מסגרת - עזרה רבותי

הנושא בפורום 'קהילת מעצבים גרפיים' פורסם ע"י zevUP, ‏2/7/07.

1. zevUP

zevUP Guest

מסגרת - עזרה רבותי
    איך אני יוצר בקורל 11 עם הכדור הזה מסגרת מהצורה הזאת או מצורות יותר מסובכות, האם זה חייב להיות ידני או שיש דרך אחרת בקלות

תוקן על ידי zevUP ב- 02/07/2007 0:16:37

2. vv22

vv22 משתמש חדש

לייקים:
    0
    נקודות:
    0
    מסגרת - עזרה רבותי

במה מדובר אני לא רואה על גב המסך שום כדור, ולמה השאיפה לשלך להגיע.
    אולי אני לא הבנתי נכון.

3. ונתנו10

ונתנו10 Administrator פרסום וקופירייטינג פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים עיצוב גרפי

לייקים:
    7
    נקודות:
    54
    מסגרת - עזרה רבותי

דברים בסיסיים כמו הכדור, אז אפשר לשכפל את הכדור, ואח"כ עושים Blend בין כדור אחד לשני, ולמעלה יש לך פקודה של New Path, ומסמנים על האובייקט, אח"כ יש
    לך גם אפשרות של Blend along full path, (נמצא תחת האופציות של Misscellanoues Blend Options)
    אגב שם גם נמצא האופציה של Rotate Objects, כדי להתאים את הזוית של כל המסובבים לאובייקט עצמה.
    בדברים יותר מסובכים, ובעצם זה הדרך האמיתית, אפשר גם תמונות וכו', למשל אובייקטים מיובאים מפוטושופ, כתבתי באריכות באשכול אחר:
    Artistic Media Tool ובקיצור דרך זה i
    שם יש את האופציה של: New Spraylist
    בוחרים את האובייקט (שחייב להסתובב), ולמעלה בצד ימין יש אופציה של: Add To sprylist
    מה שקורה זה שהאובייקט הנבחר הוא עכשיו Spraylist
    אח"כ בוחרים באובייקט שעשית (זה שהעיטורים יסתובבו מסביבו) ולוחצים על על הספרייליסט שעשית מקודם, ו... יש לך את האובייקטים הקטנים מסביב האובייקט הגדול.
    שם בRotation יש גם את האופציה של Path Based, שזה מעגל את האובייקטים לפי האובייקט.
    בהצלחה רבה.
    ואל תשכח לעשות את המעבר צבע בעיגול לא לבאמצע אלא לצד!
    תוקן על ידי ונתנו10 ב- 02/07/2007 3:16:19
    תוקן על ידי ונתנו10 ב- 02/07/2007 3:17:37

4. ונתנו10

ונתנו10 Administrator פרסום וקופירייטינג פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים עיצוב גרפי

לייקים:
    7
    נקודות:
    54
    מסגרת - עזרה רבותי

02/07/2007 03:09:00