מערכת ישיבה לסלון...

yaeli

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
האם למישהו יש נסיון ברכישת סלון איכותי במחיר סביר?
אשמח לקבל המלצות באזור המרכז (גם באישי).
תודה!

yaeli

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הקפצה. מישהו?:confused:

מירית

משתמש רשום
אני קניתי בשולחן מלכים בירושלים (נראה לי שיש גם סניף בבית שמש). קניתי אצלם 2+1 דמוי עור במחיר סביר. מדובר על שלוש שנים בערך ואני מאד מרוצה. (חוץ מהצבע הבהיר שלהם עליו לא הייתי ממליצה)

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אשתף באתר שנתקלתי בו - שנקרא "היבואנים".
הם אומרים שהם היבואנים שמשווקים לחנויות הריהוט בארץ ומוכרים לצרכן את אותה הסחורה בדיוק במחירים זולים יותר.
אני אישית נתקלתי בריהוט שהם מציגים שם בחנויות רהיטים רבות בארץ וההפרשים במחירים של חלק מהדברים היו של כמעט 40% לטובתם.
http://www.yev.co.il/heb/products.aspx?category_url=סלונים&collection_url=סלון_פינתי_גדול
(הבעיה העיקרית שאני רואה בדבר כזה הוא רכישת מערכת ישיבה בלי לראות ולמשש, אבל נראה לי שפעם הם פרסמו שיש להם סניף אחד שניתן לבוא לשם לראות את הסחורה, או שלחילופין אפשר לראות דוגמא שאהבתם בחנות רהיטים ולהזמין את אותו המוצר אצלם במחיר זול יותר...).

gol

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אצל ויזל רהיטים בבני ברק.
ספות עור של ניקולטי- מקסימות, יפות, נוחות ובמבחר דגמים.
רק כהה, (חום, שחור, כחול) שלא תעזי בהיר.
אולי קשה להתרגל אבל את תברכי על ההחלטה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה