מפרט למחשב נייח חזק לגרפיקה

אפיקים RA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שלום וברכה,
ניסיתי לחפש בפורום מידע, ראיתי שנפתחו הרבה אשכולות בנושא, אבל מפרט מדויק לא מצאתי.
כרגע אני לפני קניית מחשב חדש
אשמח אם המבינים (@דודכהן @פרסומון ועוד) יוכלו לתת לי מידע מה הכי מתאים לצרכי.
1. משתמשת בתוכנות: אילוסטריטור, פוטושופ, אינדיזיין, אנימייט (לפעמים כמה תוכנות במקביל)
2. רוצה שיהיה מהיר (ידלק מהר, יגיב מהר..)
3. מחשב טוב וחזק שיוכל לשמש אותי בעז"ה עוד הרבה שנים (כמו העכשווי שלי הוא לפחות בן 7 שנים)

תודה רבה!

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
שלום וברכה,
ניסיתי לחפש בפורום מידע, ראיתי שנפתחו הרבה אשכולות בנושא, אבל מפרט מדויק לא מצאתי.
1. משתמשת בתוכנות: אילוסטריטור, פוטושופ, אינדיזיין, אנימייט (לפעמים כמה תוכנות במקביל)
3. מחשב טוב וחזק שיוכל לשמש אותי בעז"ה עוד הרבה שנים (כמו העכשווי שלי הוא לפחות בן 7 שנים)

תודה רבה!
שלחי מייל אלי תקבלי מפרט מעולה.
מייל בחתימה

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
שלום וברכה,

תודה רבה!
בגדול, נשמע שהעבודה אינה כוללת עריכת וידאו, כך שאין צורך בכרטיס מסך הכי חזק.
אם לא הסתדרתם עדיין ניתן לפנות אליי למייל המופיע בחתימתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה