי אותי לתלמידה שלך
אני רוצה לעשות הסבת מקצוע ודווקט התחום הזה נשמע לי מאוד
רק שאני לא מוצאת היכן ללמוד את המקצוע הנ"ל
אשמח לשמוע היכן באמת אפשר ללמוד

perfect לי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
@perfect לי אולי תקחי אותי לתלמידה שלך
אני רוצה לעשות הסבת מקצוע ודווקט התחום הזה נשמע לי מאוד
רק שאני לא מוצאת היכן ללמוד את המקצוע הנ"ל
אשמח לשמוע היכן באמת אפשר ללמוד
היי!!
אני רוצה ללמוד!!!!
אני לא מלמדת:cool::cool:
דווקא חפרתי ברשת ומצאתי סילבוס מעניין מאד באיזו מכללה לא חרדית לעיצוב בחיפה...
כמו שאמרתי-
אנגלית טובה וללמוד לבד :(

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
היי!!
אני רוצה ללמוד!!!!
אני לא מלמדת:cool::cool:
אני מבינה
אבל את מתכוונת ללמוד בכוחות עצמיך מהרשת כמו שאני רואה
אז אולי על הדרך תלמדי אותי ... סוג של "חברותא" כמובן בתשלום.
אגב מה את עוסקת היום?
את עושה הסבת מקצוע או שפותחת עוד ענף בעבודה שלך?

perfect לי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני מבינה
אבל את מתכוונת ללמוד בכוחות עצמיך מהרשת כמו שאני רואה
אז אולי על הדרך תלמדי אותי ... סוג של "חברותא" כמובן בתשלום.
אגב מה את עוסקת היום?
את עושה הסבת מקצוע או שפותחת עוד ענף בעבודה שלך?
אני מורה לאנגלית
מעבירה בגרויות

ואני מחפשת את עצמי בשוק ההיטק,
גיימרית מלידה,
ראש טוב לתיכנות
אוהבת אומנות ועיצוב
המסקנה:
פיתוח משחקים
לאכזבתי גיליתי את האפשרות הזו מאוחר מידי...
אולי נלמד פרטי אצל @Moishi Rand ודומיו...

נערך לאחרונה ב:

perfect לי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני בעד
רק ענין ההשמה מטריד אותי
אהה...
אגב הבעיה שלי ללמוד מהרשת היא שבאתר של יוניטי רוב סירטוני ההדרכה חסומים לי,
זה רק אם אוריד רף סינון,
דבר שלא אעשה במצב הנוכחי של המחשב בבית,
אולי אם היה לי מקום חיצוני לשבת ללמוד בו ולהשאיר שם את המחשב (המסונן, אבל פחות...)

Moishi Rand

משתמש רשום
סליחה על האיחור בתגובה :)
אז דבר ראשון גילוי נאות אני המרצה הראשי בקורס של סיעור מוחות, אני מרצה בשנקר, והייתי גם מרצה בתילתן (מניח שזו המכללה שעליה דיברת בחיפה), הקורס אכן מכיל קורסים נוספים בגלל שהתחום הזה הוא רחב מאוד וחשוב להכיר את ההבטים השונים שבו, לגבי למידה אישית ציינת את העניין של אנגלית טובה ויכולת למידה עצמית שזה אולי שני הדברים הכי חשובים שיכול להיות לאנשי מקצוע בתחום, גם אם לוקחים קורס וגם אם לא, הלמידה ממשיכה כל הזמן לאורך חיי המקצוע, ולכן חשוב לאהוב את התחום וגם לדעת ללמוד דברים חדשים במהירות, אפשר בהחלט ללמוד את התחום גם לבד לחלוטין אבל אין ספק שקורס (לא משנה של מי ואיפה) יכול לתרום המון גם מבחינת נגישות החומר וגם מבחינת לקבל מנטורים שהם חלק מהתחום ויודעים לכוון ולסייע, אצלינו בחברה למשל יש מתכנתים מכל הסוגים, הרוב כמובן בוגרי תואר של מדעי המחשב והנדסת תוכנה, אבל יש גם בוגרי קורסים שונים וגם אנשים שלמדו לבד לחלוטין אבל כמובן שהספיקו לעשות פרוייקטים בצורה עצמאית ולצבור וותק בפיתוח.
אם יש שאלות נוספות אשמח לענות עליהם, אני מעדיף מטבע הדברים לא לדבר יותר מידי על הקורס שלי בסיעור מוחות, אבל אשמח לענות לכל שאלה על התחום עצמו, שיהיה המון בהצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה