מעשה שהיה במחשב עם קריסת תוכנות והודעות קופצות

בר בי רב

משתמש פעיל
ידיעה מעניינת ועלולה להיות נצרכת, לא אמנע אותה לתועלת המשתמשים:
בעבר היו קורסים לי חלונות שונים במחשב, לדוגמא היה קורס לי הוורד, ואז מופיעה הודעה לא מוכרת הוורד קרס, תוכל להתקשר למספר טלפון [בחו''ל] פלוני, או תוכנה אחרת קורסת והיה כתוב תוכנה פלוני קרסה נא להתקשר וכו'.
ידיד שלי התקשר למספר זה, ואמר שהיה נשמע כושי דובר אנגלית, ואמר שהוא יכול להכנס אלי למחשב דרך השרתים המאובטחים שלו ולראות לתקן את הבעיה.
שאל אותו חבר שלי: איך המספר טלפון שלך נמצא במחשב שלי?
הוא ענה: אני מספק שירותי תמיכה למייקרוסופט!!
בקיצור סיים החבר הנ"ל ואמר לי: דבר אחד אני יכול לומר לך שאם תיצור איתו קשר רק תוכל לסבול מזה, וכמובן שהוא רוצה רק כסף.
התקנתי אנטי וירוס למחשב והכל עבר, לא נשארו עקיבות לא לקריסות של התוכנות ולא להודעות הקופצות עם מספר הטלפון של אותו ברנש.

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
גם לא מתקשרים כשמופיע מספר טלפון במחשב, עלות השיחה היא גם אופציה לעוקץ.

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
זה תמיד וירוסים הדברים מהסוג הזה.
עוקצים יש בלי סוף חדשים לבקרים צריך להיזהר. ותודה שפתחת את האשכול.

Yisrael

משתמש פעיל
ידיעה מעניינת ועלולה להיות נצרכת, לא אמנע אותה לתועלת המשתמשים:
בעבר היו קורסים לי חלונות שונים במחשב, לדוגמא היה קורס לי הוורד, ואז מופיעה הודעה לא מוכרת הוורד קרס, תוכל להתקשר למספר טלפון [בחו''ל] פלוני, או תוכנה אחרת קורסת והיה כתוב תוכנה פלוני קרסה נא להתקשר וכו'.
ידיד שלי התקשר למספר זה, ואמר שהיה נשמע כושי דובר אנגלית, ואמר שהוא יכול להכנס אלי למחשב דרך השרתים המאובטחים שלו ולראות לתקן את הבעיה.
שאל אותו חבר שלי: איך המספר טלפון שלך נמצא במחשב שלי?
הוא ענה: אני מספק שירותי תמיכה למייקרוסופט!!
בקיצור סיים החבר הנ"ל ואמר לי: דבר אחד אני יכול לומר לך שאם תיצור איתו קשר רק תוכל לסבול מזה, וכמובן שהוא רוצה רק כסף.
התקנתי אנטי וירוס למחשב והכל עבר, לא נשארו עקיבות לא לקריסות של התוכנות ולא להודעות הקופצות עם מספר הטלפון של אותו ברנש.
רק לא מובן איך מזהים שהוא "כושי" לפי הקול??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה