המדריך היומי מפעל הפורמטים גירסה 4.9.5 לעריכה תורנית - חידוש עולמי!

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
המרה ואיחוד קבצי PDF
upload_2019-12-5_11-46-4.png

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ההמרה לטקסט - על הפנים
הוא כותב את העברית מהסוף להתחלה
הוא גם לכם???

עט הדר

משתמש מקצוען
כיצד עושים שההמרה תצליח
היא יוצאת לי שהאותיות הפוכות
כלומר במקום ואומר = רמואו
?

טראכטער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
@קץ הפלאות @SHALOM33 אולי תוכלו לעזור לי.
הורדתי את התכנה והתקנתי אותה, ניסיתי להמיר קובץ PDF שיושב על שולחן העבודה, ואכן נוצר לי קובץ וורד על השולחן.
דא עקא, כשאני מנסה להמיר קובץ דומה שנמצא באחת מתיקיות העבודה, אז אין שום תגובה. כלומר - ההמרה מתחילה ומסתיימת כשורה, אבל בתיקיית המקור אין שום זכר לקובץ וורד שאמור להווצר, וגם לא באף מקום אחר במחשב (לפי חיפוש שעשיתי).
היעד המוגדר הוא בתיקיית קובץ מקורי.

אשמח ואודה מאד על עזרתכם. מה פשר התופעה המשונה ומה אני אמור לעשות???

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
הורדתי את התכנה והתקנתי אותה, ניסיתי להמיר קובץ PDF שיושב על שולחן העבודה, ואכן נוצר לי קובץ וורד על השולחן.
דא עקא, כשאני מנסה להמיר קובץ דומה שנמצא באחת מתיקיות העבודה, אז אין שום תגובה. כלומר - ההמרה מתחילה ומסתיימת כשורה, אבל בתיקיית המקור אין שום זכר לקובץ וורד שאמור להווצר, וגם לא באף מקום אחר במחשב (לפי חיפוש שעשיתי).

בסיום ההמרה, ישנה אפשרות ללחוץ על הקובץ "פתח תקיית יעד".
נסי את זה.

טראכטער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מישהו ניסה להשתמש באפשרות המרה של קבצי PDF לוורד בתכנה הנ"ל?
איך יצא? המיר ברמה סבירה?

.נחמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
כשאני מנסה להמיר קובץ דומה שנמצא באחת מתיקיות העבודה, אז אין שום תגובה. כלומר - ההמרה מתחילה ומסתיימת כשורה, אבל בתיקיית המקור אין שום זכר לקובץ וורד שאמור להווצר, וגם לא באף מקום אחר במחשב (לפי חיפוש שעשיתי).

אצלי גם קורה בדיוק כך. (פעם אחת הפנה אותי לתיקיה עם סרטון ישן שהיה לי במחשב)

משתמש1

משתמש פעיל

אולי זה פתח תיקיה בשם הקובץ ובתוכה הקובץ המבוקש [בהמרה מסוג אחר הוא עשה לי ככה, חיפשתי וחיפשתי עד שמצאתי כזו תיקיה].

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה