@מעמדים תעזרו לעצמינו!!

מענדי מ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אנחנו רוצים תמיכה באינידזיין בהערות שוליים:

1. טקסט ראשי בטור אחד. הערות בשתי טורים.
2. הערות שוליים רודפות.
3. אפשרות שליטה בהגדרות לכל כתבה בנפרד.
4. כותרת בקו הערות שוליים.

אתם רוצים?
@אברהם @יידישע קאפ @עמירם יוסף @תא חזי @גיוון @lab @ועוד...

צריך להעלות הצעה באנגלית באתר @יידישע קאפ יכול?
לנעוץ נושא שמבקש להצביע לזה בראש קהילת מעמדים ומעצבים @אברהם יכול?

@קהילת המעמדים מוכנים להתגייס לעניין?

אני מאמין שאם נשים את זה בקהילת מעצבים גרפיים וכולנו נקפיץ את הנושא
ונבקש מהמעצבים שיעשו טובה ויעזרו לנו בהצבעות אז יהיה הרבה מאוד שיצביעו.
(אפשר להשים את זה גם באיש את רעהו ולבקש מאנשים שיעשו טובה... מה דעתכם?)

*יש עוד משהו שחסר מאוד בהערות שוליים והגיוני לבקש?

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
ההצעות האלה כבר קיימות כבר כמה פעמים

ועוד

אבל אף אחת מהן לא נכתבה עם איפיון מלא
וגם לא הצביעו בהם הרבה משתמשים

יוחנן ק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
UX UI
כדי לעזור לפרוייקט,
כדאי לגייס יותר משתמשי אינדיזיין לעצומה,

סך הכל, רוב הנושאים המדוברים לא קשורים דווקא לספרי קודש,
מאמין שמעצב ספר באינדונזיה, גרמניה, ארה"ב וסלובקיה, גם ימצא עניין בנושא

אם מישהו מתמצא בעוד פלטפורמות / פורומים, ויוכל להרחיב את הנושא,
שלא יישאר "ישראלי" בלבד,
ליצור עצומה, ובה הצבעה על למשל כחמישה תוספים נצרכים, עם אפשרות לדרג כמה זה נצרך לי, ומה הכי חשוב וכו'

נערך לאחרונה ב:

hamefoar

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מעמדים תעזרו לעצמנו!
אני יענה לך - ובבקשה, באמת לא מתוך כוונה לגרור את זה למגרש של תג=אינדיזיין, לכן נא לא לסחוב את זה לשם - אבל אם אתה רוצה לעזור לעצמך, פשוט תלמד תג. הכל מובנה שם, זורם, קליל, רץ, פשוט.

זה לא רק הנקודה של האם זה יהיה בתוכנה או לא, כי גם מה שנמצא כהיום בתוכנה, אולם כאשר משתמשים בזה, התוכנה נהית כבידה ובלתי סביל לעבוד בה.
כמשל (ויש עוד דוגמאות), אם תעשה עימוד של טקסט אחד, אבל שיהיו בו שני טורים, וכותרות על טור אחד, כבר התוכנה לא תצליח לסחוב פרויקט שעובר את ה-100 עמודים בצורה תקינה. בפרט אם תנסה להוסיף לו גם חלון לקטע ראשון, שלזה יש לי 3 סקריפטים מ-3 יצרנים שונים, ולכל אחד מהם יש את החסרונות שלו, ואני מדבר על חסרונות מהותיים.
אבל החסרון זה התוכנה שלא בנויה לזרום ולהריץ בקלילות ספר עם מספר עמודים גבוה כאשר מכבידים עליה עם פריסות עימוד מעבר לסטנדרט. (מבלי לדבר שאין לה ישור אנכי שעובד בצורה נכונה ואוטומטית, שמאפשרת להגדיר חלוקה של מרווחים רק לפני/אחרי קטעים עם סגנונות מסויימים בדווקא באופן אוטומטי, ועם אפשרות של הגדרה ספציפית כמה לאפשר תוספת לכל סגנון וסגנון).

