מנואלה בתריס חשמלי

save as

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
ואת לא חוששת שמישהו ישאר בחוץ בהפסקות חשמל/תקלה במנוע בלי שום אופציה לפתוח ידני?
משום מה זה ממש מלחיץ אותי...
בהפסקת חשמל או תקלה במנוע - התריס לא משנה את המצב שלו הוא נשאר פתוח או סגור כמו שהיה בזמן התקלה.
ולכן זה חשש מאוד רחוק שילד יהיה מאחורי תריס סגור ואז בדיוק תתרחש הפסקת חשמל או תקלה במנוע...
.

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אם התריס לא מיוחד- ז"א לא מתכת או משהו דומה.
הוא לא כבד ואפשר להרים ביד בזמני צורך או מצוקה
(מדובר בתריס חלון כפול=גדול)

dini pitrkowski

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
בהפסקת חשמל או תקלה במנוע - התריס לא משנה את המצב שלו הוא נשאר פתוח או סגור כמו שהיה בזמן התקלה.
ולכן זה חשש מאוד רחוק שילד יהיה מאחורי תריס סגור ואז בדיוק תתרחש הפסקת חשמל או תקלה במנוע...
.
תודה!!!
פשוט זה מה שכנראה הולך להיות - חשמלי ענק עם תריס חיצוני ובלי מנואלה, וברצינות שהרגעת אותי עכשיו!

אם התריס לא מיוחד- ז"א לא מתכת או משהו דומה.
הוא לא כבד ואפשר להרים ביד בזמני צורך או מצוקה
(מדובר בתריס חלון כפול=גדול)
התריס הוא למרפסת, לכאורה כסורג גם וממתכת ובאורך של 3.60 מטר בערך... ענק בהחלט.

אבל תודה גם לך , אני מקווה שגם תריס כזה אפשר להרים ואפילו קצת.

בכל אופן נקווה לטוב ושהכל יעבוד היטב...

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה!!!
פשוט זה מה שכנראה הולך להיות - חשמלי ענק עם תריס חיצוני ובלי מנואלה, וברצינות שהרגעת אותי עכשיו!

התריס הוא למרפסת, לכאורה כסורג גם וממתכת ובאורך של 3.60 מטר בערך... ענק בהחלט.

אבל תודה גם לך , אני מקווה שגם תריס כזה אפשר להרים ואפילו קצת.

בכל אופן נקווה לטוב ושהכל יעבוד היטב...
חייבת לספר לך שתרחיש האימים הזה קרה אצלנו כמה וכמה פעמים בבנין חדש לפני טופס 4(עכשיו כבר יש ב"ה)
כמה פעמים נפל החשמל בשבת והיה ממש סרט לחלץ את הילדים מהמרפסת
והיו פעמים לרוב בימי שישי עמוסים ולחוצים שהחשמל נפל
ואז קיבלתי גם חושך וגם תריסים מורדים(היו כך מהלילה)-חוויה מרנינה לבשל ולנקות לאור תאורת חירום........
גם בשבת -עד שלא קנינו וילון עם בטנת האפלה לחדר שינה היה סיוט לתזמן את השעונים..הבעיה שמנואלה דורשת החלפת מנוע למנוע אחר......

dini pitrkowski

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
חייבת לספר לך שתרחיש האימים הזה קרה אצלנו כמה וכמה פעמים בבנין חדש לפני טופס 4(עכשיו כבר יש ב"ה)
ואז קיבלתי גם חושך וגם תריסים מורדים(היו כך מהלילה)-חוויה מרנינה לבשל ולנקות לאור תאורת חירום........
גם בשבת -עד שלא קנינו וילון עם בטנת האפלה לחדר שינה היה סיוט לתזמן את השעונים..הבעיה שמנואלה דורשת החלפת מנוע למנוע אחר......

משום מה כולם פה נשמעו נורא אופטימיים, שמחה שכתבת את זה לפני שאי אפשר לתקן.
תודה!!

dini pitrkowski

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
רק תגידי לי איך קרה שהילדים היו במרפסת כשהתריס היה סגור? כשנופל החשמל התריס נסגר?

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
רק תגידי לי איך קרה שהילדים היו במרפסת כשהתריס היה סגור? כשנופל החשמל התריס נסגר?
החשמל נפל-מישהו לחץ על מתג ההורדה בטעות. חזר החשמל לשניה ונפל שוב בקול תרועה רמה יחד עם התריס-תרחיש הזוי אבל קרה........

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
החשמל נפל-מישהו לחץ על מתג ההורדה בטעות. חזר החשמל לשניה ונפל שוב בקול תרועה רמה יחד עם התריס-תרחיש הזוי אבל קרה........
זה כבר נשמע ממש מסוכן!
מכירה ילד שכמעט איבד אצבע מתריס חשמלי שנסגר עליו..

דיתי חן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
היינו כחודשיים בלי מנואלה,
חווינו גם הפסקות חשמל.
היה סיוט!

