בקשת תפילה מפלס הכינרת תש"פ

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית

צבי ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עוד 3 ס"מ והוא גבוה 3 מטר מהקו האדום התחתון.
לפני קצת יותר משנה, הוא היה יותר ממטר וחצי מתחת הקו האדום התחתון!!!
גרף כינרת.PNG

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai

חיה4

משתמש מקצוען
אתם פשוט מצחיקים. (בקטע טוב!)
לא יאומן איך אתם מעדכנים על כל מילימטר שהכנרת עולה.
כנראה באמת הכנרת מעוררת נימים חבויים בליבם של חלק מהאנשים.

אני לא חושבת שהכנרת מרגשת את הילדים שלי.
אבל כשאני הייתי ילדה פחדנו שיגמרו המים בכנרת ולא יהיה לנו מה לשתות :eek:
א"א לצאת מזה...

אברך

משתמש פעיל
אני לא חושבת שהכנרת מרגשת את הילדים שלי.
אבל כשאני הייתי ילדה פחדנו שיגמרו המים בכנרת ולא יהיה לנו מה לשתות :eek:
א"א לצאת מזה...
זה מרגש גם את הילדים.

כל הישראלים, חרדים כחילונים, מתרגשים מהכנרת המתמלאת.

אגב, זו תופעה הקיימת רק בישראל.

שמחו

משתמש מקצוען
92 היתה השנה הראשונה הגשומה מבין השניים [השנים הגשומות היו 92 ו93. ב91 היה בצורת], והיא היתה גשומה בצורה שהציפה את כל המדינה בהצפות שלא זכורות כמותם. נחל איילון עלה על גדותיו, הירקון עלה על גדותיו, כל המדינה היתה הצפה אחת גדולה

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
מוסר השכל שאני יכול ללמוד מהאשכול הזה חוץ מהשגחה פרטית, זה לעקוב גם אחרי כל התקדמות קטנה שלי או של הילדים ולשמוח בזה לא פחות מאשר איזו קפיצה גרנדיוזית.
אז לכל משולהבי הכינרת, תודה רבה לכם, זה בזכותכם.

פרק קכא:
א) שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: ב) עֶזְרִי מֵעִם ד' עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: ג) אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: ד) הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: ה) ד' שֹׁמְרֶךָ ד' צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: ו) יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: ז) ד' יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: ח) ד' יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה