שיתוף - לביקורת מעשה נורא שיכול להוריד לכם עשרה קילו מהמשקל כמו כלום

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
לאחר שגיסי הצעיר סיפר לי בהתלהבות על המוצר החדש והלהיט בשוק, נמלאתי קנאה עזה, וכמובן: צורך בהול לקנות גם.
אז קראתי דקה ברשת, לאחריה עשיתי מחקר מעמיק של שתי דקות בגוגל, והבנתי:
כן! בהחלט! אני צריך צמיד כושר!

הרעיון מצא חן בעיניי:
סוג של שעון בסיסי עם מסך צבעוני קטן, הסופר בכל עת ובכל עונה את לחץ הדם שלי, את הקלוריות, וגולת הכותרת: את מספר הצעדים (הנמוך למדיי, אומרת האשה) שאני צועד בכל יום.

ולפיכך, בלב צוהל ועליז, בבטן מלאה העומדת להרזות תיכף-תיכף, מיהרתי קניתי לעצמי צמיד כושר חדש.
יפהפה, שחור, סולידי ומאופק.
רכשתי את המוצר המומלץ: תוצרת חברה סינית עלומת פנים במחיר מאיר פנים,
והמתנתי לדואר ישראל.

סיפרתי כבר לאשתי המקווה, לגיסי המרייר ולשווער המפקפק: אני עומד לרדת במשקל! רכשתי צמיד כושר! חסל סדר בטטאות כורסתית!
כולם היללו את הצעד, תרתי משמע.

וכעבור תקופה ממש קצרה של חודשיים וחצי וכמה טלפונים תמהים לשירות הלקוחות של דואר ישראל, השעון הגיע.
אספתי אותו בלב פועם ובצעדי צב עייף ושמנוני, והלכתי לביתי. מצטער שהשעון הגיע עם סוללה ריקה וכך הוא לא יכול לרשום את הצעדים הרבים שעשיתי מהדואר עד לביתי.

כך או כך, תיכף בבואי לביתי קרסתי על הספה, מותש, ולגמתי שני ליטר מים.
שילחתי את המשפחה לשכנים כדי שיהיה לי יישוב הדעת ללמוד את סודות הפעלת המכשיר, ונהניתי מהעתיד הרזה והבריא הצפוי לי.

אחר נמנום קצרצר ומועיל בן שעתיים קמתי, רענן, ופתחתי את אריזת השעון.
יפה, חביב, עושה את העבודה בהחלט. והיי! תענוג, הממשק בעברית!
התיישבתי על הספה כדי ללמוד אותו,
והצלחתי די מהר.

אז התקנתי את האפליקציה על הטלפון החכם והטרף להבהיל שהשכן המקולקל השאיל לי לדקה בפנים חמוצות,
הגדרתי הכל נכון והשבתי את הטריפה לבעליה. הרי בלי מכשיר סמארטפון השעון כלל לא מוכן להיפתח בפעם הראשונה. שויין.

ואז
הגיע
העת!

הטענתי את חברי החדש
התאמתי את הרצועה ליד שלי
טפחתי על מסך המגע היפהפה שלו,
ושמחתי מאוד.

אחרי שבועיים, כשקפצתי לבקר במרפאה הסמוכה לביתי על מנת להתכבד בכוס קפה חינם ולבדוק אם נותרו שוברים לצ'ולנט בליל שישי למחוסני קורונה, שמתי לב שיש שם משקל. תקין. לשירות הציבור. בלב עליז ובנפש מלאת חלומות עליתי על המשקל, מסיט כה וכה את משקולות המתכת הקטנות התלויות עליו, ושם גיליתי שלא הורדתי כלום במשקל. אולי איזה עשרים גרם. בשביל זה קניתי צמיד כושר? אתמהה!

שבתי הביתה, עצב מעט, ושאלתי את אשתי אם יש לה מושג מה השתבש.
היא, שתחיה, לא התבלבלה, וידעה מייד לענות עוד לפני שסיימתי לשאול, כתמיד:
בעלי היקר, כך הגברת, השעון תקין. פשוט כדי להרזות לא מספיק לענוד אותו על היד. צריך גם לזוז.

וכמו תמיד, אשתי צדקה גם בזה.
אז לא נותרה לי ברירה, ושלחתי את השעון חזרה לאלי-אקספרס.

נערך לאחרונה ב:

אריאל לוי

אתרים מהעתיד.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים
אמיתי הסיפור?

גם אני ניסיתי את הדבר הזה. בשבוע הראשון זה גרם לי קצת לעבוד אבל אח"כ נמאס לי...
כיום הוא משמש לי בתור שעון רגיל. (חוץ משבת שאז אני תקוע...)

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
אמיתי הסיפור?

גם אני ניסיתי את הדבר הזה. בשבוע הראשון זה גרם לי קצת לעבוד אבל אח"כ נמאס לי...
כיום הוא משמש לי בתור שעון רגיל. (חוץ משבת שאז אני תקוע...)
הסייפא לא, כל היתר כן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  37  פעמים

לוח מודעות

למעלה