מעון של התמ"ת

shak10

משתמש מקצוען
עברנו דירה בתחילת שנה לעיר אחרת ורשמתי את ילדי למעון באותה עיר, מכיון שעדין לא הסדרנו את הדרגה הם גבו לנו 6820 לחודש הראשון על שלוש ילדים. (מכיון שבחודש האחרון הם לא גובים הם מחלקים את הסכום על 11 החודשים האחרים ומכאן נגבו עוד 600 שקלים).
עכשיו אני עובדת שם והם טפלו לי בתלושים אבל עדין הדרגה לא סודרה אז הם מתחשבים וגובים רק 2000 ש"ח
הבעיה שהם שואפים לשלם משכורות בעשירי אך למעשה קבלתי מהם צ'ק רק ב-20 לחודש, שגם אותו אראה בחשבון רק ב-23
אבל את הכסף שמגיע להם הם גובים בזמן (ואפילו יום קודם).
וכשניסינו להתלונן על הסכום שגבו אמרו לנו שאין מה לעשות ויש כללים, הבעיה שהם דורשים מאתנו לעמוד בכללים והם מזלזלים בהם.
משהו נוסף שרציתי לדעת האם באמת מטרנה עד גיל שנה היא על חשבון המעון כי אנחנו צריכים להביא מהבית, ומה אומר החוק לגבי דמי שכלול.

טחינה גולמית

משתמש מקצוען
עפ"י החוק מטרנה עד גיל שנה- על המעון לספק לילד.
לגבי דמי שכלול, אין חוק ברור בנושא, וברב המעונות גובים 300-400 ש"ח בכיתות בוגרים, ו-100-200 ש"ח בתינוקיות (יש להם פחות חוגים)

שרית ו

משתמש מקצוען
אין כזה דבר "שואפים" לתת בעשירי,
עפ"י החוק עד העשירי לחודש המשכורת צריכה להיות בחשבון,
אחרי זה נחשב להלנת שכר.
ולמה אם את מקבלת צ'ק ב 20 את רואה אותו רק ב 23?

שרית ו

משתמש מקצוען
כי כאשר מפקידים צ'ק בפועל לוקח בין 3-5 ימי עסקים עד שבפועל הכסף נכנס.
לא שמעתי על בנק שלוקח 5 ימי עסקים!!!
ואם זה צ'ק קבוע היא יכולה לבקש מהבנק שיסמכו על זה כהכנסה כבטוחה שלא יחזור.

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
שלושה ילדים במעון?
כבר לא שווה לעבוד במצב כזה

shak10

משתמש מקצוען
גם להשאר בבית כל היום עם שלוש ילדים זה קשה...
שאלתי היום את המנהלת למה אין מטרנה על חשבון המעון, מיד היא אמרה לי שהם יורידו לי מהסכום...
כאילו הם יודעים שמגיע לנו אבל אם לא נבקש לא נקבל...
עמידה מושלמת בכללים!!!

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
עכשיו אני עובדת שם והם טפלו לי בתלושים אבל עדין הדרגה לא סודרה אז הם
גם להשאר בבית כל היום עם שלוש ילדים זה קשה...
את רוצה לטפל בילדים או לא? לא הבנתי
אני גם עבדתי תקופה כמעט בלי להרוויח העיקר לצאת...
אבל אם את עובדת במעון...זה יותר קשה

shak10

משתמש מקצוען
אני ממש לא נהנית מהעבודה הזו ומחפשת משהו אחר, הפלוס שיש לי כרגע הוא היום החופשי שאפשר לעשות משהו בבית בלי שהילדים יפריעו.

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מגיעה לך דרגה מאד נמוכה על שלושה ילדים
פני אלי באישי לגבי הדרגה אם את רוצה עזרה(בחינם..)

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אבל את הכסף שמגיע להם הם גובים בזמן (ואפילו יום קודם).
וכשניסינו להתלונן על הסכום שגבו אמרו לנו שאין מה לעשות ויש כללים, הבעיה שהם דורשים מאתנו לעמוד בכללים והם מזלזלים בהם.
.
אפשר להתגבר על תזרים המזומנים הזה ע"י שתשלמו בהוראת קבע באשראי, ותסדרו בחברת האשראי שהגביה ממכם בפועל תהיה בתאריך הנוח לכם [מאוחר יותר].

כי כאשר מפקידים צ'ק לוקח בין 3-5 ימי עסקים עד שבפועל הכסף נכנס.
ממש לא נכון!
הכסף נכנס מיד ביום שמפקידים את הצ'ק [עכ"פ אם הופקד ביום עסקים], ואין בעיה שירד לכם האשראי או הוראות קבע מאותו יום ואילך.
ישנה רק הגבלה אחת - שאי אפשר להוציא כסף מזומן, או לעשות העברה בנקאית. [כדי שאם הצ'ק יחזור אלו כמעט הפעולות היחידות שלא ניתן להחזיר אחורה]

shak10

משתמש מקצוען
עזבו את הענין של הצ'קים, זה נשמע לכם הגיוני שבעשרים לחודש גובים לי תשלום על הילדים ובצהריים של אותו יום אני מקבלת את הצ'ק של המשכורת, אח"כ הם עוד שואלים למה זה חזר? איך יהיה כסף בחשבון אם הם לא שלמו לי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה