מענקים ינואר - פברואר 2021

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אם העסק נפתח ב-ינואר 2019 אי אפשר לסמן שהעסק היה פעיל חצי שנה קודם?

תקליט אור

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
הגשתי את הבקשה,
ומשום מה הם חתכו לי ביותר מ 1500 ש"ח את סכום מענק הסיוע לעומת כל מענקי הסיוע על 2020.

מה ההיגיון בזה?
האם הם כבר לא משלמים לפי 70% מההכנסה החודשית הממוצעת ב 2018 או 2019 לפי הגבוה מביניהן?

קופיקס

משתמש רשום
גם לי אותו דבר חתכו יותר מחצי את סכום הסיוע [לא סכום ההוצאות] מוזר מאד זה נשמע כאילו מחשבים לפי שנת 2020 את סכום המענק שאז היה הכנסות פחותות וממילא גם הסיוע פחות? אם כי זה לא הגיוני

mum

משתמש מקצוען
לי הסכום בדיוק אותו דבר, על השקל.

תקליט אור

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
גם לי אותו דבר חתכו יותר מחצי את סכום הסיוע [לא סכום ההוצאות] מוזר מאד זה נשמע כאילו מחשבים לפי שנת 2020 את סכום המענק שאז היה הכנסות פחותות וממילא גם הסיוע פחות? אם כי זה לא הגיוני
בחישוב "בגדול" מלמעלה,
עושה לי הרושם שב-2020 הם חישבו באמת לפי הגבוה מבין 2018 ו 2019, ועכשיו הם חישבו לפי 2019.
ב 2018 עבדתי כל השנה כעצמאי. ב 2019 עבדתי בחצי השני של השנה גם כשכיר - מה שגרם לי "להוריד פרופיל" בעסק העצמאי וממילא הוריד לי את הממוצע החודשי של העסק.
המספרים מלמעלה נראים לי די הגיוניים שעד עכשיו חישבו לי 70% לפי 2018 והפעם חישבו 70% מ-2019.

mum

משתמש מקצוען
בחישוב "בגדול" מלמעלה,
עושה לי הרושם שב-2020 הם חישבו באמת לפי הגבוה מבין 2018 ו 2019, ועכשיו הם חישבו לפי 2019.
ב 2018 עבדתי כל השנה כעצמאי. ב 2019 עבדתי בחצי השני של השנה גם כשכיר - מה שגרם לי "להוריד פרופיל" בעסק העצמאי וממילא הוריד לי את הממוצע החודשי של העסק.
המספרים מלמעלה נראה לי די הגיוניים שעד עכשיו חישבו לי 70% לפי 2018 והפעם חישבו 70% מ-2019.
כנראה שזה באמת מה שהיה.
עכשו זה ברור שזה לפי 2019.
אצלי מלכתחילה ה2019 היה יותר גבוה.

חיה קוזו

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
המערכת לא שולחת לי קוד במייל להיכנס למרחב האישי.
מישהו יודע מה ניתן לעשות?

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
גם לי לא שולח קוד

גלילאי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כנ"ל
נראה שיש עומס על השרתים של רשות המיסים ולכן הקוד יגיע באיחור של כמה שעות, כדאי לנסות שוב מחר כשהעומס ירד, בהתחלה זה קרה גם באחד מהמענקים הקודמים.
ואז יצטרכו כמובן קוד חדש.
עצה טובה , חכו עוד יום.

גרפיקהil

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עדיין לא מצליחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה