מעוניינת ללמוד באופן פרטי תכנות בוורדפרס

אסתי

משתמש צעיר
שלום,
התחלתי לאחרונה לעסוק בבניית אתרי וורדפרס. יש לי רקע בעיצוב, אבל לא בבניית אתרים.
אני מחפשת מישהי מאזור חיפה שאוכל לשבת איתה אחד על אחד וללמוד את הידע הדרוש לתכנות והטמעת שינויים בתבניות וורדפרס.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
האם את הקורס החינמי של אתר http://www.mamon.biz/ כבר עברת, יש לו קורס מדהים חינמי ללימודי וורדפרס ובתוכו גם הוא מלמד קצת שינויים בקוד. אם את רוצה עזרה את יכולה לפנות אלי ב<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
קורס חביב שנותן פתח להיכנס לתחום ולבנות אתרים חביבים, אבל מי שרוצה לצאת מקצוען אז פשוט שיילך ישר ללמוד ולא ישתמש בזה.

כל הטוענים שחבל על הכסף של הבוני אתרים ואפשר לעשות את זה לבד זה רק תעודת עניות על ההבנה של הדובר בבניית אתרים שהוא אפילו לא שם לב להבדל בין אתר שבנוי טוב לבין אתר חובבני, והוא לא מעריך את ה20-30 שעות מינימום שייקח לו לבנות אתר בתור שזה שווה כסף.
(דווקא ייאמר לזכותו של אורי מאתר ממון שהוא נראה לי רק טוען שמי שאין לו את הכסף אז אפשר לעשות גם משהו לבד אבל לא שהוא לא מודה שזה יותר מקצועי עם בונה מקצועי.)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה