דרוש מידע מעבד מזון של משנת יוסף

נעמי20

משתמש פעיל
בראון דגם
Braun FP3131WH

מומלץ? דיס?
יש 2 חסרונות, ופלוס אחד
הקערה קצת קטנה, (זה מטעה כי במפרט כתוב 2.1 ליטר, אבל זה נפח ברוטו, הנפח עבודה הוא 1.2)
והחסרון השני הוא שזה בא רק עם דיסקית פריסה וגרירה עבה של 4 מ''מ (הדקה היא 2 מ''מ)
הפלוס הוא שזה בא עם כלי נחמד לשייקים

mitria4567

משתמש פעיל
יש 2 חסרונות, ופלוס אחד
הקערה קצת קטנה, (זה מטעה כי במפרט כתוב 2.1 ליטר, אבל זה נפח ברוטו, הנפח עבודה הוא 1.2)
והחסרון השני הוא שזה בא רק עם דיסקית פריסה וגרירה עבה של 4 מ''מ (הדקה היא 2 מ''מ)
לא מתאים לקוגל תפו"א?

עץ השדה

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
יש 2 חסרונות, ופלוס אחד

אשמח לשמוע על דגמים אחרים מומלצים של בראון

perfect לי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עוד חיסרון
דיסקית הגרירה היא ממתכת- עלול לבוא לידי התעקמות תחת לחץ (מנסיון מביך ומר-זה קרה לי אצל חמותי:eek::eek::eek:)
לעומת הדגם הרגיל והסטנדרטי שבו רצועת מתכת יושבת על דיסקית פלסטיק- יותר קשה לניקוי אבל יותר עמיד...
מצד שני- יותר קומפקטי
אני אישית פסח שעבר ברגע האחרון עשיתי פסח בבית וכשבאתי בלחץ לקנות מעבד מזון לא נשאר הדגם המוכר של בראון בשום מקום
ברלינסקי מאשדוד המליץ לי על מעבד מזון של סאוטר מדגם מסוים שבו ג"כ מתלבשת רצועה על דיסקית פלסטיק
ואני מרוצה עד הגג!
המכשיר קומפקטי עם נפח קערה גדול
חזק ויש בו מגירה לאיכסון האביזרים
רק מה, הוא יקר ייותר...
כמו כל דבר טוב בחיים (חוץ ממה שאפשר למצוא באליאקספרס ;))

perfect לי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש 2 חסרונות, ופלוס אחד

הקערה היא כן 2.1
הבלנדר הוא 1.2!

נעמי20

משתמש פעיל
הקערה היא כן 2.1
הבלנדר הוא 1.2!
לא
הנפח ברוטו ! הוא 2.1 (זה אם ממלאים את הקערה במים עד שנשפך)
הנפח עבודה בפועל הוא 1.2
ובבלנדר הנפח נטו הוא 2.1, ונפח ברוטו לא רשום
וזה בדיוק מה שמטעה, שלגבי הקערה כתוב נפח ברוטו, ולגבי הבלנדר נפח נטו.
(על בראון אי אפשר להתלונן כי על הקרטון ובאתר שלהם כתוב בדיוק, הבעיה היא בחנויות שמשווקות)

מצורף תמונה. זה חצי מהגובה של הקערות המוכרות של בראון.
20210302_230803.jpg

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מישהו יודע איך הגודל במעבד מזון הזה ה3131 ביחס לקערה של ה3010, תמונה של 3010:
1614802964376.png

שוקו ציפס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני אישית פסח שעבר ברגע האחרון עשיתי פסח בבית וכשבאתי בלחץ לקנות מעבד מזון לא נשאר הדגם המוכר של בראון בשום מקום
ברלינסקי מאשדוד המליץ לי על מעבד מזון של סאוטר מדגם מסוים שבו ג"כ מתלבשת רצועה על דיסקית פלסטיק
ואני מרוצה עד הגג!
המכשיר קומפקטי עם נפח קערה גדול
חזק ויש בו מגירה לאיכסון האביזרים
רק מה, הוא יקר ייותר...
כמו כל דבר טוב בחיים (חוץ ממה שאפשר למצוא באליאקספרס ;))

יש לך מעבד מזון של סאוטר כשר לפסח למכירה, בשימוש 3 שנים, מצב מעולה, אנחנו מקפידים מאוד בפסח
כל הקודם זוכה!

שירי :)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש לי אותו די חדש
אני מרוצה מאד בינתיים (חוץ מהענין גודל הקערה, שהיא אכן קצת קטנה)

nit

משתמש פעיל
אולי תעזרו גם לי. איזה חברה של מעבד מזון מומלצת. בראון מגימיקס באמיקס או אחרים. אני מחפשת מעבד מזון מעולה כרגע בלי להתחשב במחיר, אשמח להמלצות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה