מסלולים

goldyl

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
pusherיות בשביל להצליח בעבודה? או בשביל להתקדם לתפקידי ניהול?
כי אם היה לי מתכנת pusher, לא הייתי רואה את זה בעין חיובית, מצד שני אם זה מנהל פרוייקט, אז זאת היתה מעלה גדולה מבחינתי.
כנראה שאתם לא עובדים בחברה עם כמה עשרות אלפי מהנדסים שפזורים סביב לעולם וצריך להצליח להוציא מידע מאנשים שונים ועסוקים שלא מכירים ואין להם יותר מידי אינטרס לקרוע את עצמם בשביל לעזור

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
כנראה שאתם לא עובדים בחברה עם כמה עשרות אלפי מהנדסים שפזורים סביב לעולם וצריך להצליח להוציא מידע מאנשים שונים ועסוקים שלא מכירים ואין להם יותר מידי אינטרס לקרוע את עצמם בשביל לעזור
אני נותן למנהל פרוייקט לעשות את זה.

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא חסר כאלה...
אבל מנהל בדר"כ מגייס עובד (מנוסה!) בשביל שיוכל להפיל עליו משימה ולדעת שהיא בוצעה
זה ההבדל בין מהנדס טוב למעולה
נראה לי שזה חלק מהגדרות התפקיד של מנהל פרויקט, שהוא יוצר את הקשרים בין כל הצדדים המעורבים בשביל שהפרוייקט יצליח.

יהודייה גאה

משתמש רשום
מכירות בנות שלמדו אולטרא קוד והושמו בחברות גדולות?
אשמח לשאול כמה שאלות, בעיקר על שילוב חרדיות והתחשבות בהן.

ובכלל, הבנתי שמדעי המחשב (מכון לב) שלומדים בכמה סמינרים זה לימודים הרבה יותר קשים ומאסיביים מאולטרא קוד. האם יש בהם ענין?
הלימודים במכון לב, הם יותר קשים, כי הם לימודים אקדמאים.
כלומר, הם דורשים הרבה מעבר מהקשבה פאסיבית למורה.
צריך ללמוד הרבה לבד, לחזור על החומר, להגיש עבודות בזמן...
אבל מי שאוהב לחשוב, לחקור, וללמוד - זה בול בשבילו!!!
בהצלחה!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה