למסירה מענק משרד הרווחה - למטפלות מעונות היום

sl הנהלת חשבונות וחשבות שכר

משתמש סופר מקצוען
ב"ה משרד הכלכלה פרסם היום את הנוהל להעברת הכספים לעובדות

ארגונים אשר יחתמו על העברת 100% מהכסף לעובדות עד ל25/11/18 יקבלו את הכסף וישולמו לעובדות עד ל7/1/18
וכנ"ל גם על מענק פסח שישולם עד ל14/4/18

מה שכן אני מאמין שהארגונים ישלמו לעובדות את הסכום לאחר קיזוז עלויות מעביד שאין סיבה להפיל אותם על הארגונים
כך שהסכום יהיה בערך 1260

בהצלחה

אות לי

משתמש סופר מקצוען

ארגונים אשר יחתמו על העברת 100% מהכסף לעובדות עד ל25/11/18 יקבלו את הכסף וישולמו לעובדות עד ל7/1/18

מה שכן אני מאמין שהארגונים ישלמו לעובדות את הסכום לאחר קיזוז עלויות מעביד שאין סיבה להפיל אותם על הארגונים
כך שהסכום יהיה בערך 1260

בהצלחה
מזה התאריכים האלה ?
מאיפה לקחתם אותם ?
נראה לי שמעלה עוד מעט הכל באופן מסודר כולל הדבר החשוב יותר שעליו הוחלט .

sl הנהלת חשבונות וחשבות שכר

משתמש סופר מקצוען

כך שהסכום יהיה בערך 1260

בהצלחה
עדכון קטן וחשוב
משרד הכלכלה מעביר גם את עלויות המעסיק
כך שיועבר לעובדות 1500 שח

בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה