מערכת הפעלה מומלצת לניהול דומיינים על VPS

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יש לי חשבון VPS בחברת OVH. מהי מערכת ההפעלה המומלצת לניהול מספר אתרים על אותו חשבון? יש כמובן את cPanel ואת פלרליס, אבל הם עולות כסף.

יש ל-ovh מערכת ניהול משלה, והיא חינמית, אבל היא קצת מסובכת.

יש עוד אופציות?

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
כשקונים אחסון שיתופי, מקבלים את ה-cPanel בחינם, אבל ב-vps זה עולה.
נראה לי שההסבר הוא פשוט.
זה כמו תוכנה, שמשלמים על כל רשיון. באחסון שיתופי, יש התקנה אחת של הסיפאנל, עם אפשרות לחלוקת הניהול בין הרבה דומיינים וכו'. בvps לעומת זאת, יש רשיון מיוחד לכל מערכת הפעלה.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י גרפיקנער;1955290:
יש לי חשבון VPS בחברת OVH. מהי מערכת ההפעלה המומלצת לניהול מספר אתרים על אותו חשבון? יש כמובן את cPanel ואת פלרליס, אבל הם עולות כסף.

יש ל-ovh מערכת ניהול משלה, והיא חינמית, אבל היא קצת מסובכת.

יש עוד אופציות?
אני חושב שלא מדובר בלוח בקרה של OVH, נראה לי שאתה מתכוון ל ISPconfig 3, זה אכן לוח בקרה חינמי, וניתן להתקינו בקליק אחד בOVH.
דווקא אני מצאתי את המערכת הזו כטובה - במה הסתבכת שם?
אם אתה מחפש משהו אחר חינמי, אתה יכול לקחת את DTC. מישהו מומחה (שוקי וקנין) טען לי שזה יותר טוב מISPconfig בהרבה. אבל תצטרך להתקין את זה לבד.

אבל למעשה אני חושב שלא צריך לוח בקרה בכלל. מי שהתחיל באחסון שיתופי התרגל לזה, ונדמה לו שאי אפשר לחיות בלי זה. כאשר, באמת, זה לא נותן כלום כלום.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
על תשתמש בלוח בקרה שלהם, הוא כבד מידיי ומסורס מכל מיני דברים, זה בעצם גירסה משונה של webmin
תשתמש בCENTOS ועל זה תשים לוח בקרה או webmin ואז אתה תצטרך קצת ידע בלינוקס (או בגוגל :) ) או אם אתה רוצה חיים קלים תשתמש בwebuzzo.
והכי חשוב על תעשה סיסמאות קלות, עכשיו כל האבטחה עליך, אני פעם עשיתי שמה שרת עם סיסמא קלה, ותוך 24 שעות הוא נפרץ ונחסם מייד על ידי OVH כי הוא פרץ הלאה לשרתים אחרים.

בנוגע לDTC, אני לא מכיר, ייתכן שהיא יותר טובה ממה שאני מביא.

KingYes

משתמש צעיר
אני הייתי מנסה את הדומיינים שלי בצורה ידנית דרך הקונסול. ואז אמרתי שננסה פעם אחת להתקין cPanel על שרת חדש ב-DO (יש להם 14 יום ניסיון חינם בלי להכניס אשראי או משהו), וזה פשוט היה תענוג לכל דבר. המערכת מתקינה הכל הכל לבד ואתה לא נוגע בשום דבר.. היא עושה עדכונים לכל מה שצריך לבד והכל עובד דרכה בצורה מצויינת ויציבה.

אישית ממליץ מאוד !

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה