מעוניינת לדעת יותר על משטחי למינם?

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
הייתי במפגש
היה יפה ומחכים
אני עדיין ממתינה לערכה שהבטיחו לי במשלוח
מה איתה?
משהי כבר קיבלה?
נתת לבן את הכתובת שלך?

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
רק עכשיו רואה את הדיון לגבי הלמינם - אז אני רוצה לשתף אתכן מניסיוני האישי.
בשנה האחרונה 3 לקוחותי וגם אני הזמנו משטחי למינם למטבחים.

הההתקנה במטבח הראשון בוצעה לפני שנה והלקוחות הסופק מרוצים המליצו לכולם ואף פתחו את בתיהם בפני כל מי שרק רמה לבוא לראות את המשטח הפלאי הזה.
בעקבות הניסיון המוצלח הזה 2 לקוחות נוספים וגם אני (לביתי הפרטי) הזמנו משטחי למינם מאותו ספק שהוא מתקין מורשה של למינם כמובן - ובשלושת המטבחים המשטח *נשבר* ללא התראה וללא שקיבל שום מכה - בתוך חודשיים מההתקנה!
בשני מטבחים השברים הינם באיזורי הכיור והכיריים (שברים קטנים בין קדמת המשטח לכיריים/כיור ובין הכיריים/כיור לקיר) ובאחד המטבחים נוצר שבר אלכסוני גדול.
אציין שוב - המשטחים לא קיבלו שום מכה, לא טיפסו עליהם ולא היתה שום סיבה שישברו!
אנשים (כולל אני...) הלכו לישון בלילה עם
משטח שלם וקמו בבוקר למשטח שבור...

כמובן פנינו לספק שפנה לחברה שהגיעה ובחנה את השברים וכולם התפלאו מאוד ואמרו שיש אחריות ואין לנו מה לדאוג.
אח"כ שלחו מישהו לתקן את השברים.
"תראו אם התוצאה תמצא חן בעינכם ואם לא נחליף לכם את המשטח".
אחרי שראיתי את ה"תיקון" שבוצע בבית הראשון ביקשתי שלא יבואו לתקן אצלי שכן השבר פחות בולט לעין לפני התיקון מאשר אחריו...

ומה בנוגע להבטחה להחלפת המשטח?
פתאום החברה מתנערת וגם הספק.
הלכתי לתעודת האחריות המפורסמת של למינם ונחשו מה כתוב בה?
"אין אחריות על כל שבר או סדק הנוצרים במשטח".
רגע, אז על מה כן יש אחריות???
חתיכת סיפור !
3 מטבחים ובכולם נוצר שבר זה לא נשמע טוב ...
האם לפי האחריות הם מאפשרים לשים סיר חם על המשטח ??
כי זה מסוג הדברים שיכולים ליצור שבר לאחר זמן ולא מיד...

תמר בר חנין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נתתי גם נתתי
זה מה שאלתי
האם מי שנתנה כבר קיבלה?

אמא של חני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא קיבלתי.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
חתיכת סיפור !
3 מטבחים ובכולם נוצר שבר זה לא נשמע טוב ...
האם לפי האחריות הם מאפשרים לשים סיר חם על המשטח ??
כי זה מסוג הדברים שיכולים ליצור שבר לאחר זמן ולא מיד...

לפי האחריות (אני מצטטת) "ניתן להניח סיר רותח/פלטת שבת או כל משטח חם, ישירות על המשטח".
זה אגב אחד היתרונות המשמעותיים של המשטח (מבחינתי לפחות).

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
לפי האחריות (אני מצטטת) "ניתן להניח סיר רותח/פלטת שבת או כל משטח חם, ישירות על המשטח".
זה אגב אחד היתרונות המשמעותיים של המשטח (מבחינתי לפחות).

קיבלת מייל מבן?

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
קיבלתי את המייל שלו.
אגב הוא היה אצלי בבית (ובשאר הבתים) יחד עם הספק ועכשיו אף נודע לי שהוא שוחח הבוקר עם בעלי והם עדיין התנערו מהאחריות.
בסופו של דבר סוכם בינהם שיגיע שמאי - מטעם למינם - להעריך מדוע נשבר המשטח, שכן הם מטילים את האחריות על הספק (טוענים שההתקנה לקויה) והספק מטיל את האחריות עליהם...

במאמר מוסגר אציין כי אותי (ואת לקוחותי) כלקוח הסופי לא באמת מעניין מי האחראי למחדל.
כמו שאם יש תקלה בחלון קליל והספק שלהם מתנער - קליל שולחת מישהו מטעמה לתקן ואז "רבה" עם הספק שלה - כך מצופה מטעם חברת למינם - שקודם כל תתן שירות ותוציא את לקוחותיה מרוצים ואח"כ שמצידי יקחו לספק את תעודת ה"מתקין מורשה" או כל דבר אחר.

בכל מקרה - זו טעות כלכלית ושיווקית כאחד מבחינתם להוציא 3 לקוחות לא מרוצים (כשאחת מהן מעצבת פנים...).

אגב, מכר אחר שלנו התקין לפני כשנה וחצי משטח דקטון וניסה לשכנע אותנו לעשות אותו גם, אבל אנחנו הלכנו על למינם בגלל הניסיון של הלקוח הראשון.
אחרי שנשבר לנו המשטח הוא בא ואמר לנו "אמרתי לכם" - ז"א שהיה עדיף לנו לקחת את דקטון.
יומיים אחרי באורח פלא (חוק מרפי?!) גם הדקטון שלו נשבר...
ההבדל? תוך שבועיים הגיעו והחליפו לו את המשטח בלי שאלות ובלי טרטורים!

אז כשעומד מול למינם מתחרה כזה שנותן כזה שירות - זו טעות ממדרגה ראשונה לא לתת את אותו השירות גם כן...

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
קיבלתי את המייל שלו.
אגב הוא היה אצלי בבית (ובשאר הבתים) יחד עם הספק ועכשיו אף נודע לי שהוא שוחח הבוקר עם בעלי והם עדיין התנערו מהאחריות.
בסופו של דבר סוכם בינהם שיגיע שמאי - מטעם למינם - להעריך מדוע נשבר המשטח, שכן הם מטילים את האחריות על הספק (טוענים שההתקנה לקויה) והספק מטיל את האחריות עליהם...

במאמר מוסגר אציין כי אותי (ואת לקוחותי) כלקוח הסופי לא באמת מעניין מי האחראי למחדל.
כמו שאם יש תקלה בחלון קליל והספק שלהם מתנער - קליל שולחת מישהו מטעמה לתקן ואז "רבה" עם הספק שלה - כך מצופה מטעם חברת למינם - שקודם כל תתן שירות ותוציא את לקוחותיה מרוצים ואח"כ שמצידי יקחו לספק את תעודת ה"מתקין מורשה" או כל דבר אחר.

בכל מקרה - זו טעות כלכלית ושיווקית כאחד מבחינתם להוציא 3 לקוחות לא מרוצים (כשאחת מהן מעצבת פנים...).

אגב, מכר אחר שלנו התקין לפני כשנה וחצי משטח דקטון וניסה לשכנע אותנו לעשות אותו גם, אבל אנחנו הלכנו על למינם בגלל הניסיון של הלקוח הראשון.
אחרי שנשבר לנו המשטח הוא בא ואמר לנו "אמרתי לכם" - ז"א שהיה עדיף לנו לקחת את דקטון.
יומיים אחרי באורח פלא (חוק מרפי?!) גם הדקטון שלו נשבר...
ההבדל? תוך שבועיים הגיעו והחליפו לו את המשטח בלי שאלות ובלי טרטורים!

אז כשעומד מול למינם מתחרה כזה שנותן כזה שירות - זו טעות ממדרגה ראשונה לא לתת את אותו השירות גם כן...

אשמח לשמוע מה יצא בסוף.
אני נוטה לקבל את הטיעון שהבעיה היא של המתקין, כי גם אצלי וגם אצל כמה מלקוחותי כבר שנתיים - שלוש בשימוש ואין שום שברים, ומרוצים מאד.
אבל שירות זה מעל הכל, וחשוב לי לשמוע מה יצא כדי לדעת על מה להמליץ בהמשך...

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
חברות מקצועניות, ובעלות ניסיון:
תכל'ס, מה המשטח המומלץ היום, קיסר?

Batshe✔a

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
האמת, זכור לי שהוא אמר משהו על איכות החומר הירודה בתחילת השיווק.
ושהם פיצו את הלקוחות.

גם לכן זכור?

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מכיוון שהתלהבתי מהדוגמאות ומכך שניתן להניח סיר חם על המשטח המלצתי ללקוחה על למינם, למזלי ולמזלה אחרי שהיא בחרה דגם אבל לפני שהמעבד לקח מידות, הובא לידיעתי שיש בעיות שבירה בקצוות המשטחים, שאלתי את המעבד(מעבד מעולה, ד"א, שעושה עבודות מדהימות, כך שזה לא בעיה של יישום) והוא אישר את הבעיה. הוא טען שלע"ע אבן קיסר עם הכי הרבה יתרונות, יש להם דגמים חדשים מהממים ואחריות לכל החיים, המלצתי ללקוחה לעבור לאבן קיסר, היא בחרה דוגמה מקסימה, יצא מדהים ובאמת קיבלה תעודת אחריות לכל החיים. נראה לי שכרגע אני נשארת עם אבן קיסר וגרניט עד שאני אהיה בטוחה באיכות החומרים שאני ממליצה עליהם.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
מכיוון שהתלהבתי מהדוגמאות ומכך שניתן להניח סיר חם על המשטח המלצתי ללקוחה על למינם, למזלי ולמזלה אחרי שהיא בחרה דגם אבל לפני שהמעבד לקח מידות, הובא לידיעתי שיש בעיות שבירה בקצוות המשטחים, שאלתי את המעבד(מעבד מעולה, ד"א, שעושה עבודות מדהימות, כך שזה לא בעיה של יישום) והוא אישר את הבעיה. הוא טען שלע"ע אבן קיסר עם הכי הרבה יתרונות, יש להם דגמים חדשים מהממים ואחריות לכל החיים, המלצתי ללקוחה לעבור לאבן קיסר, היא בחרה דוגמה מקסימה, יצא מדהים ובאמת קיבלה תעודת אחריות לכל החיים. נראה לי שכרגע אני נשארת עם אבן קיסר וגרניט עד שאני אהיה בטוחה באיכות החומרים שאני ממליצה עליהם.

חשוב לדעת שגם האחריות "לכל החיים" של קיסר לא תקפה ברוב הבתים, שכן תעודת האחריות שלהם כוללת המון סעיפים ששוללים את האחריות.
ניקית את השיש באקנומיקה? התבטלה האחריות.
ספוג פלא? כנ"ל.
ועוד ועוד...

לא חושבת שבסופו של דבר יש מישהו שכן זכאי ל"אחריות" שלהם.
סתם ליידע כללי.

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש סיפורים דומים גם על דקטון...
מעניין מה עם נאוליט והגרניט פורצלן של קיסר.

מיכל רוזנוסר

0548476149
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מכירה מעצבת גדולה שעשתה הרבה מטבחים וחיפויים מדקטון-מאד אהבה את החומר
ןסיפרה לי ,שאיך שזה נראה אחרי שנתים שלוש ,היא הפסיקה לעצב עם זה.

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
חשוב לדעת שגם האחריות "לכל החיים" של קיסר לא תקפה ברוב הבתים, שכן תעודת האחריות שלהם כוללת המון סעיפים ששוללים את האחריות.
ניקית את השיש באקנומיקה? התבטלה האחריות.
ספוג פלא? כנ"ל.
ועוד ועוד...

לא חושבת שבסופו של דבר יש מישהו שכן זכאי ל"אחריות" שלהם.
סתם ליידע כללי.
חייבת לשתף בסיוט שאני עברתי עם אבן קיסר
רכשתי מהם 10 מ' למטבח האישי שלי דרך משווק מורשה. המשטח הותקן בדירה כשהיא הייתה עדיין באחריות הקבלן -שוד ושבר יום לאחר ההתקנה נוצר שבר מכוער לאורך כל האי במטבח
החברה טענה שזה המתקין המתקין טען שזה הקבלן ורק אחרי וויכוחים מורטי עצבים הקבלן הוציא מכיסו אלפי שקלים על משטח חדש(לא הסכמתי לראות חיבור)למרות שלדעתי קיסר היו צריכים לכבד את עצמם ולשאת באחריות-הם התנערו לגמרי בצורה מחפירה.
בזאת לא תמה הסאגה :שומו שמים לאחר השבת הראשונה בדירה (ולמרות שכבר היה לי קיסר בדירה הקודמת )-הנחתי פלטת שבת מוגבהת על בוצ'ר ומעליו מגדל של אריחים לבידוד ולמרות הכל השיש נצרב ברושם בל ימחה-פשוט זכר לחורבן(מאז אני מניחה על האינדוקציה)
אז מי שמספר על אחריות לכל החיים=זה פשוט מעוקר מכל תוכן...

חדוי פלבני

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
חייבת לשתף בסיוט שאני עברתי עם אבן קיסר
רכשתי מהם 10 מ' למטבח האישי שלי דרך משווק מורשה. המשטח הותקן בדירה כשהיא הייתה עדיין באחריות הקבלן -שוד ושבר יום לאחר ההתקנה נוצר שבר מכוער לאורך כל האי במטבח
החברה טענה שזה המתקין המתקין טען שזה הקבלן ורק אחרי וויכוחים מורטי עצבים הקבלן הוציא מכיסו אלפי שקלים על משטח חדש(לא הסכמתי לראות חיבור)למרות שלדעתי קיסר היו צריכים לכבד את עצמם ולשאת באחריות-הם התנערו לגמרי בצורה מחפירה.
בזאת לא תמה הסאגה :שומו שמים לאחר השבת הראשונה בדירה (ולמרות שכבר היה לי קיסר בדירה הקודמת )-הנחתי פלטת שבת מוגבהת על בוצ'ר ומעליו מגדל של אריחים לבידוד ולמרות הכל השיש נצרב ברושם בל ימחה-פשוט זכר לחורבן(מאז אני מניחה על האינדוקציה)
אז מי שמספר על אחריות לכל החיים=זה פשוט מעוקר מכל תוכן...
גרניט פורצלן של קיסר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה