עזרה מסחר באמזון -- מה זה בדיוק??? מחפשת מידע

מלכי אייזנבך

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש משהו/י שמכיר/ה?
בין לטוב ובין למוטב...
מעוניינת להחכים בנושא.
תודה מראש לכל המגיבות/ים

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אמאזון זה בעצם קניון וירטואלי
כל אחד יכול לפתוח שם חנות אם יש לו מה למכור

אם אין לך מה למכור את יכולה להשקיע (יחסית לא הרבה) כסף בפיתוח של מוצר חדש, לדוגמה - לבחור ספק באליבאבא (המקבילה המסחרית של אליאקספרס) שמייצר כבלים של USB.
להמציא שם חברה למשל USBit, להמציא לוגו, ולבקש מהספק שייצר לך 1000 כבלים עם הלוגו שלך. את מפרסמת את זה באמזון כספק בלעדי של חברת USBit ויש לך מוצר משלך.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
מה שתואר כאן זה בשתי מילים פרייבט לייבל.
אבל בלי לאכזב או משהו, אף קונה לא מתעניין בעובדה שusdit מוכרת את זה, מצידו גם שdrekit תמכור את זה.
רוב הסיכויים שתשארי תקועה עם 987 יחידות במשך כמה חודשים.

היום זה כבר לא מה שהיה פעם, ואם אין לך ידע בשיווק ברשתות חברתיות לאמריקאים, ובמוצר שלך אין יחודיות מוכחת ומושכת - אל תתחילי אפילו.
אלא אם כן מצאת מוצר שנמכר מעולה ומעט מאד מוכרים מוכרים אותו.
אבל עד שתסיימי לייצר עוד 2-3 מוכרים לפחות יתווספו לקטגוריה.

כמו''כ לישראלים יש הרבה פחות סיכויים להצליח באמזון, מהכרת השטח. אם היית גרה בארה''ב זה אחרת. מכל מיני סיבות

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
היום ההמלצה שלי למי שרוצה להתחיל - רק עם כמות קטנה. אם המוצר יתפוס תזמינו עוד.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
מעוניינת להחכים בנושא.
בעיקרון, יש הרבה מאד כללים ורגולטורים, צריך ללמוד את זה מבעלי ניסיון.
אבל העיקרון, אם יש לכם רעיון למוצר (אפי' אחד) מנצח, שיהיה לו ביקוש רב, ובמחיר טוב, זה פתיח מצוין למכירה באמזון...

אל תשאירו פרטים לחברה שמפרסמת עכשיו, הם מפעילים עליכם לחץ אטומי לרכוש את הסרטונים שלהם ולא מרפים,..........
איזה?

יש את הסדרה הזו, דווקא נחמדת,
סרטונים להסבר
מה זה למכור באמזון

מלכי אייזנבך

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מה שתואר כאן זה בשתי מילים פרייבט לייבל.
אבל בלי לאכזב או משהו, אף קונה לא מתעניין בעובדה שusdit מוכרת את זה, מצידו גם שdrekit תמכור את זה.
רוב הסיכויים שתשארי תקועה עם 987 יחידות במשך כמה חודשים.

היום זה כבר לא מה שהיה פעם, ואם אין לך ידע בשיווק ברשתות חברתיות לאמריקאים, ובמוצר שלך אין יחודיות מוכחת ומושכת - אל תתחילי אפילו.
אלא אם כן מצאת מוצר שנמכר מעולה ומעט מאד מוכרים מוכרים אותו.
אבל עד שתסיימי לייצר עוד 2-3 מוכרים לפחות יתווספו לקטגוריה.

כמו''כ לישראלים יש הרבה פחות סיכויים להצליח באמזון, מהכרת השטח. אם היית גרה בארה''ב זה אחרת. מכל מיני סיבות

דווקא הבנתי שעכשיו אמזון הגיע לישראל.
לא שאני יודעת על מה הכוונה - אבל הבנתי שזה משהו אחר כרגע.
ואגב - אני כן חשבתי על השקעה של 4000$ שזה לא אמור להיות מה שכתבת למעלה.
אבל האמת עדיין לא מי יודע מה מתמצאת ...

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
את רוצה להשקיע כדי לראות פירות, או סתם כדי לחוות את החוויה של למכור באמזון?
לא יודעת מה זה אמזון ישראל. בנתיים לפי הידוע לי זה חלק מהמרקטפלייס האמריקאי, פשוט מוצרים שגם נשלחים מישראל לישראל.
אבל זה אומר שיש המלאי אצלך, ואת מוכרת קמעונאית.

גיטרה אקוסטית

משתמש מקצוען
אבל העיקרון, אם יש לכם רעיון למוצר (אפי' אחד) מנצח, שיהיה לו ביקוש רב, ובמחיר טוב, זה פתיח מצוין למכירה באמזון...

איזה?

יש את הסדרה הזו, דווקא נחמדת,
סרטונים להסבר
מה זה למכור באמזון
סרטונים מעולים חינם שאתה רק משאיר פרטים ו....בום שיחת טלפון אכזרית
שאתה חייב להיות מאד לא נחמד בשביל לסיים אותה,
חשוד מאד הצורה שהם מתנהלים
ממליץ בחום להתרחק!!
עם כל האגרסיביות שהפעלתי חצי שעה הוא לא ירד מהקו הנודניק

לייב - מיתוג פרסום ויח"צ

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אופס...
יש השקעות מצוינות, ויש הזדמנויות טובות.
כלל לא בטוח שזה הסיפור כאן..

הנה אשכול שלם (מתוך רבים אחרים) על אנשים שלא הבינו ולא ידעו, והיו בטוחים מצאו את ה-השקעה הבאה... והניחו כספם על קרן הצבי...
https://www.prog.co.il/threads/זהירות-הונאה.384307/

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
זה נכון.
כלומר, בתאוריה.
בפועל המציאות מראה שאנשים ממשיכים להשקיע כס בעוד מוצרים, ולא תמיד המוצרים מוצלחים, והם פשוט מפסידים את הכסף שהרוויחו, אם הרוויחו.

היום כשמביאים סטוק לאמזון, מעבר לתשלום דמי מוכר של 40 דולר בחודש, משלמים עמלת מכירה על כל מוצר, משלמים עמלת אחסון על כל הסטוק, מקבלים הגבלה על כמות אחסון אחרי שיש לכם דרוג ipi ואם אתם חורגים ממנו בטעות אתם משךמים 10 דולר על כל קיוביק פיט חורג, מעבר לתשלום הרגיל על האחסון.
ואם אתם מפרסמים אז מינימום חצי דולר לקליק (סכום שנחשב נמוך)
ואת הנתונים האלה אף קורס שמשווק את עצמו לא אומר לכם.
בסופו של דבר או שעבדתם למען אמזון, או שגם הפסדתם כסף שעבר ישירות ממכם לאמזון.
ויש להם תאבון בלתי נגמר ובלתי נדלה. וכל מי שחושב להתחיל שם חייב לדעת את זה!!
לדוגמא - אם לקוח מחזיר מוצר, אמזון לוקחת מהמוכר את העלות שהיא שילמה לו עבור המכירה, אבל היא לוקחת לעצמה יותר ממה שהמוכר קיבל! כי היא בעצם מכסה לעצמה את העמלה שיורדת עבור pick&pack. כלומר הרובוט של אמזון הכניס את המוצר לקופסא.
ואם מישהו חושב שהמוצא שלו הולך להיות מוצלח ברמות על, שיבדוק כמה מוצרים דומים נמכרים, ואם הוא מצרף מתנה קטנה למוצר כדי שיהיה ''מנצח'', אז הוא יכול כבר עכשיו לרחם על עצמו ולא להכנס לזה. בידול זה לא הוספת מתנה למוצר. ''באנדל''.
כי המציאות מוכיחה שאנשים שמחפשים את המוצר מסתכלים על המוצר, והמתנה מיותרת להם כרגע.
ובנוסף, אם חשבתם שהשרות לקוחות הידוע של אמזון יעמוד לצידכם על טעויות וכדו', שלא ישגה באשליות. למוכרים מדןבר באחד משרותי הלקוחות הכי גרועים שיש . אפילו אופציה של צ'אט הם הורידו לפני תקופה.
ואם בטעות גבו ממכם יותר כסף ועליתם על זה, לכו תריבו עם הנציגים ה&%^#*# שלהם והנשמה תצא עד שתקבלו החזר.
בהצלחה רבה!

נערך לאחרונה ב:

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
סרטונים מעולים חינם שאתה רק משאיר פרטים ו....בום שיחת טלפון אכזרית
שאתה חייב להיות מאד לא נחמד בשביל לסיים אותה,
חשוד מאד הצורה שהם מתנהלים
ממליץ בחום להתרחק!!
עם כל האגרסיביות שהפעלתי חצי שעה הוא לא ירד מהקו הנודניק
אמרתי שאני לא מעוניין, בשיא הרוגע והעדינות
והשיחה נותקה מיד!

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
זה נכון.
כלומר, בתאוריה.
בפועל המציאות מראה שאנשים ממשיכים להשקיע כס בעוד מוצרים, ולא תמיד המוצרים מוצלחים, והם פשוט מפסידים את הכסף שהרוויחו, אם הרוויחו.

היום כשמביאים סטוק לאמזון, מעבר לתשלום דמי מוכר של 40 דולר בחודש, משלמים עמלת מכירה על כל מוצר, משלמים עמלת אחסון על כל הסטוק, מקבלים הגבלה על כמות אחסון אחרי שיש לכם דרוג ipi ואם אתם חורגים ממנו בטעות אתם משךמים 10 דולר על כל קיוביק פיט חורג, מעבר לתשלום הרגיל על האחסון.
ואם אתם מפרסמים אז מינימום חצי דולר לקליק (סכום שנחשב נמוך)
ואת הנתונים האלה אף קורס שמשווק את עצמו לא אומר לכם.
בסופו של דבר או שעבדתם למען אמזון, או שגם הפסדתם כסף שעבר ישירות ממכם לאמזון.
ויש להם תאבון בלתי נגמר ובלתי נדלה. וכל מי שחושב להתחיל שם חייב לדעת את זה!!
לדוגמא - אם לקוח מחזיר מוצר, אמזון לוקחת מהמוכר את העלות שהיא שילמה לו עבור המכירה, אבל היא לוקחת לעצמה יותר ממה שהמוכר קיבל! כי היא בעצם מכסה לעצמה את העמלה שיורדת עבור pick&pack. כלומר הרובוט של אמזון הכניס את המוצר לקופסא.
ואם מישהו חושב שהמוצא שלו הולך להיות מוצלח ברמות על, שיבדוק כמה מוצרים דומים נמכרים, ואם הוא מצרף מתנה קטנה למוצר כדי שיהיה ''מנצח'', אז הוא יכול כבר עכשיו לרחם על עצמו ולא להכנס לזה. בידול זה לא הוספת מתנה למוצר. ''באנדל''.
כי המציאות מוכיחה שאנשים שמחפשים את המוצר מסתכלים על המוצר, והמתנה מיותרת להם כרגע.
ובנוסף, אם חשבתם שהשרות לקוחות הידוע של אמזון יעמוד לצידכם על טעויות וכדו', שלא ישגה באשליות. למוכרים מדןבר באחד משרותי הלקוחות הכי גרועים שיש . אפילו אופציה של צ'אט הם הורידו לפני תקופה.
ואם בטעות גבו ממכם יותר כסף ועליתם על זה, לכו תריבו עם הנציגים ה&%^#*# שלהם והנשמה תצא עד שתקבלו החזר.
בהצלחה רבה!
נראה שיש לכם ניסיון בזה
אתם מוכרים שם?

אני אשמח מאד לשמוע על עוד טיפים!

אי פה אי שם

משתמש מקצוען
אין לי הרבה ידע בנושא, אבל שמועות שמעתי שאלה שעושים את הכסף הגדול באמזון- הם אלו שגם קונים וגם מוכרים דרך אמזון, ובעצם לא נותנים מוצר שלהם....

נשמח לשמוע מהמבינים.

גיטרה אקוסטית

משתמש מקצוען
מי שרוצה תשובה לכל השכנועים תסבירו לו שאתם מעוניינים לעבוד אצלו שכיר לפי הכללים שהם מלמדים, ותתחלקו ברווחים [חוץ מהבסיס] שהוא יהמר על הבסיס-לא הלקוח..

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
י
אין לי הרבה ידע בנושא, אבל שמועות שמעתי שאלה שעושים את הכסף הגדול באמזון- הם אלו שגם קונים וגם מוכרים דרך אמזון, ובעצם לא נותנים מוצר שלהם....

נשמח לשמוע מהמבינים.
דרופשיפינג
ויש עוד שיטה שנקראת ארביטראז'
דרופשיפינג נחשבת להכי בטוחה מבחינת המוכר, אבל לא מבחינת אמזון - הם סוגרים מאד בקלות חשבונות דרופשיפינג.
צריך להזהר מאד בהתנהלות,
וארביטראז' - שזה אומר לקנות מלאי קטן ול'התנחל' על רישום מוצר קיים
וגם פה יש סיכונים, וצריך ללמוד את זה טוב לפני.
נראה שיש לכם ניסיון בזה
אתם מוכרים שם?

אני אשמח מאד לשמוע על עוד טיפים!
איזה טיפים?

יהושפט

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מישהו יוכל להעלות כאן סירטו דוגמא מ'סידרת האמזון החדשה' שרק נירשמתי לקבלת סירטונים וכבר למעלה מ15 פעמים התקשרו אליי

ANONIMUS

משתמש חדש
גם אני נרשמת וקיבלתי טלפון (דווקא ירד ממני מהר אחרי שאמרתי שלא כרגע)
אחרי זה התכתבתי איתם במייל הרבה שיגעתי להם ת'שכל...
אני הצעתי להם שאשלם חצי מהעלות עכשיו ועוד חצי אחרי חצי שנה שלפי מה שהם אומרים אז אמורים להתחיל להרוויח...
דווקא נשמע מאוד מעניין התחום אבל מצד שני יותר מדאי נוטף דבש, קראתי באיזה מאמר ש4/5 מהמשקיעים באמזון נפלו... אבל אולי הם באמת לא עברו הדרכה כי זה נשמע עסק מסובך ואם אתה לא מכיר את הכללים אתה יכול בקלות ליפול.
אשמח לשמוע על מישהו שסגר איתם.

זעירא דמן חבריא.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
גם אני נרשמת וקיבלתי טלפון (דווקא ירד ממני מהר אחרי שאמרתי שלא כרגע)
אחרי זה התכתבתי איתם במייל הרבה שיגעתי להם ת'שכל...
אני הצעתי להם שאשלם חצי מהעלות עכשיו ועוד חצי אחרי חצי שנה שלפי מה שהם אומרים אז אמורים להתחיל להרוויח...
דווקא נשמע מאוד מעניין התחום אבל מצד שני יותר מדאי נוטף דבש, קראתי באיזה מאמר ש4/5 מהמשקיעים באמזון נפלו... אבל אולי הם באמת לא עברו הדרכה כי זה נשמע עסק מסובך ואם אתה לא מכיר את הכללים אתה יכול בקלות ליפול.
אשמח לשמוע על מישהו שסגר איתם.
מה המחיר שהם רוצים?

אולי מעניין אותך גם...