מערכת דיוור מומלצת

blueberry

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני מחפשת עבור לקוח מערכת דיוור עבור רשימת תפוצה של כ2000 איש.
ואלו הדרישות:
1. נוחה לתפעול ועיצוב ע"י הלקוח עצמו
2. שהמייל יפתח בצורה אופטימלית בכל תוכנות הדוא"ל,
כמובן שעדיף עם התמונות
3. לא יקרה
תודה!

מאסטרפיס

משתמש פעיל
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני ממליץ על חברת וי איי פלוס
יש להם תכנית של 200 אנשי קשר חינם.
לפי הבדיקה שביצעתי במס' המיילים שנשלחים דרכם נפתחו בצורה הכי טובה כולל התמונות, גם בהאוטלוק וגם באינטרנט כשר כמו נתיב אתרוג וכו'.
לחץ כאן לניסיון ללא הגבלת זמן (היא גם החברה היחידה שלא מגבילה את הניסיון ב-30 יום)

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
כדאי להוסיף גילוי נאות... לא כולם מודעים לכך שיש טובות הנאה מאחורי העזרה שלפעמים גורם לנגיעות אישיות של המייעץ.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מי שמעוניין יש לי מערכת שאני תיכנתתי (חיברתי את הפאזל שלה בצורה הנכונה :)) שיכולה לבצע את אותם פעולות כמו רב מסר וגם יותר אך ללא ההגבלות של רב מסר.
היא יכולה לשלוח כמות בלתי מוגבלת של הודעות לכמות בלתי מוגבלת של רשימות תוך שילוב יכולות סינון מתקדמות לפילוח מדויק של מסעי פרסום.
יש לה עורך טקסט משוכלל שמאפשר לעבוד עם תבניות מוכנות וכולל תצוגה מקדימה של ההודעה בהדמיה של ארבעה גדלי מסך שונים.
יש לה אפשרות לטעון לתוך ההודעה את הפרטים של הנמען כגון שמו הפרטי וכדומה.
יש אפשרות של קישור להסרה אוטומטית/שינוי הרשמה/שינוי פרטים.
משולב בתוך המערכת מערכת שמראה מראש את הסיכוי של ההודעה להגיע לספאם בתצוגה שמראה מה לתקן.
ניתן ליצור גם כן כפתורים לדואר נכנס בגימייל ללחיצה לפני פתיחת ההודעה (כמו שיש לפעמים "עקוב אחרי הזמנה").
אפשר לתזמן שליחת הודעה לזמן עתידי.
אפשר לסנן את הכתובות מייל שלא קיימות.
אפשר לשלב את התמונה בתוך ההודעה ככה שלא יצטרכו ללחוץ על הצג תמונה.
אפשר לצרף קבצים.
תצוגת סטטיסטיקות מפורטת כוללת מספר פתיחות לכל הודעה ולכל נמען ולכל קישור בתוך ההודעה ועוד.
אפשרות לאינטגרציה של דף הרשמה חיצוני (דרך קישור שכולל את פרטי הנרשם).
ויש עוד אפשרויות רבות.

אני מתאים את הממשק ניהול לפי הצרכים של הלקוח.
אני מצרף צילומי מסך מתוך מערכת שבניתי ופעילה בישיבה לצורך קשר עם ההורים.

קבצים מצורפים

• Screenshot_2015-10-26-14-24-32.png
    KB 85 · צפיות: 64
  • Screenshot_2015-10-26-14-25-22.png
    KB 97.2 · צפיות: 48

eli.borovski

משתמש מקצוען
D I G I T A L
שלום,

אני ממליץ בחום על מערכת מסר 10

https://www.meser10.co.il/

המערכת היחידה הנותנת מענה לציבור הלקוחות שלי מהמגזר הדתי ע"י אפשרות שליחה של קבצים מצורפים ללא כל הגבלת גודל

בתודה,
אלי

עילום

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אוההו... איזו הקפצה!
מלפני כמעט שנה וחצי!
אני מניח
שמאז נפתחו כמה אשכולות בנושא עיי''ש

ואגב..
לפי הדרישות של פותח האשכול
כמדומני שהשירות של @3 פינות
הכי מתאימה לו

בהצלחה רבה

רבקה גולדברג

משתמש פעיל
מי שמעוניין יש לי מערכת שאני תיכנתתי (חיברתי את הפאזל שלה בצורה הנכונה :)) שיכולה לבצע את אותם פעולות כמו רב מסר וגם יותר אך ללא ההגבלות של רב מסר.
היא יכולה לשלוח כמות בלתי מוגבלת של הודעות לכמות בלתי מוגבלת של רשימות תוך שילוב יכולות סינון מתקדמות לפילוח מדויק של מסעי פרסום.
יש לה עורך טקסט משוכלל שמאפשר לעבוד עם תבניות מוכנות וכולל תצוגה מקדימה של ההודעה בהדמיה של ארבעה גדלי מסך שונים.
משולב בתוך המערכת מערכת שמראה מראש את הסיכוי של ההודעה להגיע לספאם בתצוגה שמראה מה לתקן.
ניתן ליצור גם כן כפתורים לדואר נכנס בגימייל ללחיצה לפני פתיחת ההודעה (כמו שיש לפעמים "עקוב אחרי הזמנה").
אפשר לצרף קבצים.
תצוגת סטטיסטיקות מפורטת כוללת מספר פתיחות לכל הודעה ולכל נמען ולכל קישור בתוך ההודעה ועוד.
ויש עוד אפשרויות רבות.

יוזמה מדהימה!! נשמע מעולה.
האם ישנה אפשרות לסדרת מסרים, כמו שיש ברב מסר?
אני ברב מסר כבר חצי שנה, ומאד מרוצה, אם כי באמת נשמע שיש אצלך הרבה דברים שאין שם.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L

תפוח זהב

משתמש פעיל
אפשר לצרף קבצים.
ויש עוד אפשרויות רבות.

אני מעוניינת במערכת דיור כזאת
איך אפשר ליצור קשר אתכם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה