חו"ד מפרט מחשב

יוחנן ק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
UX UI
אשמח מאוד לקבל חוות דעת של המשתמשים
יש פה הצעת מחיר,
אשמח מאוד לדעת

1. אם זה מחיר משתלם
2. אם המפרט עדכני ומוצלח בשביל גרפיקאי (אינדיזיין, אילוסטרייטור, פוטושופ)

תודה מראש !

Untitled-1.jpg

נערך לאחרונה ב:

קנאק

מיתוג ופרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אשמח מאוד לקבל חוות דעת של המשתמשים
יש פה הצעת מחיר,
אשמח מאוד לדעת

1. אם זה מחיר משתלם
2. אם המפרט עדכני ומוצלח בשביל גרפיקאי (אינדיזיין, אילוסטרייטור, פוטושופ)

תודה מראש !

צפה בקובץ המצורף 857050
אני לא מבין בפרטים הקטנים
אבל אני הראתי לאריאל אלינסון את המפרט הזה
Screenshot_6.jpg

שאלתי אם צריך עוד משהו
הוא ענה לי:

''המחשב נראה טוב.
אני מניח שבשלב מסויים יתמלא לך המקום בדיסק הקשיח ככל שתיצור יותר.
כשזה יקרה תצטרך להעביר חלק מהקבצים לכונן חיצוני.
חשוב שתעבוד עם התיקיות מסודר. כך שבעוד שנה תדע בדיוק אילו תיקיות אתה צריך להעביר לארכיון בדיסק חיצוני.''

נערך לאחרונה ב:

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
הייתי לוקח עוד ראם, גם זיכרון רגיל של 1 TB לפחות, מקווה שבלוח אם שבחרת יש USB-3, זה תמיד יכול לעזור....
לא מצוין ספק כוח, זה חשוב למערכת עם יכולות.
אני קניתי לפני תקופה מחשב-על, לשימושים אלו, עם שפע רם ועוד הרבה דברים שכדאי לגרפיקאי, בקצת יותר מזה - עושה לי נחת יום-יום, אצל @פרסומון
נראה לי הנ"ל עוזר גם למי שעדיין בשלבי בירור בבניית מפרט, יתכן וכדאי לך להשקיע עוד קצת על לוח אם מעודכן וחזק.
בהצלחה!

יוחנן ק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
UX UI
הייתי לוקח עוד ראם, גם זיכרון רגיל של 1 TB לפחות, מקווה שבלוח אם שבחרת יש USB-3, זה תמיד יכול לעזור....
לא מצוין ספק כוח, זה חשוב למערכת עם יכולות.
אני קניתי לפני תקופה מחשב-על, לשימושים אלו, עם שפע רם ועוד הרבה דברים שכדאי לגרפיקאי, בקצת יותר מזה - עושה לי נחת יום-יום, אצל @פרסומון
נראה לי הנ"ל עוזר גם למי שעדיין בשלבי בירור בבניית מפרט, יתכן וכדאי לך להשקיע עוד קצת על לוח אם מעודכן וחזק.
בהצלחה!

1. ראם, מדובר על 32 ראם, האם צריך יותר מזה ?
2. זיכרון, נכון בהחלט, בוודאי שאצטרך להוסיף טרה או שניים
3. לוח, בהצעה שקיבלתי כתוב: ASUS B460, אשמח לדעת אם הוא עונה על הציפיות של מחשב חזק מאוד

בדבריך יש כמה מילים שאשמח לדעת מה המפרט שעומד מאחוריהם: מחשב על, דברים שכדאי לגרפיקאי, לוח אם חזק ומעודכן ...

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
1. ראם, מדובר על 32 ראם, האם צריך יותר מזה ?
2. זיכרון, נכון בהחלט, בוודאי שאצטרך להוסיף טרה או שניים
3. לוח, בהצעה שקיבלתי כתוב: ASUS B460, אשמח לדעת אם הוא עונה על הציפיות של מחשב חזק מאוד
נכון, לא שמתי לב שזה כפול 2.
מספיק בהחלט. בשפע..
לא מבין בלוח אם, רק יודע שיש מעודכנים יותר ויש פחות, כדאי ללכת על משהו מתקדם (לרוב גם הפער לא גדול, ככה הבנתי).

מחשב על, דברים שכדאי לגרפיקאי, לוח אם חזק ומעודכן
אני לדוגמא השקעתי על ספק כח, זה נתון שבד"כ רוכשים לא שמים עליו את הדעת, ומוכרים מנצלים את זה לתת פשוט יחסית, אבל מחשב עם מיכשור כבד צורך חשמל, ולא רוצים להביא אותו אל הקצה, צריך לתת מרווח - כמו שאר הדברים במפרט.
מארז מפואר, אולי זה מיותר, המארז החדש שלי הוא גדול יותר מהמחשב מותג שהיה לי קודם (אפילו שהרכיבים קטנים יותר), לא כי הוא לא "מפואר", אלא כי הוא דואג לאוורור נכון בתוך המחשב, זה אולי פרטים קטנים, אבל עם דיבור עם מישהו שמבין זה יכול לתת תפוקה טובה יותר בכל עבודה, בפרט גרפיקה שמנצלת רכיבים שמתחממים, כמו מעבד וכו', והאוורור קריטי, כי אם חם לרכיבים, המחשב פשוט חונק את יכולות הביצוע המושלמות שלו.
בקיצור, זה לא רק שמות ומספרים, קצת טכניקה וידע בתחום, אני לא כזה, אבל ציינתי מישהו שלדעתי מכיר היטב את כל התחום, ובעיקר שמח לעזור - גם כשלא בהכרח רוכשים אצלו.

יוחנן ק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
UX UI
כמובן,
(את ההצעה קיבלתי מחנות מחשבים ותיקה ומקצועית)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה