מסירת תמונות לבחירה

rosmarin

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הגענו לנקודת ההתחלה. לילה טוב.

RMO

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י הגלים;876238:
מצד הצלם- אם הייתי יודע שבאמת אין לה מאיפה לשלם ולא מדובר בעוקץ- באמת הייתי מביא לה את התמונות.

אני לא יודעת מה ההלכה בענין, אבל הולכים להצטלם כשאין מאיפה לשלם?
ומי ישלם על הוצאות הדפסה? (ובייבי סיטר או מטפלת וכו')
תמונות זה לא לחם וחלב וגם לא קוטג'.

וחוצמיזה- אם אני רוצה לתת צדקה אני אתן כמה שמתאים לי, באופן שמתאים לי ולפי ההלכות בענין. מי שהולך לצלם זה לא מעודף עניות. (ואם כן- אז רחמי.)

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
נכתב ע"י RMO;876234:
זה מזכיר לי שצלמת אחת סיפרה לי על משפחה שבאה להצטלם ולא שילמה, כמובן שהם לא קיבלו את התמונות.
אחרי תקופה האמא התקשרה ואמרה לה- ממילא יש לך את התמונות מודפסות, מה תעשי איתם? אני לא אשלם כי אין לי, אז מה אכפת לך לתת לי אותם?

ומה היא חשבה המסכנה כשקבעה איתך זמן לצילומים? שזה מה שהיא תאמר?:rolleyes:
או שבדיוק באותו השבוע הם פשטו את הרגל?:D

RMO

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י תקוה;876247:
ומה היא חשבה המסכנה כשקבעה איתך זמן לצילומים? שזה מה שהיא תאמר?:rolleyes:
או שבדיוק באותו השבוע הם פשטו את הרגל?:D

אני לא יודעת, אבל זה הרבה פעמים סוג אנשים שמהתחלה הכל מגיע להם.
הידידה הצלמת סיפרה שבדיוק בצילום הזה נפל לה פלאש והתפוצץ, אז הם אמרו שהיא צריכה לעשות הנחה! כי הם חיכו רבע שעה עד שהיא התארגנה עם אחר.
(וזה שהם אחרו ברבע שעה לא נחשב)

RacheliM

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י eden7115;876243:
לא אמרתי לתת בחינם.
אמרתי שאם כבר שילמו לך על העבודה הזו, מה הרעיון לנסות להוציא מהלקוח עוד כסף על עבודה שכבר שילם עליה?
אויש,פעם שניה להיום שמצלצל לי בטעות...רק שהפעם זה ממש קריטי אז אני דואגת להדגיש את זה.

photosbyrik

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י RMO;876251:
אני לא יודעת, אבל זה הרבה פעמים סוג אנשים שמהתחלה הכל מגיע להם.
הידידה הצלמת סיפרה שבדיוק בצילום הזה נפל לה פלאש והתפוצץ, אז הם אמרו שהיא צריכה לעשות הנחה! כי הם חיכו רבע שעה עד שהיא התארגנה עם אחר.
(וזה שהם אחרו ברבע שעה לא נחשב)

ולי היה לקוחה לא מזמן שנשבר הפלאש מאחד הילדים בצילומים והיא שאלה רק והוא אמר שלא צריך לשלם ואבא שלה שאל את הרב שטיימן קניאבסקי בגלל שהם רצו לשלם והרב אמר שלשלם חצי. לא רק שהם לא היתלוננו הם דרשו לשלם ומצאו רק שיגיד להם לשלם.

וסתם כדרג אגב לקוחות שבאים עם מחשבה להוציאה 150 ש"ח (לצלמות הלא גנבות) באים לקוחות שעושים הרבה בעיות ומנסיון כשהעלתי מחירים פתאום היה הרבה פחות בעיות.

rosmarin

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י photosbyrik;876257:
וסתם כדרג אגב לקוחות שבאים עם מחשבה להוציאה 150 ש"ח (לצלמות הלא גנבות) באים לקוחות שעושים הרבה בעיות ומנסיון כשהעלתי מחירים פתאום היה הרבה פחות בעיות.

כל כך נכון :p

photosbyrik

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י eden7115;876243:
לא אמרתי לתת בחינם.
אמרתי שאם כבר שילמו לך על העבודה הזו, מה הרעיון לנסות להוציא מהלקוח עוד כסף על עבודה שכבר שילם עליה?

זה הקטע הוא לא שילם עליה.
הלכת למכולת ומילאת חצי סל מוצרים ושילמת עליה מגיעה לך למלאות סל שלם בגלל שכבר שילמת?

וכן אני מודעה בפני כולם אני בעסק הזה בישביל להרוויח כסף שאני יוכל להרשות לעצמי תתענוגות שאני רוצה לעצמי ולבני ביתי.

RMO

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני זוכרת שהייתי עושה קיטנות בתור בחורה, שנה אחת לקקחתי ממש מחיר חסד- הרווחתי 200 שקל, והיו מליון תלונות.
שנה אחרת לקחתי מחיר מלא, לא כולל ארוחות הרוחחתי ב4 ספרות ורק אמרו לי תודה והקיטנה מצילה את כולם.

מענין למה זה, שעל הזול דוקא יש יותר תלונות ודרישות.

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י RMO;876262:
אני זוכרת שהייתי עושה קיטנות בתור בחורה, שנה אחת לקקחתי ממש מחיר חסד- הרווחתי 200 שקל, והיו מליון תלונות.
שנה אחרת לקחתי מחיר מלא, לא כולל ארוחות הרוחחתי ב4 ספרות ורק אמרו לי תודה והקיטנה מצילה את כולם.

תפתחי נושא בפורום שיווק.
באמת מעניין.
(מה, הכסף עושה את האנשים מחונכים? לא הגיוני)

photosbyrik

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י RMO;876262:

בגלל שהאנשים שמחפשים זול הם האנשים שמתלוננים. למה?! אני לא יודעת אבל זה המציאות.

RMO

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י photosbyrik;876265:
בגלל שהאנשים שמחפשים זול הם האנשים שמתלוננים. למה?! אני לא יודעת אבל זה המציאות.

זאת הברקה!

RacheliM

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י photosbyrik;876265:
הם אנשים שמחפשים את הכי זול,הם ישלמו הכי זול,ואז הם יתלוננו כדי להצליח להרוויח עוד כמה שקלים....

RMO

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י RacheliM;876268:
הם אנשים שמחפשים את הכי זול,הם ישלמו הכי זול,ואז הם יתלוננו כדי להצליח להרוויח עוד כמה שקלים....

ולהיות בטוחים שלא תרצי לראות אותם יותר..

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י photosbyrik;876259:
זה הקטע הוא לא שילם עליה.
הלכת למכולת ומילאת חצי סל מוצרים ושילמת עליה מגיעה לך למלאות סל שלם בגלל שכבר שילמת?

וכן אני מודעה בפני כולם אני בעסק הזה בישביל להרוויח כסף שאני יוכל להרשות לעצמי תתענוגות שאני רוצה לעצמי ולבני ביתי.
הוא שילם על הזמן שהקדשת לצילום ועל התמונות שצילמת בזמן הזה, לא?

ואני הכי בעד שצלמות יקחו מחיר טוב לצילום ויתפרנסו מזה יפה (אם זה לא הובן עד כה...). רק שאני חושבת שעדיף לקחת מחיר טוב כבר בהתחלה ואז לא להתקטנן עם הלקוח על עוד תמונה פחות תמונה, כן דיסק לא דיסק...

photosbyrik

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י eden7115;876271:
הוא שילם על הזמן שהקדשת לצילום ועל התמונות שצילמת בזמן הזה, לא?

ואני הכי בעד שצלמות יקחו מחיר טוב לצילום ויתפרנסו מזה יפה (אם זה לא הובן עד כה...). רק שאני חושבת שעדיף לקחת מחיר טוב כבר בהתחלה ואז לא להתקטנן עם הלקוח על עוד תמונה פחות תמונה, כן דיסק לא דיסק...

הוא לא שילם על התמונה עצמה.

את מעדיפה שאני יגיד לך שאצלי עולה 4000 ש"ח לצילום אבל לך יש רק 2000 אז מה נעשה? אני מעדיפה לתת לך גם אופציה ב2000 כן את יכולה לבוא ב2000 אבל לא תקבלי מה שאת מקבלת ב4000.

מירי קוגלמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
..

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
איך צחקתי מהאשכול הזה :D

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה