עזרה מסחר באמזון -- מה זה בדיוק??? מחפשת מידע

YBYY

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אז ככה אני רואה כמה אנשים כאן מתלבטים ותוהים בינם לבין עצמם האם לרכוש את הקורס / למכור מוצר באמזון או כל דבר שקשור לעניין הזה
אז ככה אני אומר מניסיון קטן של יותר מ 4 שנים בהתעסקות עם חנויות אינטרנטיות דרופשיפינג אמזון וכדו' קודם כל אם אתה לא יודע לשןןק טוב ברשתות החברתיות כמו שאמרו כאן למעלה אין על מה לדבר לא על השקעה ולא על מכירה רוב הכסף מגיע מהקהל האמריקאי ואם לא שיווקת נכון אתה יכול להישאר עם המוצר ולחילופין גם להוציא הרבה כסף על פרסום היום הפרסום ממומן ברשתות מאד יקר לא מה שהיה פעם ככה שכמו שאמרו כאן לפני אם אין לך( מוצר מנצח במילה חזקה ) אל תתחיל אני ראיתי הרבה אנשים ואומר שגם אני בהתחלה הייתי כזה שהוציאו כמויות של כסף על פרסום ולא הכניסו אפילו חלק ממנו כולל פרסום אורגני (קבוצות פורומים וכדו')
עכשיו בעיקר על אמזון יש הרבבבבהההה דברים שלא מראים בשיווקים של קורסים וכדו' שהם כל הקנסות על שהות מוצר מעל מן מסוים / או על מחסור בביקורות (אם אין למוכר דירוג טוב הוא יכול גם להיות בעמוד ה50-60 של אותו המוצר ככה שאין סיכוי שמישהו נורמלי ייע לשם ללא שהמוכר ישווק ממומן)
בקיצור אם מישהו חושב שאפשר באמת לעשות רווח כמו שמפרסמים שם בקלות או שישאל אותם למה הם מוכרים קורס בזמן שהם מרוויחים עשרות אלפי דולרים?
או שיחקור טוב את הנושא ?
נ.ב אני גם מכיר הרבה אנשים שעשו ועושים מזה הרבה כסף אבל לא בקלות כמו שאנשים נוטים לחשוב
אני יודע שזה ארוך ;) אבל זה קצה הקרחון מעולם ענק שאנשים צריכים לדעת לפני שנכנסים לזה

YBYY

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
באזור ה-6500 ש"ח כאילו במקום 9000 ש"ח :p
הם כותבים שיש הנחה גדולה בשביל שהמחיר לא ירתיע...
דרך אגב זה המשחק שלהם ( אחת השיטות היא לכתוב שזה רק ל200 ראשונים וכדו' אבל בתכלס זה לכולם ) ודי למבין הכל שיטות של מכירה

YBYY

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אילו שמוכרים באמזון עוברים מהר מאוד ללמד אחרים איך למכור באמזון, מסתבר שזה יותר משתלם...
בדיוק זאת השאלה שלי אם מרוויחים יותר כסף באמזון אז למה אתם מוכרים קורס אינטרנטי
במאמר המוסגר אם אנשים היו יודעים כמה באמת מרוויחים מקורס אינטרנטי היו רצים דווקא לשם
זה שוק שאם אני לא טועה מגלגל יותר ממאה מיליארד דולר בשנה

• תודה
Reactions: B&B

הר סיני

משתמש פעיל
תבינו משהו אחד ברור
אם זה היה כסף בטוח הם לא היו פונים אלי ואליך ולאף אחד אחר כדי להציע לנו לחלוק איתם את ה'שלל' הם היו עושים את זה לבד...
אני לא מכיר שום מליונר מלמכור באמזון...
היחיד שעושה כסף מאמזון זה מי שמוכר את הסירטונים למי שנפל בחכתו...

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
YBYY צודק לחלוטין.
ואתם לא מבינים אפילו עד כמה.

אלה שנפלו זה לא כי לא קיבלו הדרכה... יש להם יותר ידע לפעמים מהידע של המרצים בקורס.
אם אחרי מסחר באמזון של שנה, אחרי שתלמדו את כל מה שאפשר ללמוד, ותהיו מומחים בחומר, ותכנסו לשוק ותתחילו להרגיש אותו מקרוב, תדברו אחרת.

ראיתי לאחרונה כתבה שכתבה על כמה רווחי וכדאי וכיף למכור באמזון, והיה שם משפט שהפריע לי מאד. המשפט היה, שג'ף בזוס הבין שכדי להצליח צריכים לתת לשותפים שלך להרוויח, זה win win. ובכן, צר לי, טעות.

ג'ף בזוס לא נותן לשותפים שלו להרוויח. לגמרי לא.
הוא מחפש למצוץ את טיפת דמם האחרונה, ואם ידמה לו שמישהו הרויח סנט שחוק הוא ישב על המדוכה איך להוציא אותו ממנו.
וזו לא קלישאה!
כדי לזכות להכנס לדיל מסוים של כמה שעות, שבו אתה מוריד את המחיר המוצר למחיר מושחת ביותר, (אחרת לא יאשרו את הדיל. בערך 20% הנחה ) משלמים על התענוג 150$, לא משנה כמה מכרת. לפני שנתיים הדיל הזה היה חינם. וזו רק דוגמא.

עמלות האחסון המטורפת, אמזון מנצלים היטב את העובדה שבתקופה סוף השנה המכירות עולות, וגובים סכום מוגדל לאחסון סטנדרטי בתקופה זו.
ועוד כל מיני... מי שרוצה להשקיע כסף ולראות ממנו רווח, כתבתי את זה ממש מזמן, ואחזור על כך שוב-
תשקיעו בתיק השקעות!
הרבה יותר הגיוני שתרוויחו משהו.. באמזון זה הפסד כמעט בטוח, בפרט למי שגר בישראל.

לגבי אמזון ישראל - כרגע זה ממש לא קיים.
כל ההתנהלות היא מאמזון.קום ועדיין אין אמזון ישראל. (חוץ מהאופציה להגדיר משלוח מישראל לישראל, לא עושה רושם שעובד מי יודע מה)
והלוואי ואמזון יפסיקו לנסות להשתלט על העולם. זה פשוט עצוב. זו חברה שמסוגלת לתת הטבות מטורפות רק כדי להפיל חברה מתחרה. ואז היא מעלה מחירים.. ונהיית בעלת נתח שוק רחב יותר.
הזויה לגמרי רמת הדורסנות של החברה הזו!

YBYY

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אלה שנפלו זה לא כי לא קיבלו הדרכה... יש להם יותר ידע לפעמים מהידע של המרצים בקורס.
א
אני הכרתי אנשים כאלו מקרוב הבטיחו להם הרים וגבעות אבל הם בקושי כיסו את ההוצאות של הקורס
אנשים תמימים לא מבינים עד כמה מוכרים להם תותים כפשוטו ואין למכירות שלהם שום בסיס מראים לאנשים תמונות של רווחים עם מאות אלפי דולרים ליום
אבל זה בכלל אפילו לא של המפרסם זהו טריק שיווקי ידוע הלוואי ומישהו בכל אופן יקרא ויבין עד כמה צריך להיכנס לזה לאט לאט אם בכלל
ובפרט לא לחלום על רווחים של אלפי דולרים לחודש כבר מההתחלה אין אין אין דבר כזה
וכאן אני צועק:( לא היה דבר כזה מעולם ללא עבודה מאומצת וקשה שכוללתת השקעה כספית גדולה מאד

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני הכרתי אנשים כאלו מקרוב הבטיחו להם הרים וגבעות אבל הם בקושי כיסו את ההוצאות של הקורס
אנשים תמימים לא מבינים עד כמה מוכרים להם תותים כפשוטו ואין למכירות שלהם שום בסיס מראים לאנשים תמונות של רווחים עם מאות אלפי דולרים ליום
אבל זה בכלל אפילו לא של המפרסם זהו טריק שיווקי ידוע הלוואי ומישהו בכל אופן יקרא ויבין עד כמה צריך להיכנס לזה לאט לאט אם בכלל
ובפרט לא לחלום על רווחים של אלפי דולרים לחודש כבר מההתחלה אין אין אין דבר כזה
וכאן אני צועק:( לא היה דבר כזה מעולם ללא עבודה מאומצת וקשה שכוללתת השקעה כספית גדולה מאד
נכון.
כסף קל זה ודאי לא.
גם אם זה כסף זו שאלה גדולה...
מכלי ראשון שמעתי על ההבדל בין מסחר פה למסחר של תושב חו''ל (ארה''ב/אנגליה) וזה שמים וארץ.
לסחור מכאן בשלט רחוק זה סיכון אדיר!
גם אמזון מערימים המון קשיים על הסוחרים מכאן.
כמעו ואין ישראלים שמרויחים מאמזון. אהה סליחה, ממכירה באמזון.
ממכירת קורסים יש בשפע.

קלאסיקה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
למי שיודע אנגלית ורוצה לקנות קורסים בתחום, חבל לזרוק 5000 שקל. אפשר לקנות ב udemy (אתר לקורסים) קורסים על שיווק באמזון מכל סוג במחיר של 40 שקל בערך לקורס. יש שם קורסים מוצלחים מאוד, ומקסימום אם רואים שלא הולך לפחות ההפסד הוא רק 40 שקל...

זעירא דמן חבריא.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
למי שיודע אנגלית ורוצה לקנות קורסים בתחום, חבל לזרוק 5000 שקל. אפשר לקנות ב udemy (אתר לקורסים) קורסים על שיווק באמזון מכל סוג במחיר של 40 שקל בערך לקורס. יש שם קורסים מוצלחים מאוד, ומקסימום אם רואים שלא הולך לפחות ההפסד הוא רק 40 שקל...
אז אולי מישהו מרים את הכפפה ומתרגם לנו אותם?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

yhk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אשמח לשמוע למי יש מידע או נסיון בתחום עם יגאל רז
או באופן כללי בתחום המכירות עם אמזון

yhk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מקפיץ

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
לא מבין מה הולך פה, כל המילים "אמזון" נצבעו בכחול - ומובילים לפרסום הבעייתי עליו דנים פה...
גם זה צורת קידום הקורסים שלהם?
מוזר שפרוגף משתף פעולה עם כאלו דברים...
זה כמו הכעס על העיתונות החרדית שמפרסמת כל הזמן את "בורות לילית".

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
לא מבין מה הולך פה, כל המילים "אמזון" נצבעו בכחול - ומובילים לפרסום הבעייתי עליו דנים פה...
גם זה צורת קידום הקורסים שלהם?
מוזר שפרוג משתף פעולה עם כאלו דברים...
זה כמו הכעס על העיתונות החרדית שמפרסמת כל הזמן את "בורות לילית".
זה מכוון.
זה פרסומת, ופרוג מקבלים על כל לחיצה שלכם על הקישור הזה...

יאלללה מי רוצה לפרנס את פרוג?

dag

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מישהו יודע להגיד אם יש חנות בעמזון וותיקה מלפני 12 שנה, שיש בה מוצר אחד דיגיטלי לא פעיל, האם יש יתרון לוותק?
נ.ב. עמזון נכתבה כאן בע׳ ולא בא׳ כדי לא להפוך לקישור על כורחה..

dag

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אמזון, amazon סתם טסט בשביל הספורט

dag

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אז באמת מישהו יושב על זה ידנית ומקשר...
עריכה: לקח כמה דקות ונהיה קישור אוט׳

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...