מעצבות מטבחים, אשמח לעזרתכן

shoshi shot

סרטי שיווק מדויקים לעסקים
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
1. מתלבטת כמה משמעותי הההבדל באיכות בין תנור דו תאי ל2 תנורים (מדובר על בילד אין)
והאם שווה לשים 2 תנורים נפרדים על חשבון אחסון.
אמרו לי שדו תאי של תקע הוא טוב מספיק, אשמח לשמוע דעות...
2. בחברת מטבחים טוענים שאינדוקציה או כיריים חשמליות מעל תנור דו תאי (בלי מגירה ביניהם) נהרסת לאורך זמן, האם זה נכון?
האינדוקציה עצמה לא מתחממת למטה,
אבל הם אומרים שהתנור מחמם את הגוף חימום של האינדוקציה ואח"כ הוא נהרס, מתלונות של לקוחות שחזרו...

אשמח לכל עזרה!

במשרה מלאה

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בחברת מטבחים טוענים שאינדוקציה או כיריים חשמליות מעל תנור דו תאי (בלי מגירה ביניהם) נהרסת לאורך זמן, האם זה נכון?
הטענה נכונה אבל מסיבה אחרת לגמרי, האינדוקציה חייבות אורור מלמטה, כך מופיע בהוראות, וכן הייתי השבוע במעבדה, והטכנאי אמר לי שחייבים שיהיה אורור לאנדוקציה מלמטה.
כך שלא הבעיה התנור,( לדעתי חום התנור לא מחמם את האינדוקציה, יש לי מעל הבילד אין תא למיקרוגל ואני לא רואה שהוא חם.) הבעיה האוררור.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
איך אפשר לאמר שהאינדוקציה לא מתחממת מלמטה? בטח מתחממת. כל הסכום חם לי כשהאינדוקציה פעילה.
לפי הפרוטוקול אינדוקציה מחייבת 15 ס"מ ריקים מתחתיה. רב האנשים כן שמים מגירה מתחת והציפיה היא שבגלל שהמגירה לא מלאה יש עדיין שטח אורור (בונסף לאורור אחורי) אבל גם זה מבטל מן הסתם אחריות.
אבל למה שלא תשימי מעל הדו תאי שמשטח שיש. ומתחת האינדוקציה יחידית מגירות או אחסון אחר.

Tovi-3D

Tovi
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
לפי דעתי זה גם עניין של כמה משתמשים בתנורים, אני עכשיו שיפצתי
ועד עכשיו היה לי תנור דו תאי וזה היה לי מדי קטן (אני אופה לפחות 3 קילו בשבוע)
ולכן לקחתי 2 תנורים בילד אין

shoshi shot

סרטי שיווק מדויקים לעסקים
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
איך אפשר לאמר שהאינדוקציה לא מתחממת מלמטה? בטח מתחממת. כל הסכום חם לי כשהאינדוקציה פעילה.
לפי הפרוטוקול אינדוקציה מחייבת 15 ס"מ ריקים מתחתיה. רב האנשים כן שמים מגירה מתחת והציפיה היא שבגלל שהמגירה לא מלאה יש עדיין שטח אורור (בונסף לאורור אחורי) אבל גם זה מבטל מן הסתם אחריות.
אבל למה שלא תשימי מעל הדו תאי שמשטח שיש. ומתחת האינדוקציה יחידית מגירות או אחסון אחר.

בדקתי. אצלי היא קרה מלמטה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה