דרוש מידע מפגש משפחתי בחנוכה

יוכית

משתמש צעיר
תלוי באיזה גיל.
הילדים הקטנים הם הראשונים שסובלים מהנסיעות הארוכות והבלתי נגמרות, מההמולה הגדולה, מהעייפות...
ומוקרמים ופשטידות גבינה? לא. תודה. הם לא אוהבים!

ושלא תבינו לא נכון, כשלא בחנוכה - אני מאד מאד אוהבת מפגשים משפחתיים וגם רואה בהם ערך, אבל זה לא שייך שכל עמ"י יתנייד בשעתיים הראשונות שאחרי הדלקת נרות בכל הארץ.... לפעמים בלווי מזג אוויר סוער וקר עם חבילות חמות בידיים....
ומי שלא התנסה, שלא ידבר....

ממש מגרוני:)
כשהייתי זוצ עם קטנטנים שרק בוכים כי רוצים את המיטה שלהם
ובאמת לא מענין אותם עכשיו תוכניות ומוקרמים
זה היה קשה! אז נסיינו להשאיר אותם שנה אחת עם ביביסיטר, אבל אחרי שעה וחצי המתנה לאוטובוס כי כל אוטובוס שעבר היה עמוס, חזרנו עם הסופגניות החלביות העסיסיות הביתה:)
שנה אחרי זה עשיתי הפסקה והחלטתי שאני עושה מה שטוב לי ומה שנח לי
מי שבאמת איכפת לו ממני ורוצה בטובתי יבין ומי שלא - יכול להיפגע
היה כיף! האוירה של חנוכה בבית שכוללת הדלקת נרות רגועה מלווה בשירים פלוס הטעם הביתי בלי לחץ של אוטובוסים וילדים בכיינים - מושלם!
אז מי שרוצה מוזמנת לאמץ לפעמים :)

יוכית

משתמש צעיר
חוית ילדות בלתי נשכחת.

חברה!!!
אל תעשקו מהילדים שלכם את הכיף המתוק הזה.

שנו מייד את זוית הראיה....
תלוי גיל
לא תמיד זאת חוויה טובה לילדים
במיוחד כיום בעידן האוטובוסים העמוסים והלחץ מהנסיעה
חשוב להכיר את הנפשות שבתמונה
לפעמים טוב יותר לילדים לאכול בבית סופגניות ולשיר ולרקוד
גם ללכת לישון בשעה סבירה בצלילות
חשוב לזכור מי יהנה באמת בסופו של דבר
וגם אם הילדים יהנו, אם לנו זה לחץ וממש לא כיף אולי אפשר למצוא את הדרך שכולם יהנו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה