מענק ארה"ב לאזרחים ישראלים

rabshi

משתמש רשום
תכלעס,
מה יצא בסוף עם האזרחים ללא דיווח מס?
עד מתי אפשר להגיש?

אפשר להגיש ועדיין אין מועד סופי. לדברי המומחים כדאי להזדרז כי גם כך זה לוקח זמן.

.

.
האם צריך הכנסה של מינימום 2000 ש"ח בחודש?

לא חייבים בכלל בהכנסות. גם מי שאברך כולל ואשתו אינה עובדת זכאי לקבל את המענק.

.

יוחנן ק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
UX UI
אפשר עדיין להגיש בקשה לבוגרים ? של 1,200$ ?

avi11

משתמש פעיל
אני שואל בשביל חבר
אני כבר קיבלתי לעצמי אוטומטי לתוך החשבון שלי, כי אני מדווח מיסים כל שנה
השאלה שלי זה, שיש לי חבר שגר כאן בישראל, אבל אין לו חשבון אמריקאי, האם הוא יכול לרשום את החשבון שלי, ואני אעביר לו את הכסף? או שצריך שיהיה תואם שם החשבון ושם מקבל המענק?
שמעתי שאפשר רק לקרוב משפחה ממדרגה ראשונה וגם זה מוגבל בכמות האנשים. לא מוסמך

avi11

משתמש פעיל
אני צריכה להגיש בימים הקרובים (בפעם הראשונה) דו"ח מס על 2019 ובעלי מופיע שם (ITIM) אולי מישהו יודע אם אוכל להגיש כעת בקשה למענק קורונה ורק לאחריו להגיש את הדו"ח ולקבל את שניהם?
אם תגישי גם את בעלך באותו דו"ח אף אחד מכם לא יוכל לקבל את המענק. בדרך כלל משתלם לוותר על הבעל בדו"ח כדי לקבל את המענק.

avi11

משתמש פעיל
חשוב לדעת: במקרה ואחד מבני הזוג הוא לא אמריקאי, אף אם מבחינת ההכנסות אין צורך להגיש דו"ח אבל בשביל לקבל את המענק יש חובה להגיש דו"ח של 2019.
כמובן שבדרך כלל הרשויות בארצות הברית לא יודעות מי נשוי ומי לא אבל צריך לדעת את זה.

בלתי נראית

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
חשוב לדעת: במקרה ואחד מבני הזוג הוא לא אמריקאי, אף אם מבחינת ההכנסות אין צורך להגיש דו"ח אבל בשביל לקבל את המענק יש חובה להגיש דו"ח של 2019.
כמובן שבדרך כלל הרשויות בארצות הברית לא יודעות מי נשוי ומי לא אבל צריך לדעת את זה.
כלומר שאם רק בעלי הוא אזרח ארהב ולא הגיש דוחות בכל זאת הינו צריכים להגיש?

avi11

משתמש פעיל
שאלה פשוטה לעמי הארץ כמוני ..
איך בכלל מתחילים את התהליך לאיזה אתר נכנסים בשביל למלאות את הטפסים ?
אם משהו יוכל לשלוח קישור אשמח מאוד
(אולי היה כתוב לאורך האשכול , לא עברתי על הכל )
אתה צריך להגיש דו"ח על הכנסות או רק בקשת מענק?
לגבי בקשת המענק יש בשרשור כאן אפשרות לקבל מדריך בשליחה למייל. תחפש למעלה.
אם הגשת דו"ח בשנתיים האחרונות אתה לא צריך לעשות כלום
כלומר שאם רק בעלי הוא אזרח ארהב ולא הגיש דוחות בכל זאת הינו צריכים להגיש?
כן. בעלך לכאורה בדרך כלל לא צריך להגיש דו"ח כי אין לו הכנסות [אא"כ רוצים לקבל מענק שנתי עבור הילדים] אבל בשביל לקבל עכשיו את המענק הוא צריך להגיש דו"ח של 2019 מכיוון שהוא נשוי לך.
כפי שכתבתי ייתכן שאין להם דרך לדעת וייתכן שאין בזה באמת בעיה חוקית והלכתית אבל זה הנהלים

בלתי נראית

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מישהו יכול לעזור לי?
הגשתי אתמול לפי הדרכתו המסורה של MERS1 !!!
אבל היום קבלתי מהם הודעה כזו:

Dear Non-Filers: Enter Payment Info customer:

We could not accept your Non-Filers: Enter Payment Info return due to the error(s) listed below.