הגיעה המנואלה - באה גאולה;)

מה שכן - אסור לאף אחד לגעת בתריס בשבת/ עם המנואלה.
רק אבא או אמא!
לא אורחים, ולא שכנים.
זה הכלל אצלינו,
וב"ה עובד מצוין.

ח א

משתמש פעיל
הבעיה בשעון שבת שהתריס הוא או פתוח לגמרי או סגור לגמרי, אין באמצע.
לנו יש שעון שבת ולא משתמשים בו בכלל
רק במנואלה

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זה כבר נשמע ממש מסוכן!
מכירה ילד שכמעט איבד אצבע מתריס חשמלי שנסגר עליו..
משהו חשוב מאוד שעשינו-
החלפנו מתג בכמה שקלים: שחייב להחזיק את המתג בשעת ההפעלה, וכשעוזבים הוא נעצר.
קצת מציק אבל הרבה יותר בטיחותי עם ילדים והדברים הנ"ל.

dini pitrkowski

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
משהו חשוב מאוד שעשינו-
החלפנו מתג בכמה שקלים: שחייב להחזיק את המתג בשעת ההפעלה, וכשעוזבים הוא נעצר.
קצת מציק אבל הרבה יותר בטיחותי עם ילדים והדברים הנ"ל.
זה עוזר עם שעון שבת שמפעיל את התריס עד שהוא נעצר ברצפה?
עם הפסקות חשמל?
במקרה שאין מנואלה?

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא ניסתי עם שעון שבת.
ולא הבנתי מה הבעיה בהפסקות חשמל.
אשמח להסבר

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

dini pitrkowski

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני לא ניסתי עם שעון שבת.
ולא הבנתי מה הבעיה בהפסקות חשמל.
אשמח להסבר
שאלתי האם המתג הזה שעוצר כשמפסיקים ללחוץ פותר את הבעיות של התריס החשמלי, כלומר למה זה עוזר ולמה זה יותר בטיחותי?

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לגבי בטיחות ילדים-
כשהפותח צריך להיות צמוד למתג, הוא רואה אם ילד מפתיע ומנסה לעבור... לעומת לחצן רגיל שפשוט מורידים והולכים לעיסוקים - מה שמביא סיכון לילד שחושב להספיק לעבור...
לגבי הפסקות חשמל-
התריס נשאר כמו שהוא.. (כתבה פה מישהי שהלחצן היה לחוץ וכשהחשמל חזר לכמה שניות, התריס ירד. במתג כזה זה לא יקרה)

קרעפט

משתמש מקצוען
כדאי מאוד לעשות מנואלה
אם למשל מתקלקל התריס חשמלי (וזה דבר שקורה לעיתים קרובות) אז עד שמתקנים יש גיבוי מהמנואלה.
בכל אופן יש לי טיפ טוב למנוע בעיה עם ילדים.
יש שני סוגי מתג האחד הוא שהמנוע עובד רק כשלוחצים.
השני עובד אוטומט כשלוחצים על הכפתור עד שנפתח או עד שנסגר
בחלק מהתריסים המנגון שלו בנוי בצורה כזאת שהוא 'זוכר' את השימוש הראשון נניח שבסגירה הראשונה הוא פעל 10 שניות אז בפתיחה לאחר מכן המנוע יפעל 10 שניות ולאחמ''כ יכבה לבד (אני לא יודע על מה מבוסס מנגנון הזכירה אבל כך זה עובד)

אז מה שצריך לעשות בפעם הראשונה הוא פשוט לסגור את התריס ואז כשהוא מגיע למרחק של 40 ס''מ מהריצפה לכבות את הכפתור ואז כל פעם שנפתח הוא יגיע עד המקום הזה (

יש תריסים שאפשר לכוין עד כמה התריס יפתח (לאוהבי השכלולים יש גם תריס עם w.f.) ואז לכוין שיפתח עד המקום שרוצים.

אין שום ענין לסגור עד הסוף את התריס (אם יש סורג)

קרעפט

משתמש מקצוען
אגב כדאי מאוד לברר ולגגל על טיב המנוע והאם הוא מותאם למשקל התריס ולא לסמוך על איש האולמיניום בעינים סגורות.

בדינג

משתמש מקצוען
D I G I T A L
שכנים עשו מנואלה ונשבר בשבת הראשונה.

זהירות עם המנואלה הזו.

סיפור אמיתי: בשבת התריס מורד ואני רוצה לפתוח אותו, לוקח את המנואלה ומתחיל לגלגל, וקצת קשה לי אז אני עושה יותר חזק ויותר חזק ופתאום קראק. אני מגלגל את התריס הפוך. כולו מתעקם. תריס אור חיצוני. נזק של 6000 ש"ח.

אח"כ למדתי שהפתרון הוא שכשסוגרים לא לסגור עד הסוף ממש ואז רואים בין השלבים אם אתה מעלה או מוריד (ואז זה מתגלגל הפוך).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה