מענק עבודה לשכיר שאשתו עצמאית (וטרם הגישה את הדו"ח ל-2021)

מצדרביעי

משתמש חדש
בוקר טוב, אם אני שכיר והגשתי בקשה למענק עבודה ל-2021, אבל אשתי העצמאית (עוסקת פטור) טרם הגישה את הדו"ח שלה ל-2021, האם העיכוב שלה מפריע לבדיקת בקשת מענק העבודה שלי?
אם אכן זה מעכב, מישהו יודע מתי תהיה פעימה נוספת של מענק עבודה למי שלא הספיק בפעימה הנוכחית?

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
כן, עצמאי במס הכנסה זה תיק אחד לשני בני הזוג ולכן עד שלא יוגש דוח המענק יתעכב.
אבל אין מה לדאוג ברגע שהדוח יטופל זה יעבור עליהם ויתנו את המענק לאחר שייקלט הדוח

מצדרביעי

משתמש חדש
תודה, אז אני מבין שזה לא אמור להיות באיזו פעימה במועד מסוים? פשוט כמה ימים אחרי הגשת הדו"ח ואישורו?

מצדרביעי

משתמש חדש
והבקשה שכבר הגשתי מבוטלת? אחרי הגשת הדו"ח אם אגיש שוב, תוך כמה זמן המענק אמור להיכנס לי לחשבון? האם אין מועדים מסוימים לפעימות?

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
לא צריך להגיש שוב - ניתן להגיש רק פעם אחת
רק לוודא מולם שיסדרו את קליטת הדוח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה