מידע שימושי מפרסמת לטובת הציבור

שרה123

משתמש רשום
לפני תקופה קנינו בירושלים שני שעונים באחת החנויות המוכרות וה"אמינות" לשעונים.
תוך תקופה קצרה הם התחילו לזייף, נשבר, התקלף ומדובר בשעונים ששוווים יחד מגיע ל יותר מ 3,500 שח.
התחלנו לחשוד שמשהו לא קשורה בשעונים ולכן שלחנו אותם ליבואן הרשמי לבדיקה - (בעל החנות אמר שהוא מביא יבואן מקביל , לא יבואן רשמי).
ואכן התגלו שניהם כמזוייפים.
אין לתאר את עגמת הנפש שהייתה לנו!
לכן אנחנו מפרסמים כדי למנוע ממך לעבור את אותו דבר.
לפני שאתם קונים שעון גם אם זו החנות הכי אמינה שקיימת תבקשו לראות תעודה "יבואן רשמי" כי אחרת רוב הסיכויים שהשעון מזויף.
אחרי שהבנו שהשעונים שקנינו לא יעבדו טוב אף פעם הלכנו לחנות מאד אמינה בירושלים שהכל אצלה מקורי (בדקנו וביקשנו תעודת יבואן רשמי) "גולד טיים" - (ממליצה מחום) - וקנינו אותה קניה באותו מחיר.

בהצלחה לכולם ואף פעם אל תאמינו לזה שכולם קונים שם והוא מאד אמין.
הדבר היחיד שאמין זה תעודה מקורית של יבואן רשמי בלבד!
בנוסף יש כאלו שמאד מקפידים לא ללכת לאתרים שאינם שומרי שבת, גם בקניות אם יש דתי ששומר שבת שאפשר לפרנסו למה ללכת למתחרה שלו שלא שומר שבת ....

נערך לאחרונה ב:

סטודיו מיתר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
ממש עצוב
אני ראיתי מנסיון כפרסומאית
שכל בעלי העסק ה"ישרים" הנ"ל
הנפילה שלהם קרובה לא מחזיקה מעמד

גם אם הם הצליחו ליצור שיח ואמינות
אבל מאוכזבים כמוך בוודאי יש עוד
וזה עובר
כי סירחון בסוף עולה ...

אני כן הייתי ממליצה לכתוב להם או לומר להם כי התאכזבתם וכו' .
ואמינות קשה לקנות וקל להרוס

שרה123

משתמש רשום
ממש עצוב
אני ראיתי מנסיון כפרסומאית
שכל בעלי העסק ה"ישרים" הנ"ל
הנפילה שלהם קרובה לא מחזיקה מעמד

גם אם הם הצליחו ליצור שיח ואמינות
אבל מאוכזבים כמוך בוודאי יש עוד
וזה עובר
כי סירחון בסוף עולה ...

אני כן הייתי ממליצה לכתוב להם או לומר להם כי התאכזבתם וכו' .
ואמינות קשה לקנות וקל להרוס

צודקת!
וברור שניסנו לפנות אליהם ולהסביר שזה מזויף ויש לנו הוכחה. אבל הדבר היחיד שקיבלנו זה צעקות בלי שום הקשבה.
כי מה יש לו לומר מול הוכחות?
אני מקווה שנצליח להוציא לפחות את שויי השעונים, ואנחנו לא מהטיפוסים שנלחמים באנשים מושחתים שמעמידי פנים לציבור החרדי ויודעים ללקק ולדבר בדיוק מה שהציבור אוהב לשמוע..
ומי שמוכר מזויף בלי למצמץ ובלי מצפון אז אין לו בעיה גם לנהוג בברבריות ובכל דבר אחר.
כאב לנו הלב לראות שם זוגות שמגיעים לבחור שעונים: חתן וכלה שהסיכוי הוא מכר להם מקורי הוא הסיכוי שאצלינו.
ונכון סוף האמת להתגלות. ואנחנו לא יחידים שיודעים את זה - לי לבד במשפחה יש עוד שתיים שלוש ששמעו שהם מוכרים מזויף.

לייקית

משתמש מקצוען
אני נפלתי עם מקרה כזה דווקא בחנות של שומרי שבת למהדרין גם בירושלים.
באמת קשה לדעת כבר על מי ניתן לסמוך

ezra1989

משתמש פעיל
אם יש לכם אישור שהשעון מזויף, תשאלו רב אולי תתבעו את הכסף חזרה דרך בית דין או בתביעות קטנות.

שרה123

משתמש רשום
אם יש לכם אישור שהשעון מזויף, תשאלו רב אולי תתבעו את הכסף חזרה דרך בית דין או בתביעות קטנות.
זה דורש פרוצדורה, ובעל החנות נראה מאד נחמד עד שזה מגיע לכאלו מקרים הוא הופך למושחת ומראה בדיוק מי הוא.
אנחנו בדילמה מה לעשות עם זה.

לדוגמא למייקל קורס היבואן הרשמי זה רק פלאנט.

נכון זה היבואן הרשמי ויש להם את החנויות שהם משווקים אליהם והחנות שהזכרתי היא משווק מורשה שלהם.

ואין לי שום עינין לפרסם אף אחד, שרק ידעו בציבור שלנו, ויבינו שלא מספיק לסמוך כי אמא או חברה וכו קנו שם אלא לברר.
כי חבל על הכסף שלנו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה