קורונה מנה שניה בחיסון, תקפה ל3 ימים???

פקמן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
קרובת משפחה שוהה בבידוד ועליה לקבל מנה שניה מחר (21 יום מהמנה הראשונה)
בקופ"ח אמרו לה שניתן לקבל חיסון רק עד 24 יום מהמנה הראשונה (הנחיה חדשה...)
מישהו שמע על כזה דבר? פרטים?
כל מידע יעזור (מעל גיל 60...)
ז"א שאם היא בבידוד עד יום ראשון ז"א שהיא מפספסת את המנה השניה????:eek::eek::eek::eek::eek:

mum

משתמש מקצוען
ממש לא!
ההנחיה היא עד 28 יום.
אני לא מליחה למצוא מקור מוסמך.

נראה לי שהכוונה של הקופה היא שהמנה שלה צריכה להיות בשימוש תוך 3 ימים והיא נמצאת בנגלה של מחר.
אבל אני מצפה מהם שיסתדרו עם זה.

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
מתוך אתר מכבי
  • לזכאים לחיסון תישלח, במייל או בהודעה קולית לטלפון הנייד, הודעה המזמינה אותם לקבוע תור לחיסון
  • התור למנה השנייה ייקבע 21 יום ממחרת החיסון הראשון, ולא יותר מ-28 יום ממחרת החיסון הראשון.
    חיסון לאחר יותר מ-28 יום יאושר רק במקרים האלה:
    - מחלה
    - בידוד
  • זימון התור מתבצע באפליקציה, במכבי Online או במוקד הטלפוני 3555*

דודסטו

משתמש סופר מקצוען
מנכ"ל חברת ביונטק, שותפתה של פייזר בפיתוח חיסון הקורונה, הזהיר שיעילות החיסון עלולה להיפגע במידה והמתחסנים לא יקבלו את המנה השנייה בתוך 3 עד 6 שבועות

במבונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מנכ"ל חברת ביונטק, שותפתה של פייזר בפיתוח חיסון הקורונה, הזהיר שיעילות החיסון עלולה להיפגע במידה והמתחסנים לא יקבלו את המנה השנייה בתוך 3 עד 6 שבועות
42 יום רחוק מאד ממה ששאלו.

בנמלך

משתמש פעיל
צריך לברר רק מול הנחיות משרד הבריאות. זה מה שמחייב את הקופות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה