מעצבי פנים - אפשר להתייעץ עמכם?

שריתי גוט

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני תכננתי לי ארוניתי פה מאוד בסלון משלייפלאק שסגורה וכשפותחים שולפים שולחן עם מקלדת וכ"ו למטה יש מדפסת ו3 מגירות מאוד נוח לעבודה עברתי למחשב נייח אחרי שהיה לי מחשב נייד... אני עשיתי נמוך עד גובה אחרי המסך כי לא רציתי להעמיס את הסלון .אפשר מעל מדפים עד למעלה.

בתיה G

איור פרסומי . איורים לילדים . קומיקס
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אני תכננתי לי ארוניתי פה מאוד בסלון משלייפלאק שסגורה וכשפותחים שולפים שולחן עם מקלדת וכ"ו למטה יש מדפסת ו3 מגירות מאוד נוח לעבודה עברתי למחשב נייח אחרי שהיה לי מחשב נייד... אני עשיתי נמוך עד גובה אחרי המסך כי לא רציתי להעמיס את הסלון .אפשר מעל מדפים עד למעלה.
יש לך תמונה לראות? מעניין אותי לראות איפה שמת את המדפסת, ואיך השולחן נשלף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה