לימוד נהיגה מעל 100 שיעורי נהיגה והחלפת מורה ולא רואה טסט באופק מה עושים

הפוך על הפוך

משתמש מקצוען
עברתי לעיר קלה והמורה שלי אחרי 70 שיעורים שעברתי לשני אמר לי שהראשון לא לימד אותי כלום...והתחיל איתי מאפס...
כרגיל...
תמיד כשעוברים ממורה למורה,
המורה החדש טוען שהמורה הקודם לא לימד כלום ורק הרגיל אותך בהרגלי נהיגה לא נכונים.
צריך פחות להתרגש מהמורים.

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
מיואש לגמרי ...אין לי חוש טכני ...שבור מרוסק אבל לא יכול להיתייאש כי חבל על ה11.000 ש''ח...למי שיש פיתרון ויוכל לפרסם אודה לו מאוד. תודה
אין לי ניסיון אישי בנושא,
אבל לפי ההודעה שכתבתם והייאוש והביטחון העצמי הירוד
מתקבל לי הרושם שצריך קודם כל לחזק את זה!! לפני שמשקיעים עוד כסף במורה שמוריד את הביטחון (ששווה לכיס שלו!!) ואולי אפילו להגיד לו 1:1 שאם הוא מעוניין שתמליץ עליו הוא צריך להוכיח את עצמו.
למידה זה גם המורה! לא רק התלמיד!!

עריכה: ואני עדה למישהו שעבר טסט שני ויש לו הצתות איטיות שד' ישמור....
זה לא אמור להיות חסם כזה גדול.

חזק וברוך!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מניסיון, הרוגע בטסט זה הדבר הכי חשוב, לא לחשוב מה הטסטר חושב עלי.. לא לנסות להרים אותו.
תנהג כאילו הוא לא לידך, תיגש לטסט בידיעה שאם לא עברת אז לא קרה כלום..
אצלי הטסטר העיר לי ועניתי לו.. בכ''ז הוא העביר אותי..

משפחת לוי...

משתמש מקצוען
סליחה על התגובה
לא מדבר אליך לא מכיר אותך את כישורייך ואת הנהגתך...
אבל לא כל אחד מתאים להיות נהג
כשסיפרתי לחבר שאני רוצה ללמוד נהיגה -אמר לי תעדכן אותי מתי אתה בכביש- אני בורח...........

וברצינות-
רכב זה כמו נשק טעון ביד.
אם בן אדם לא בטוח בעצמו, טוב שכך!
בהצלחה למי שמתאים.

אי פה אי שם

משתמש מקצוען
ואם כבר בענייני טסטים עסקינן.
אח חדש יש לנו בבית המלך. סגן השרה הרב אורי מקלב שליט"א. ששש.. מספיק עם הצפירות..

הייתי מציע לו במטותא, עם כניסתו לתפקיד בשם עם ישראל הכורע תחת עול הבחינות והטסטים, אשר הוא כאחד שרגיל לטפל ולגעת בכל הפרטים הכי קטנים, שייתן מענה גם בתחום לימודי הנהיגה.
הבטחה שלי - יהיה לו הרבה פחות אנשים בתחנות ב2 בלילה כל מוצ"ש. חסכון של הרבה כאבי ראש..

קודם כל, מדוע אנשים פשוטי עם המחזיקים טלפון כשר לא יכולים לקבל במייל או בדרך כלשהיא את תוצאות הבחינה?

שנית, הסיפור הזה שעל כל ערעור צריך כמעט לקחת עו"ד ולשרוף חצי יום כדי לצפות בסרט המהולל, השתגענו?
בשיטה של היום כבר עדיף לאסוף כסף בשטיבלאך לטסט הבא מאשר להגיש ערעור.

שלישית - פיקוח מלמעלה מידי פעם כבקרה - מה בעצם לימד אותך המורה?! כי תבין, אני התלמיד הצעיר אין לי שמץ מה הוא אמור ללמד אותי.. חוץ מאיך לסדר יומן כל הנסיעה.. אפילו כשלמדנו שחייה היה פעם אחת 'אספת הורים' כדי לעקוב האם עשינו עוד דבר חוץ מלשכשך את הרגליים במים.. ופה אפס! תבקש רשות להשתעל וסע.. קצת פיקוח ובקרה היה מאוד אבל מאוד עוזר.

מקווה שכבוד הרב ייתן גז ויעזור לנו כבר בסיוט הזה שלא נגמרררר

הר הבשן

משתמש מקצוען
ת
סליחה על התגובה
כשסיפרתי לחבר שאני רוצה ללמוד נהיגה -אמר לי תעדכן אותי מתי אתה בכביש- אני בורח...........

וברצינות-
רכב זה כמו נשק טעון ביד.
בהצלחה למי שמתאים.
תודה על החיזוק

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
סליחה על התגובה

וברצינות-
רכב זה כמו נשק טעון ביד.
בהצלחה למי שמתאים.
זה נכון.
אבל גם דברים נכונים צריך לדעת איפה ומתי להגיד....

אהבת הבריות

משתמש מקצוען
מדוע אנשים פשוטי עם המחזיקים טלפון כשר לא יכולים לקבל במייל או בדרך כלשהיא את תוצאות הבחינה?
טעות.לי הם שלחו הודעה קולית אחרי שלוש שעות לפלאפון הכשר שהמבחן עבר בהצלחה

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אוקי קרוב משפחה שלי עשה מלא שיעורים כי המורה שלו אמר לו שהוא לא מוכן לטסט ונוסע לאט אז הוא התחיל ליסוע מהר [60 קמש בתוך עיר בשיעור נהיגה ואפילו יותר] ואז הוא מבקש מהמורה שיפנה אותו לטסט והמורה אומר לו שעם כזו נהיגה בחיים לא אז הקרוב משפחה שלי חזר לנהוג עפ"י הכללים ואמר לו שמע נמאס לי תגיש אותי לטסט עכשיו לא מעניין אותי שאני לא מוכן תגיש אותי כי אני עם שיעורים סיימתי. מה היה בסוף? המורה הביא אותו לעוד שיעור אחד והגיש אותו.
אל תסתכל על המורה הוא לא מעניין אותך! תבקש ממנו הפניה לטסט אם תעבור מצוין אם לא אתה כבר תבין במה צריך להשתפר.

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אתה צריך למצוא מורה עם ענווה עדינות וצניעות.
כן. ישנם כאלה בפרט משלנו.
לא אחד שמטיל אימה, את תראה שזה יצליח לך.
אם היו הודעות פרטיות היית מקבל ממני איזשהו שם.

בלוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לבעלי קרה את אותו הדבר 100 שיעורים ו 13000 ש"ח הוא כמעט התייאש ,
אחרי שבעים שיעורים הלך לטסט ראשון ונכשל רצה להחליף מורה ולא ידע מה לעשות תכלס נשאר איתו
כשניגש לטסט השני הוא היה בטוח שהוא לא יעבור כמובן גם "בעידוד" המורה שכל הזמן הוריד את הביטחון
בסופו של דבר עבר בטסט שני ב"ה
אז יש תקווה!!! (יש לציין שלא היה לו שום רקע בנהיגה, הוא לא ידע איך נראה רכב מצד הנהג)

דבר אחד שכן עזר לו זה ללכת עם חבר בזמן שקט למקום הטסטים ולנסוע שם ברוגע בלי מורה על הראש ולראות איך החבר נוהג.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה