קורונה מספר עדכני של חולים בישראל

מצב
הנושא נעול.

ayys

משתמש מקצוען
יש קישור שאני יכולה לראות את מספר המאושפזים לאורך השבועיים האחרונים?
אולי פה (מעל המספרים של הבדיקות/חולים/מחלימים יש הסטוריית נתונים), אבל נראה לי שזה מעודכן רק עד שבוע אחורה.

יערי

משתמש מקצוען
מניין הנדבקים מנגיף הקורונה בישראל עומד על 16,665, עליה של 6 חולים מאז אמש בשעה זו. מנגד, על פי משרד הבריאות, היום נוספו 11 חולים חדשים. 46 מהחולים במצב קשה, בהם 40 מונשמים. עד כה החלימו 13,574 חולים, 2,812 חולים עדיין פעילים
משרד הבריאות מעדכן הערב (רביעי) כי נכון לשעה 20:03 עומד מניין הנדבקים מנגיף הקורונה בישראל על 16,665, עליה של 6 חולים מאז אמש בשעה זו. מנגד, על פי משרד הבריאות, היום נוספו 11 חולים חדשים. מניין הקורבנות מהנגיף עומד על 279, עליה נפטר 1 ביממה האחרונה.

46 מהחולים מאושפזים במצב קשה. בהם 40 מחוברים למכונות הנשמה (עליה של 2.6% ביממה האחרונה). עוד 36 חולים במצב בינוני. עד כה החלימו והשתחררו 13,574 חולים. מניין החולים בפועל עומד על 2,812 בניכוי הנפטרים ל"ע והמחלימים ב"ה. בבתי החולים מאושפזים 143 חולים. אתמול נערכו 6,938 בדיקות, עד לשעה זו היום בוצעו 3,594.
לא כל כך מבין מה הכוונה עליה של 6 חולים, ושעל פי משרד הבריאות נוספו 11 חדשים.
ההסבר ההגיוני שיכול להיות לזה, שישנם כאלו שהוגדרו כמחלימים וחזרו להיות חיוביים, אני אישית מכיר 2 כאלו שלאחר מספר שבועות מאז שיצאו שליליים חזרו להיות חיוביים.

אידישע מאמע

משתמש מקצוען
האם מספרי הנדבקים כוללים את החוזרים מחו"ל שנבדקו ונמצאו חיוביים?
לפחות בהתחלה זה כלל אותם, ואם זה ככה היום אז זה הופך את התמונה כי קראתי שאחוז מהחוזרים נמצאים חיוביים
יש פה מישהוא שיודע אם המספרים כוללים את השבים מחו"ל?

nuyh97

משתמש רשום
בעולם, היום ואתמול שיא של נדבקים חדשים מתחילת הקורונה, קרוב ל-100 אלף כל יום, כשברזיל תורמת כ-20 אלף חולים כל יום, וכך ארה"ב, רוסיה כ-10 אלף. ברזיל בדרך לעקוף את רוסיה, ולא ברור בכלל מה המצב שם מבחינת מערכת הבריאות, יש שם חלקים במדינה שנראים כמו מדינה מתוקנת, וחלקים גדולים שמתנהלים כמו מדינת עולם שלישי.

מה שמדהים שבארה"ב פשוט אין כמעט ירידה, גם במתים שעולה ויורד אבל יציב על כ-1000/1500 מתים ביום, וגם החולים, וזה כבר תקופה ארוכה ארוכה.

הציירת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מעניין שמספר הנדבקים בערב של משרד הבריאות הוא פחות מהמספר שפורסם ע"י המל"ל בבוקר.
נראה שבמלל היה להם טעות דפוס במספר הכולל של המאומתים, שלפי המספר הכולל היו 9 נוספים, והם כתבו רק 2, והיה צריך להיות 16,662.

הציירת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
bdikot_icon.png
מאתר משרד הבריאות היום בשעה 8
בדיקות
4,885
ביממה האחרונה ב24 שעות אחרונות

בדיקות חיוביות ראשונות
13 ?
חולים כללי
16,670
קל
2,635
בינוני
35
קשה
47
מונשמים
40 - נוספו כמה
nifteru_icon.png

נפטרו

279
hechlimu_icon.png

החלימו

13,617

נערך לאחרונה ב:

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
זה באג במחשבון שלי שיש 36 חדשים ולא 24 כפי שכתבו????? (מס מאומתים היום מינוס מספרם אתמול)
מנגד מספר המחלימים היום מינוס מספרם אתמול שווה 113 ולא 41.

מה עובר עליהם שם???

ayys

משתמש מקצוען
זה באג במחשבון שלי שיש 36 חדשים ולא 24 כפי שכתבו????? (מס מאומתים היום מינוס מספרם אתמול)

מה עובר עליהם שם???
גם אני התפלאתי, אבל בסה"כ אם עוקבים באתר הבינלאומי שם זה עקבי עם המספרים.
מעודכן שם שזה 36.

ובס"ד מספר החולים ירד מתחת ל2000 ל1942.

יש מצב

משתמש צעיר

מה עובר עליהם שם???
הם כותבים עליה מהעדכון האחרון שזה בבוקר ולא מאתמול
התמונה הקודמת פה הוא מאתמול בלילה

יבר

משתמש מקצוען

מה עובר עליהם שם???
גם במחשבון שלי אותו באג !

binder

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בכל הימים האחרונים פרסמו מה קורה ב24 שעות האחרונות.
ואם הנ"ל הוא נכון שהמספר הוא 36, אז זה מתחיל להיות ממש מלחיץ, כי מתחילים לראות עקביות מתמדת לצערינו,
בכל אופן אני התחלתי יותר להקפיד כעת על מסיכה וריחוק.

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
בכל הימים האחרונים פרסמו מה קורה ב24 שעות האחרונות.
ואם הנ"ל הוא נכון שהמספר הוא 36, אז זה מתחיל להיות ממש מלחיץ, כי מתחילים לראות עקביות מתמדת לצערינו,
בכל אופן אני התחלתי יותר להקפיד כעת על מסיכה וריחוק.
גם אני חשבתי כך.....

יש חלוקה לפי ערים בכל השבוע האחרון?
תודה!

binder

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מספר המתים בארץ מקורונה: 281

מועתק מאתר 'כללית'

נכון ליום רביעי בערב (27 במאי 2020) עומד מספר המתים מקורונה בישראל על 281. קורבנות המחלה בישראל סבלו ברובם ממחלת רקע אחת או יותר (מידע על מחלות רקע ועל קבוצות סיכון - כאן).

עם זאת נמסר כי לפחות לאחד הנפטרים מקורונה - בן 48 - לא היו מחלות רקע כלשהן. בת 29 היא הקורבן הצעיר ביותר עד כה של מחלת הקורונה בישראל. נמסר שהצעירה סבלה ממחלה ממארת.

לחצו כאן לצפייה במידע על גילי הנפטרים ועל המגדר שלהם.

כמה חולי קורונה מאובחנים יש בישראל ומהו מצבם?

עוד עידכן משרד הבריאות כי נכון ליום רביעי בערב אובחנה אצל 16,793 בני אדם בישראל מחלת הקורונה (כולל האנשים שנפטרו ושהחלימו). מדובר בתוספת של 36 חולים פעילים מאומתים בתוך 24 שעות.

מצב רפואימספר החוליםההפרש בהשוואה ל־24 שעות קודם לכן
קל1,867207-
בינוני343+
קשה
מונשמים
(מתוך
החולים קשה)
41
38
0+
9+
חולים פעילים1,942204-
החלימו14,570263+
נפטרו2810+
סך הכול16,79336+
מידע מתעדכן בנוגע למקומות שבהם שהו החולים בקורונה ניתן למצוא כאן.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה