מפחיד להסתובב במגרש של הגדולים....

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הם עלולים לאכול אותך לארוחת בוקר..( או יותר גרוע להתעלם מקיומך...:).) כי ציורים מהסוג הזה הם ה"נשנוש" שלהם...
ובכלל הם עוד ציירו כאלה בזמנו בעודם ברחם אימם... :)

למרות הכל... אני מעיזה לשתף...
בעיקר בגלל שנוצר פה "סגנון סקיצתי" דווקא מכוח האילוץ. (* -ר' להלן..)

פרויקט של 56 כרטיסי רביעיות עם איורים בנושא ירושלים.
בכל סדרה יש אלמנט קבוע (לדוג' עץ ושאר האיור משתנה)

המוווון המווווון שעות עבודה....
*ביחוד למי שעוד לא קנתה עט דיגיטלי... ומאירת עם העכבר...:rolleyes:
(עם בשורה טובה: נרשמתי להתמקצעות בנושא... ואני עומדת לפני רכישת עט :))

נ.ב. העיצוב הגרפי לא משהו אבל זה מה שהם בחרו מתוך הרבה דוגמאות...

אז מה אומרים?

גב כרטיסים.jpg רביעיות2.jpg רביעיות3.jpg רביעיות4.jpg רביעיות5.jpg רביעיות6.jpg רביעיות7.jpg רביעיות8.jpg רביעיות9.jpg

נערך לאחרונה ב:

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
ברוכה הבאה.

אף אחד לא חש כאן מקצוען מכדי לדבר עם אנשים, באמת שלא, כולם כאן סופר זורמים, ובגןבה העיניים, ולכולם יש מישהו הרבה יותר אלוף מהם, וכולם מסתכלים למעלה בחשש, וואו, הוא בטח כביר מכדי להסתכל עלי, וזה כלום. נאדה הכל דמיונות. הכל בסדר, באמת.

הטכניקה מאוד הולכת היום. מינימליזם מסוגנן רץ, חבלז. בטוח שעם הכוונה מקצועית תחווי התפתחות גדולה.
היו שם כמה שגיאות קטנות, כמו להעתיק את העץ, בשכונות הישנות וכמו בחירת דברים שהם לא ממש איקוניים, כו גן סאקר. הגוונים מונוכרומטיים באופן רפטטיבי. צריך גם משהו לעשות עם זה.
בהצלחות.

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ברוכה הבאה.

אף אחד לא חש כאן מקצוען מכדי לדבר עם אנשים, באמת שלא, כולם כאן סופר זורמים, ובגןבה העיניים, ולכולם יש מישהו הרבה יותר אלוף מהם, וכולם מסתכלים למעלה בחשש, וואו, הוא בטח כביר מכדי להסתכל עלי, וזה כלום. נאדה הכל דמיונות. הכל בסדר, באמת.

הטכניקה מאוד הולכת היום. מינימליזם מסוגנן רץ, חבלז. בטוח שעם הכוונה מקצועית תחווי התפתחות גדולה.
היו שם כמה שגיאות קטנות, כמו להעתיק את העץ, בשכונות הישנות וכמו בחירת דברים שהם לא ממש איקוניים, כו גן סאקר. הגוונים מונוכרומטיים באופן רפטטיבי. צריך גם משהו לעשות עם זה.
בהצלחות.

תודה גדולה! על ה"עידוד" ;)

העתקת העץ היא מכוונת כמו שכתבתי גם קודם.
בגלל שזה לא "פרום וירקטת" אלא ציורים מורכבים יותר וזה מיועד לילדים קטנים,
היייתי ציריכה בכל סדרה של 4 ליצור "אלמנט בולט קבוע" והשאר - משתנה לפי הכיתוב...
לכן העץ ה"ישן" בחזית חוזר- בכל השכונות העתיקות, המגן דוד הגדול- בכל בתי הכנסת וכו'.

בכרטיס של גן סאקר "אתרים" האלמנט החוזר הוא שמש ושביל והמשתנה הוא האתר המוצב על השביל...
אשמח לשמוע ולתקן...מה הייתם מציירים במקום זה שהוא כן "אייקוני" (משטחי דשא??).
זה אכן היה מאד קשה למצא לכל דבר רעיון לאיור "קולע" כי רבים מהציורים ה מאד מופשטים (כמו "שמות ירושלים / פתגמים / שרים וכדו')

YBrill

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עזבי פוליטיקה.
האיורים חמודים מאוד! ואם זה מה שעשית עם עכבר - עם לוח ועט תגיעי רחוק..
בהצלחה.

ayalapunch

אילה פנציארי | קופרייטרית ומעצבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
הדמיות בתלת מימד
א. מפחיד למה? החבר'ה פה ממש נחמדים ולא סנובים בכלל.(לא אני, אני מהאלה שמסתובבים במגרש של הגדולים, מה יש לי להסתלבט? התכונתי לגדולים כע?)
ב. איך את מצירת עם עכבר למען ד'?
ג. בהצלחה! (הצלוחעס, ים הצלחות, מה שבאלך)

מענדי ירוסלבסקי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
ברוכה הבאה.

ואם אבימי אמר אז הוא כאיש קטן מכיר את זה מקרוב עובדה שאפילו אני הגדול והסנוב מתיחס לציורים שלו, אין מה לעשות זה אמור להיות פורום נחמד אז אפילו גדול כמוני נותן מוריד פרופיל בפורום....
כי ברמת העיקרון באמת אסור לתת יחס למי שמסתובב במגרש של הגדולים.

(((((אבל הבעיה שאם אני הכי גדול פה אז המצב ירוד)))))*לא אמרתי כלום:(

שירי הופמן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
סליחה שאני סוטה,
אבל ממש מענינים אותי הקלפים...
אולי תעלי את כולם?
זה חמוד לראות רביעיות על ירושלים :)

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תודה לכל המפרגנים.
זה שאתם גדולים - זה ברור, אני חוטפת חולשה לעיתים מלראות עבודות שמועלות כאן,

אבל כל השנים שלי כאן אני רק נוכחת לראות איזה אנשים נפלאים טובים ומפרגנים יש כאן...
אז לא באמת חשבתי שאתם גם מפחידים... (זאת היה סתם מוניפולציה כדי שתגיבו ;) )

והנה צדקתי, אתם באמת מפרגנים מכל הלב... וזה כייף. תודה גדולה!

סליחה שאני סוטה,
אבל ממש מענינים אותי הקלפים...
אולי תעלי את כולם?
זה חמוד לראות רביעיות על ירושלים :)

אני חושבת שמה שהעליתי זה מספיק בשביל השיתוף בנושא האיור...
העלאה של עוד קלפים לא בטוח שתתרום מקצועית בעיקר בגלל שאף אחד לא ישב לעלעל ב-56 קלפים ולתת לי הכוונה עליהם...
מה שכן אפשר ללמוד מזה... זה את צורת החשיבה על "רעיונות מתאימים" לכל סדרה וכרטיס... כשלא קיבלתי מהלקוח שום "עזרה" בנושא, כך שזה היה מאתגר מאד מאד מאד...

אבל טכנית.... להעלות 56 כרטיסים... נראה לי לא כ"כ מעשי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה