מידע שימושי מצטרפת לטרנד החדש // ספרים יד-2

שוקולד אגוזים

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מצטרפת לטרנד החדש,
ומפנה כמה ספרים מיותרים אצלי

מוכרת ספרים אלו
כל אחד 20 ש"ח בלבד!

מודיעין עילית, אזור סמינר פוירשטיין.

אין משלוחים! לא שומרת! לבוא ולקחת!

IMG_4089.JPG

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
סליחה מכל הסופרים והסופרות. (או שדווקא לא?)

אבל זה טרנד כל כך חכם וצרכני ומוצלח. היה צריך יותר למסד אותו.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
ועדיין חרוט - רלוונטי?

שואפת ליותר

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים

שוקולד אגוזים

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
אני ממש אשמח..
קראתי את זה גם לפני שנים, נראה מה אני עוד זוכרת.

שולינקה בת ה-16 טסה לצרפת, לבקר את אביה האסיר שיושב בבית הכלא, בעקבות כך שהציל את חייה (זה עוד כתוב בסוף חלק א').
היא מתארחת בבית משפחה בצרפת, ולומדת בינתיים בתיכון המקומי שם, ובין לבין מבקרת את אביה.

אביה מספר לה שהוריו ניתקו עימו קשר, מפני שהתחתן עם יהודיה.
אחיו שומר איתו על קשר בסתר, כי מפחד מאביו שהזהירו לא לעשות כך.
גם אימו מאד רוצה להיות איתו בקשר, אך מפחדת מבעלה...

האח (דוד של שולינקה) מסדר לה פגישה עם סבתה, כשהסב לא נוכח בבית, כשנסע לעסקים למספר ימים.
נפגשת עם סבתה שמרעיפה עליה אהבה, ומספרת לה בסודי סודות שהיא בעצם יהודיה (כמה צפוי...), אך אף אחד לא יודע מזה, פרט לבעלה, אפילו לא שני בניה. ומזהירה אותה לשמור על זה בסודי סודות, ולא לספר על כך גם לא לאביה.

שולינקה שמחה לגלות שאביה יהודי, אך ניצבת כעת בפני קונפליקט, שאינה יכולה לספר זאת לאיש, כי אם ייודע לסב שאביה יודע על היותו יהודי, הסבתא תסבול מכך קשות...

שולינקה כואבת את המצב, שנותר לאביה עוד שנים רבות בכלא, ומחליטה ללכת לאנטוניו (ההוא מהשוק השחור שהלווה לאביה כסף וגרר אותו לביצוע השוד שבגינו הוא יושב בכלא), כי היא בטוחה שכמו שהוא יצא ללא פגע מהסיפור הזה, יש לו מהלכים בתוככי בית הכלא.

היא הולכת אליו בלי לספר לאיש, והוא כל כך מופתע ממעשיה האמיץ (נדמה לי שהיה שם גם איזה סיפור על הבת שלו, היתה חולה או משהו, ושולינקה הזכירה לו אותה).
ואמר לה שיעזור לשחרורו, ואכן לאחר תקופה אביה משתחרר מהכלא, הם שוכרים יחד דירה בצרפת, וגרים יחד.

איכשהו העניין עם הסוד על יהדותו של אביה נפתר (יש מצב שהסבא מת), והיא מנסה לקרב אותו לתורה ומצוות, ולא מצליחה, היא מתוסכלת מזה, ו...

פה אמור להגיע חלק ג' שעוד לא יצא "שולינקה כבר לא ילדה".

אם פספסתי משהו, או טעיתי פה ושם, תקנו אותי בכיף!

חג שמח!!

מוצג

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
קראתי את זה גם לפני שנים, נראה מה אני עוד זוכרת.

שולינקה בת ה-16 טסה לצרפת, לבקר את אביה האסיר שיושב בבית הכלא, בעקבות כך שהציל את חייה (זה עוד כתוב בסוף חלק א').
היא מתארחת בבית משפחה בצרפת, ולומדת בינתיים בתיכון המקומי שם, ובין לבין מבקרת את אביה.

אביה מספר לה שהוריו ניתקו עימו קשר, מפני שהתחתן עם יהודיה.
אחיו שומר איתו על קשר בסתר, כי מפחד מאביו שהזהירו לא לעשות כך.
גם אימו מאד רוצה להיות איתו בקשר, אך מפחדת מבעלה...

האח (דוד של שולינקה) מסדר לה פגישה עם סבתה, כשהסב לא נוכח בבית, כשנסע לעסקים למספר ימים.
נפגשת עם סבתה שמרעיפה עליה אהבה, ומספרת לה בסודי סודות שהיא בעצם יהודיה (כמה צפוי...), אך אף אחד לא יודע מזה, פרט לבעלה, אפילו לא שני בניה. ומזהירה אותה לשמור על זה בסודי סודות, ולא לספר על כך גם לא לאביה.

שולינקה שמחה לגלות שאביה יהודי, אך ניצבת כעת בפני קונפליקט, שאינה יכולה לספר זאת לאיש, כי אם ייודע לסב שאביה יודע על היותו יהודי, הסבתא תסבול מכך קשות...

שולינקה כואבת את המצב, שנותר לאביה עוד שנים רבות בכלא, ומחליטה ללכת לאנטוניו (ההוא מהשוק השחור שהלווה לאביה כסף וגרר אותו לביצוע השוד שבגינו הוא יושב בכלא), כי היא בטוחה שכמו שהוא יצא ללא פגע מהסיפור הזה, יש לו מהלכים בתוככי בית הכלא.

היא הולכת אליו בלי לספר לאיש, והוא כל כך מופתע ממעשיה האמיץ (נדמה לי שהיה שם גם איזה סיפור על הבת שלו, היתה חולה או משהו, ושולינקה הזכירה לו אותה).
ואמר לה שיעזור לשחרורו, ואכן לאחר תקופה אביה משתחרר מהכלא, הם שוכרים יחד דירה בצרפת, וגרים יחד.

איכשהו העניין עם הסוד על יהדותו של אביה נפתר (יש מצב שהסבא מת), והיא מנסה לקרב אותו לתורה ומצוות, ולא מצליחה, היא מתוסכלת מזה, ו...

פה אמור להגיע חלק ג' שעוד לא יצא "שולינקה כבר לא ילדה".

אם פספסתי משהו, או טעיתי פה ושם, תקנו אותי בכיף!

חג שמח!!
איזה השקעה....
ממש תודה!!!!
אשמח לקנות את הספר אם יש למישהי...

נערך לאחרונה ב:

שוקולד אגוזים

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
כרגע נשארו רק:
  • בית בובות
  • מקום בלב
  • הילדים מקצה המחנה
  • שוקו הפוך
  • הצצה לחיי
מי שיש לו ספרים יפים למכירה במודיעין עילית, אשמח שיעלה גם.

אולי מעניין אותך גם...