Your Submission ID is: 4408962020113035sudb

To resolve this error please visit https://www.freefilefillableforms.com/#/fd/eip.rejection.faqs and use the error code below to determine your next steps.

Then sign in to your Non-Filers: Enter Payment Info account at https://www.freefilefillableforms.com/#/fd/EconomicImpactPayment Fix your error(s) and submit your return again. Be sure to re-enter the date in the Step 2 tab of Non-Filers: Enter Payment Info.

If you are unable to resolve the error(s), you can print and submit your tax return to the IRS by mail.

Here is your error(s):
Issue : Business Rule IND-516-01 - If Form 1040, 'PrimaryClaimAsDependentInd' is not checked, then the Primary SSN must not be the same as a Dependent SSN on another return.

The following information may help you determine the form at issue:
Field/Xpath: /efile:Return/efile:ReturnHeader/efile:Filer[1]/efile:primarySSN

This email was generated by an automatic system that is not monitored for responses.

מי יודע לעזור לי?????? בדחיפות!!!!

תודה רבה

חילו

משתמש רשום
למיטב ידיעתי זה אומר שקיבלת זה עתה אישור סופי שאושרת לקבלת המענק בסך 1200$ שיהיה לך בהצלחה
[לפני כמה שעות קיבלת מייל שתוך 24-48 שעות תקבל תשובה בעניין והנה היא הגיעה]

לענ"ד זה לא אומר שהבקשה אושרה, רק שהוגשה כראוי והתקבלה במערכת ואין צורך בתיקון.

גם אני קיבלתי את המייל הזה ולאחר שנכנסתי חזרה למערכת מופיעה שם ההודעה הבאה:

unnamed.png

חילו

משתמש רשום
Dear Non-Filers: Enter Payment Info customer:

We could not accept your Non-Filers: Enter Payment Info return due to the error(s) listed below.

Your Submission ID is: 4408962020113035sudb

To resolve this error please visit https://www.freefilefillableforms.com/#/fd/eip.rejection.faqs and use the error code below to determine your next steps.

Then sign in to your Non-Filers: Enter Payment Info account at https://www.freefilefillableforms.com/#/fd/EconomicImpactPayment Fix your error(s) and submit your return again. Be sure to re-enter the date in the Step 2 tab of Non-Filers: Enter Payment Info.

If you are unable to resolve the error(s), you can print and submit your tax return to the IRS by mail.

Here is your error(s):
Issue : Business Rule IND-516-01 - If Form 1040, 'PrimaryClaimAsDependentInd' is not checked, then the Primary SSN must not be the same as a Dependent SSN on another return.

The following information may help you determine the form at issue:
Field/Xpath: /efile:Return/efile:ReturnHeader/efile:Filer[1]/efile:primarySSN

אין לי הסבר אבל דובר כאן לעיל מספר פעמים על טופס 1040.

ayys

משתמש מקצוען
מישהו יכול לעזור לי?
הגשתי אתמול לפי הדרכתו המסורה של MERS1 !!!
אבל היום קבלתי מהם הודעה כזו:

Here is your error(s):

מי יודע לעזור לי?????? בדחיפות!!!!

תודה רבה
ממה שכתוב פה שכחתם לסמן משבצת בטופס 1040 (דיווח מס), וזה נראה שכתבת את אותו מספר הביטוח לאומי (SSN) גם במשבצת שלך וגם במשבצת של הילד.

דרך אגב יכול להיות שדווחתם כבני זוג או כילדים אצל בקשה של מישהו אחר (כי זה הקוד שגיאה שרשום).

אולי מעניין אותך גם...