לסיכום, כדאי ללמוד להשתמש בעוד כלי עבודה, ולא לנסות לבצע דברים עם כלי עבודה שמיועדים למשהו אחר.
אני כמעמד יודע שיש סוגי עימוד שכלי העבודה שלו הוא אינדיזיין, ולא אעשה אותו בתג, ויש שכלי העבודה שלו הוא תג, ולא אעשה אותו באינדיזיין, ויש שכלי העבודה שלו הוא שילוב של שניהם. ולא תמצא את הבעל־מאלכה שיתעקש לבצע עבודת שיפוץ עם כלי שהוא גם מקדחה וגם מברגה, אפילו שיש כאלו כלים חובבניים ולאדם פשוט בבית זה יכול להיות תועלתי. כי בעל מקצוע יחזיק כלי יעודי לכל דבר כדי למצות את המקסימום.
לדעתי, מי שחושב שניתן לייצר כלי עבודה שישלב בין המעלות של שני התוכנות, כמדומני שאינו מכיר את שני התוכנות, או שהעיסוק העיקרי שלו אינו מעמד בפועל. במקסימום זה יוכל להיות כלי לחובבניים כמקדחה=מברגה.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
לדעתי, מי שחושב שניתן לייצר כלי עבודה שישלב בין המעלות של שני התוכנות, כמדומני שאינו מכיר את שני התוכנות, או שהעיסוק העיקרי שלו אינו מעמד בפועל. במקסימום זה יוכל להיות כלי לחובבניים כמקדחה=מברגה.

אני מכיר את שתי התוכנות, יודע מה המעלות של תג על פני אינדיזיין, והעיסוק העיקרי שלי זה מעמד בפועל.

ואני חולק עליך.

מענדי מ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
@ישראל ר בוא נשאיר את הדיון הזה בצד.

יש פה מטרה -

לפתוח הצבעה סוחפת בעד פיתוח הגיוני שנחוץ לנו באינדיזיין.

אתה מוכן לעזור... קדימה.

מענדי מ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
שימו לב.

בהצבעה הכי הכי פופולרית שם יש 500 הצבעות (ואדובי הגיבו שהם מטפלים בזה עכשיו)
זה ממש לא הרבה. רק מפרוג (כולל מעצבים) אפשר להגיע לזה.

בינתיים הכי רלוונטי:
1. הערות שוליים רודפות.
2. טקסט ראשי בטור אחד. הערות בשתי טורים.
3. הערות צד.
4. אפשרות שליטה בהגדרות הערות לכל כתבה בנפרד.
5. כותרת בקו הערות שוליים.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
@ישראל ר בוא נשאיר את הדיון הזה בצד.

יש פה מטרה -

לפתוח הצבעה סוחפת בעד פיתוח הגיוני שנחוץ לנו באינדיזיין.

אתה מוכן לעזור... קדימה.
זה לא קשור לכן דיון או לא דיון
@ישראל ר העלה נקודה נכונה, כל דבר נוסף שמעבר לסטנדרט, מכביד על התוכנה
אז בשביל המעמד הכי טוב למקסם את התוצאה ממה שהכי מהר והכי קל לו

מענדי מ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אני רוצה להיות מעשי.

@יידישע קאפ תוכל לכתוב את ההצבעה הסופית בצורה ברורה באנגלית?
@אברהם בתור מנהל תוכל לדחוף את הנושא כשיצא לדרך כנעוץ בקהילה הזו ובקהילת מעצבים גרפים?

כל שאר המעמדים בקהילה. כשההצבעה תעלה:
א. להחתים מכרים שיש להם אדובי (אני יכול להגיע לחמש לפחות)
ב. להקפיץ ולעודד את הנושא כשיעלה פה ובקהילת מעצבים גרפיים.

מישהו יודע אם חתימה מאימייל שאין לו מנוי אדובי גם עוזרת?
(אם כן בהתגייסות של כולנו אפשר להגיע למאות חתימות בקלות.
אפשר גם לבקש בפורום איש את רעהו בתור טובה..)

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ישראל ר צודק ולא צודק.
צודק - תג מיועדת לדברים האלה, היא נבנתה מלכתחילה עבור שוק קטן של מעמדי ספרי קודש (תעשו פרצוף מופתע - הוא די קטן יחסית לכלל משתמשי תוכנות העימוד למיניהן הקיימות בעולם) שמותחים את הגבולות כל פעם מחדש.
ולא צודק - הרבה מעמדי ספרי קודש עוברים לאינדיזיין, בשורה התחתונה היא יותר גמישה מאשר תוכנה בת כ30 בלי אפשרות לחזור יותר מפעולה אחת אחורה... וגם סתם אפשר לרכוש אותה באינטרנט ולהתחיל לעבוד כמעט מיד.

