עזרה מסחר באמזון -- מה זה בדיוק??? מחפשת מידע

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
להקים חנות באמזון זה כמו להקים עסק לכל דבר וכמו בכל עסק נדרש פרק זמן יותר מ5 ימים ו3 שעות כדי להרוויח 50 אלף שח אם בכלל , זה אותו סיפור באמזון ושום כתבה שיווקית וסדרה של 5 סרטונים כל פעם עם כותרת אחרת לא ישנה את המציאות האמיתות

אמזון ואיביי וכל המסחר המקוון דומה מאד לבהלת הזהב החלום הקליפורני של המאה 18 אלפי אנשים הצטרפו למירוץ אחריה ומעטים מאד הרוויחו וזה דורש הרבה מאמץ מעבר לזה "שאמזון מקימה סניף בישראל" ו"קניות באינטרנט גוברות על קניות בקניונים וכו וכו

כדי להצליח באמת ולהיות סוחר אמתי ולהרוויח הרבה באמזון צריך קודם כל לדעת ולהכיר כל הכללים של אמזון וכן לדעת טוב טוב אנגלית ולהיות מודע לתרבות השופינג אמריקאית עם המדיניות של החזרת מוצרים

דבר ראשון כמו שכתבתי בתחילת הודעה היום כדי להיות מוכר באמזון זה דומה מאד להקים חנות פיזית כבר לא שייך היום לקנות מוצר רק כשיש לך הזמנה או שאתה מציג הוכחה לאמזון שיש לך חנות/מחסן באיזשהו מקום בעולם או ששמים את זה במחסנים של אמזון בתשלום וזה מוגבל מאד בזמן אחסנה

דבר שני גם כשיש לך כבר מוצר טוב צריך כל הזמן לשחק במחירים כי התחרות במחירים זה שם כל יום וכל שעה ויש מוכרים שמוכנים למכור במחיר הפסד כמעט העיקר להיפטר מהסחורה שלו שעלות אחסנה במחסני אמזון כבר עולה או סתם כדי לדפוק מוכרים אחרים

לסיכום זה נשמע מפתה מאד בפרט כשאתה עוקב מקרוב במקום עבודה שלך או משיחה בחבר איך העסק שלו מצליח באמזון אבל זה דורש הרבה מאד עבודה ומאמץ ופעילות מעבר לזה שיש מוצר בלעדי במחיר שווה

yhk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
תודה
אני שואל בעיקר עם מישהו התנסה והצליח עם יגאל רז

יוסף שחק

משתמש סופר מקצוען
א. לפני שמנסים למכור באמזון, קודם תנסו למכור דברים בחנות רגילה.
ב. אם מישהו מציע לכם קורס למסחר באמזון, תשאלו אותו למה הוא לא מוכר את הקורס באמזון.
ג. להחליט לסחור באמזון ואח"כ לחשוב על רעיון מה למכור, זה כמו לשכור חנות במרכז מסחרי ואח"כ לחשוב מה למכור שם.

YBYY

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תודה
צריך להבין שאם מישהו חושב שהוא יצליח לעשות כסף בקלות ובמהירות זה לא ילך לו כי אם כן שיקרא לי גם
אלא אם הוא עובד על זה קשה וזה העיקרון שצריך לדעת לא משנה איזה קורס תיקנה אם לא תעבוד עליו זה לא ילך לך
אם אתה מעוניין בכל אופן תנסה באמת לברר עם מישהו שקנה אצלו את הקורס מהי רמת האיכות
מה שאני יודע שכבר יותר מ3 שנים הוא מוכר את הקורס שלו ככה שדבר ראשון אם הוא לא עשה לו עדכון זה לא רלוונטי להיום
בכ"א אם אתה ממש מעוניין תחפש מישהו שקנה אצלו את הקורס (ואל תאמין לסירטונים של תלמידים מדברים זה נטו שיווק של הקורס)

ANONIMUS

משתמש חדש
בכ"א אם אתה ממש מעוניין תחפש מישהו שקנה אצלו את הקורס (ואל תאמין לסירטונים של תלמידים מדברים זה נטו שיווק של הקורס)
אם תשימו לב יש לו 2 "תלמידים" בהסרטות שהוא כל הזמן חוזר עם ההסרטות שלהם, לאדם שמוכר כבר 7 שנים קורסים לכאורה אמורים להיות עשרות אם לא מאות של סיפורי הצלחה, לא?

• תודה
Reactions: yhk

yhk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
לא כל אחד מוכן שיסריטו אותו בפומבי ויפרסמו את הצלחותיו

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
השאלה למה שבן אדם יחליט פתאום שהוא רוצה לסחור שם....
כי כתבו בעיתון שמרויחים?
כי פרסמו שמרויחים שם?
כי מה, הכל בסופו של דבר זה שיווק של קורסים.
יש היום הרבה מוכרים ותיקים שעוזבים את הפלטפורמה.

• תודה

רמיזא

משתמש מקצוען
קרובת משפחתי מנהלת עבור איזה חוצניק חנות באיביי ויש לו גם חנות באמזון כבר יותר מחמש שנים, והחנות מחזיקה את עצמה, והגם שהוא התעשר אבל לא ממכירות באמזון ולא ממכירות באיביי,
רק מדברים אחרים,
החניות הם תוספות לקינוח.

ויש לי גם חברים בארה"ב שיש להם חניות באמזון וכמעט כולם בקושי מחזיקים את עצמם, למעט אחד שממש התעשר מזה, אבל כולם עסוקים עם החנות כל היום, עם הסמארטון כל היום.

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
תודה
לא מכיר את השם הזה ספציפי אבל עוקב מספיק זמן אחרי כל סוגי הקורסים האלה כל פעם עם שמות מתחלפים וגם מכיר מקרוב קרובי משפחה חברים חלקם ניסו וחלקם עובדים בזה וחלקם נכשלו והמסקנות שלי הוא כמו שכתבתי בהודע למעלה ואני יסכם את זה כאן בקצרה להקים חנות באמזון זה להקים עסק לכל דבר וענין כולל הוצאות משרד, דמי אחסון וטיפול הוצאות שיווק ופרסום העסקת עובדים וכו
וכן נדרש יותר זמן משלש שעות ביום כדי ללמוד ו5 ימים בשבוע כדי להרוויח כסף באמת
בנוסף לזה חלק מהמקרים מעבירי הקורסים מביאים לך כחל מהקורס רשימת מוצרים להיטים ותכונות מדהמיות למעקב מה שם לא מספרים שהם לבד מוכרים את ו מה שהם מציעים לך למכור כדי להגדיל בסופו של הדבר כדי לקבל חשיפה ומכירות לחנות שלהם

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אבל אנשים שניסו לבד נכשלו
זה נכון כמעט לכל עסק
ברור שלכל דבר שרוצים להצליח צריך את העזרה התייעצות הליווי אבל לא ממקום של הבטחות שווא ומדע בדיוני על אפשרות להרוויח כסף בקלות בלי מאמץ ובמהירות של שנות אור

• תודה

שלמה הירשמן

משתמש רשום
יגאל רז מדגיש שיש הזדמנות בזה שאמזון פתחה מחסנים בארץ ואמזון פיתחה את האתר גם בעברית.
יש אמת בזה שיש הזדמנות בכניסה לארץ, והראשונים מרוויחים??
וסליחה שאני קופץ על האשכול, אני רוצה להרוויח ממכירה ברשת, יש לי מוצרים שאני מוכר בסביתתי הקרובה, ואני רוצה לזכות בהם אנשים נוספים, שייהנו מהמוצרים, באיזו צורה אני יזכה יותר אנשים להנות מהמוצרים ולהחזיק משפחה של תורה, שתזכה לרווחים נאים.
חנות רגילה באינטרנט עם פרסום ברמה סבירה או אמזון???
אשמח לשמוע מהמקצוענים והידענים
תודה

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
יגאל רז מדגיש שיש הזדמנות בזה שאמזון פתחה מחסנים בארץ ואמזון פיתחה את האתר גם בעברית.
יש אמת בזה שיש הזדמנות בכניסה לארץ, והראשונים מרוויחים??
וסליחה שאני קופץ על האשכול, אני רוצה להרוויח ממכירה ברשת, יש לי מוצרים שאני מוכר בסביתתי הקרובה, ואני רוצה לזכות בהם אנשים נוספים, שייהנו מהמוצרים, באיזו צורה אני יזכה יותר אנשים להנות מהמוצרים ולהחזיק משפחה של תורה, שתזכה לרווחים נאים.
חנות רגילה באינטרנט עם פרסום ברמה סבירה או אמזון???
אשמח לשמוע מהמקצוענים והידענים
תודה
לפתוח מחסנים זה חלק מהתוכנית שלהם,
אבל זה חלק מהמשחק הרגשי / שכולל גם ירידת מניות בבורסה ביום שהתפרסם על השקת אמזון בישראל,
רק כדי לגלות ששילתת כסף לגלות שהמסחר באמזון מבוסס על כללים וחוקים מאד ברורים, וקיימת בשוק עשרות סוחרים כמוך שמוכרים אותו מוצר שאתה הולך לצכור עם האפשרות לתת מחיר יותר זול, מעבר לזה שהוא מאפשר לסוחרים בישראל להשתמש עם הפלטפורמה המקוונת שלה כדי למכור מוצרים דרכה
גם בקול מבשר האמריקאי מקבילה הישראלי של הקו החרדי ווקי הנייעס מתפרסם היום שלקראת כניסתה של אמזון בישראל הם מארגנים סמינר של יומיים כדי לעזור לאזרחי חו"ל הגרים ישראל להתפרנס בכבוד

בקשר לשאלה השנייה מה כדאי חנות רגילה או אמזון
התשובה הוא א, תלוי קודם מה המוצר גם עם אמזון מוכרת הכל, אבל לא כולם קונים הכל באמזון יש פלטפורמות מיוחדות לדברים של אמנות בשם etsy שמיוחעד רק לצרכי אומנות

ב התשובה מקצועית זה לשלב בין שתיהם גם לבנות אתר יחודי למוצר וגם למכור דרך אמזון כי באתר יחודי יש לך יותר אפשרות של שיווק וקידום מה שאין לך אמזון ובאמזון זה נותן יותר רושם של אמינות ברגע שזה מקושר לאתר הבית של העסק

משה10

משתמש פעיל
חבר טוב שלי (הנאנק יחד עמי בעול הפרנסה) שלח בימים האחרונים במייל מכתב מלב אל לב לאחד המוכרים הגדולים של הקורסים ללימוד מסחר באמזון, בו פירט לו את המצב הפיננסי הקשה בו הוא נמצא כרגע, ושאל מה דעתו האם כדאי לו להשקיע לימוד בזה, ולהביא עם זה טרף לביתו.
ההוא ענה לו בגילו לב, שלא בטוח שזה יכול להתאים לו, ההשקעה הראשונית היא בסביבות 20,000 שקל, וכמו בכל עסק אין ערובה להצלחה...

ישר ולנדל"ן

משתמש פעיל
סתם שאלה
כל האשכולות שנפתחים פה יום אחרי יום על קנייה באלי אקספרס וסכסוכים וכו'
ביום שאמזון יפתחו מחסנים בישראל ולקוחות פריים יקבלו משלוח תוך יום יומיים - לא נראה לכם שכולם יתחילו לקנות באמזון במקום אלי אקספרס ואיביי?
אם זה מה שהולך להיות אז למה לא למכור לכל מי שהיום קונה בפלטפורמה אחרת ויעבור לאמזון?
בפרט אם מה שהם מפרסמים שאמזון נותנת עדיפות קודם למי שסוחר מקומי (כדי שיעלה להם כמה שפחות המשלוח)

משה ארבל

משתמש פעיל
מה שתואר כאן זה בשתי מילים פרייבט לייבל.
אבל בלי לאכזב או משהו, אף קונה לא מתעניין בעובדה שusdit מוכרת את זה, מצידו גם שdrekit תמכור את זה.
רוב הסיכויים שתשארי תקועה עם 987 יחידות במשך כמה חודשים.

היום זה כבר לא מה שהיה פעם, ואם אין לך ידע בשיווק ברשתות חברתיות לאמריקאים, ובמוצר שלך אין יחודיות מוכחת ומושכת - אל תתחילי אפילו.
אלא אם כן מצאת מוצר שנמכר מעולה ומעט מאד מוכרים מוכרים אותו.
אבל עד שתסיימי לייצר עוד 2-3 מוכרים לפחות יתווספו לקטגוריה.

כמו''כ לישראלים יש הרבה פחות סיכויים להצליח באמזון, מהכרת השטח. אם היית גרה בארה''ב זה אחרת. מכל מיני סיבות
למשל מה ?

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
בעיקר תכנון מלאי
אפשר לקבל את כל הסטוק אליכם הביתה, ולשלוח כל פעם קצת למחסן שלהם.
וכך לא משלמים עמלות גבוהות על אחסון סחורה במחסן אמזון.
אפשר לנסות קודם כמות קטנה ולשלוח FBA/FBM, אפשר לשלוח ללקוחות FBMבלי לשלם עמלות נוספות לאמזון.
הבנתי גם שהיחס של אמזון שונה למוכרים מארהב.

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
המצב היום עדיין זהה למה שמתואר פה?
או שיכול להיות שנהיה קל יותר למכור באמזון?

אולי מעניין אותך גם...