דרוש מידע מענק לעצמאים

מאמרים אחרונים

ממך עד אליך// רגע ליום כיפור
שְׁעַת עֶרֶב מְאֻחֶרֶת, קְרִירוּת יְרוּשַׁלְמִית טִיפּוּסִית, אֲנִי עוֹבֵר בַּגִּנָּה שֶׁעַל יָד בֵּיתִי, וּמוֹצֵא עַל הַסַּפְסָל יֶלֶד בֶּן...
הלילה האחרון של השנה
הלילה האחרון של השנה לכאורה, לילה זה אינו שונה מקודמיו ומהבאים בעקבותיו: מכוניות חולפות ביעף בכבישים הריקים, הצהובים ממנורות הרחוב...
אוטוטו חגים! 8 סיבות למה דווקא עכשיו חובה לטפל בחיפוש העבודה הראשונה שלך
אני יודעת שהכי מתאים לתכנן עכשיו ארוחות לחגים, להתכונן לימים שמתקרבים אלינו בצעדי ענק ולשים ב'הולד' את כל ענין חיפוש העבודה. אבל- 1. אם לא מתחשק...
עבודות נבחרות - סיכום שנה || #6
אחרי הרבה זמן שלא שיתפתי אני שמח לשתף אתכם כמה יצירות מהשנה החולפת ב"ה טיפ: אם התמונות גדולות מידי למסך שלכם, אפשר ללחוץ על התמונה ולקבל תצוגה...
5.00 star(s) 5 דירוגים

korot

משתמש מקצוען
בהמשך לדיווחים ע"כ שלא מגיע הסיסמה למייל מיד
מה שקורה שמגיע אחרי הרבה זמן, וזה כבר לא בתוקף ומנסים שוב וחוזר חלילה..
וכעת מופיע לנו
"משתמש נעול עקב נסיונות שגויים, יש לנסות מאוחר יותר."
אז
א. שימו לב שזה לא יקרה לכם.
ב. מישהו יודע לכמה זמן זה ננעל?

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים
כן עכשיו.

סומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מתי יהיה ניתן להגיש בקשה למענק סיוע לעצמאים ושכירים בעלי שליטה ינואר-פברואר 2021?

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עיצוב גרפי
רואת החשבון שלי שלחה מייל שהפעם העוסקים הפטורים יצטרכו ךדווח כמה הם הכניסו בחודשים ינואר -פברואר.
שימו לב להערך כדי שברגע שיפתח יהיה לכם מוכן.
זה כזה טיפשי, הרי אין דיווח למע"מ, לכן אין שום אפשרות לבדוק את זה.
לא נראה לי שהם יתחילו לעבור על הפנקסים שלנו...

ישראל פרדס

משתמש סופר מקצוען
מנהל
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
רואת החשבון שלי שלחה מייל שהפעם העוסקים הפטורים יצטרכו ךדווח כמה הם הכניסו בחודשים ינואר -פברואר.
שימו לב להערך כדי שברגע שיפתח יהיה לכם מוכן.
לפי מה שמובא כאן https://www.prog.co.il/threads/מענקים-ינואר-פברואר-2021.651300/ מרשות המיסים מדובר על עוסק מורשה שיצטרכו להגיש דו"ח מע"מ לפני המענק אז תערכו מראש להגיש את הדו"ח מע"מ לפני ה 10 לחודש שאז לכאורה יפתח הגשת המענק לפי מה שכתוב בהודעה של רשות המיסים.

יהודה מילר

מנהל פורום דין וחשבון
מנוי פרימיום גולד
בעת הגשת בקשה על ידי עוסק פטור, ולצורך בדיקת הזכאות למענק, בהתאם לנדרש בחוק, תיבדק הגשת ההצהרות השנתיות על פי חוק מע"מ לשנת 2019 ולשנת 2020. בנוסף, העוסק ימלא באזור האישי את נתוני המחזור העסקי לחודשים ינואר פברואר 2021 (לפי סיכום הקבלות/ ספר פדיון יומי) . במקרה של אי זכאות בשל אי הגשת דוחות, יוכל העוסק להיכנס שוב לאזור האישי לצורך הגשת הבקשה לאחר הגשת הדוחות

אולי מעניין אותך גם...

יש עוגיות ויש עוגיות.....
עוגיות נדירות, נחטפות, וקלות להכנה, תנסו!!!!
שיתוף קטן +סרטון.
משתפת את הקהל בבניית דמות חדשה. וגם בפיתוח של הדמות. ויש גם סרטון קטן על הסקיצות: https://youtu.be/iW4h4BmhAn8 Building character 1...
4.50 star(s) 2 דירוגים
עוגת קפה ושוקולד עם נגיעות קינמון
עוגה שווה באמת. מתכון חדש מהיום. גילוי נאות: תכננתי לשים אבקת אפיה בבלילה של העוגה. שכחתי וכבר יצקתי לתבנית את השכבה התחתונה. אז רק בשכבה...
ממך עד אליך// רגע ליום כיפור
שְׁעַת עֶרֶב מְאֻחֶרֶת, קְרִירוּת יְרוּשַׁלְמִית טִיפּוּסִית, אֲנִי עוֹבֵר בַּגִּנָּה שֶׁעַל יָד בֵּיתִי, וּמוֹצֵא עַל הַסַּפְסָל יֶלֶד בֶּן...

דירות לחגים

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

551

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח דרושים

למעלה
לשיחת ווטסאפ עם בית פרוג