בהצבעה הכי הכי פופולרית שם יש 500 הצבעות (ואדובי הגיבו שהם מטפלים בזה עכשיו)
זה ממש לא הרבה. רק מפרוג (כולל מעצבים) אפשר להגיע לזה.
מענדי, כמו שאברהם כתב, השאלות האלה נדונו ביוזר-וויס כבר כמה וכמה וכמה פעמים. ומשום מה, מהסתכלות על בקשות פיצ'רים אחרים שם - גם אם יש 180-300 הצבעות (הלוואי ומהפורום כאן יצא לך שלושת רבעי מזה), לוקח די זמן אפילו לשנות הגדרת ברירת מחדל, שלא לדבר על פיתוח פיצ'רים חדשים מאפס.
בכל אופן הצבעתי בכל מה שאברהם הביא, ואצביע במה שתעלה אתה.
אני סקפטי, הלוואי ואתבדה. בהצלחה.

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני יענה לך - ובבקשה, באמת לא מתוך כוונה לגרור את זה למגרש של תג=אינדיזיין, לכן נא לא לסחוב את זה לשם - אבל אם אתה רוצה לעזור לעצמך, פשוט תלמד תג. הכל מובנה שם, זורם, קליל, רץ, פשוט.
ידידי היקר. אולי אני לא מעודכן, הייתי בקורס תג בתשע"ח. ושם לימדו אותנו איך מתעסקים עם הערות שוליים: קודם כל מעתיקים את כל ההערות לקובץ נפרד. נו, אז את זה אפשר לעשות גם באינדיזיין, מה פה הפשיטות? למספר אותם זו הגדולה של תג? ממש בימים אלו אני מתלבט אם לרכוש את תג כי אני צריך לעמד ספר קודש עם 5 טקסטים (ש-3 מהם זה רק הערות). אבל להעתיק את כל ההערות ולהפוך את ירידות השורה לרווחים, ולשתול אותן בחלון שיועד להן במאסטר של אינדיזיין נשמע לי אחלה אופציה. לא?

יישור אנכי זה באמת בעיה.

והיכן אוחזת התוכנה של ר' רחמים?

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
קודם כל מעתיקים את כל ההערות לקובץ נפרד. נו, אז את זה אפשר לעשות גם באינדיזיין, מה פה הפשיטות? למספר אותם זו הגדולה של תג?
למה אתה צריך להעתיק את ההערות לקובץ נפרד ??
התג עושה את זה בשבילך !
מסמך וורד עם הערות - התג מייצא את ההערות לקובץ טקסט ואתה מייבא את ההערות אחר כך
הגדולה של תג בקשר להערות היא שאתה יכול לעשות הערות בכל צורת עיצוב שאתה רוצה מה שאין כן אינדיזיין
למשל: אפשר לעשות הערות רצות אחד אחרי השני עם רווח ביניהם, אפשר בשני טורים עם איזון אנכי
אפשר שני טורים ובל הערה בפסקה חדשה, וגם אפשר לעשות הערות בצורת תבליטים + שני טורים

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הגדולה של תג בקשר להערות היא שאתה יכול לעשות הערות בכל צורת עיצוב שאתה רוצה מה שאין כן אינדיזיין
למשל: אפשר לעשות הערות רצות אחד אחרי השני עם רווח ביניהם, אפשר בשני טורים עם איזון אנכי
אפשר שני טורים ובל הערה בפסקה חדשה, וגם אפשר לעשות הערות בצורת תבליטים + שני טורים
כמעט את כל מה שאמרת אפשר להשיג בחיפוש והחלפה אחד בוורד, ואז העתק הדבק לאינדיזיין.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
כמעט את כל מה שאמרת אפשר להשיג בחיפוש והחלפה אחד בוורד, ואז העתק הדבק לאינדיזיין.
לא יעזור לך העתק הדבק, אם אין תכונה כל שהיא, לא תועל להעתיק אותה לתוכנה אחרת

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לא יעזור לך העתק הדבק, אם אין תכונה כל שהיא, לא תועל להעתיק אותה לתוכנה אחרת
מה זאת אומרת? הערות רצות עם רווח או תבליט אני עושה בוורד. שני טורים - פשוט שתי תיבות טקסט באינדיזיין, או תיבת אחת עם שני טורים.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מה זאת אומרת? הערות רצות עם רווח או תבליט אני עושה בוורד. שני טורים - פשוט שתי תיבות טקסט באינדיזיין, או תיבת אחת עם שני טורים.
אבל אין לך באינדיזיין הערות עם תבליט !
בנוסף שני תיבות טקסט באינדיין זה מתכון לבעיות

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה