מנהלת בית הספר של החופש הגדול? כנסי.

נקודה עיצוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שלום,
אם את מנהלת בית הספר של החופש הגדול מטעם משרד החינוך,
ומתמצאת בחוקים/ בנהלים/ במשכורות
של מורות/ סטודנטיות.
אשמח לעזרתך,
או אם יש לך קובץ העוסק בנהלים אלו, אשמח.
תודה רבה!

אפרוח קטן

משתמש מקצוען
יש לך את חוזר מנכל בית הספר של החופש הגדול.
ואת יכולה לנסות לשאול אותי.

נקודה עיצוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש לך את חוזר מנכל בית הספר של החופש הגדול.
ואת יכולה לנסות לשאול אותי.

תודה רבה.
אני רוצה לדעת עד כמה יש חובה להעסיק מורות,
והאם יש אפשרות להעסיק מורות שלא מבית הספר?
ואם יש לך אפשרות לשלוח לי את החוזר מנכל אשמח, או לכוון אותי איך מגיעים אליו באינטרנט מה רושמים בדיוק. כי אשמח לבדוק שם עוד כמה דברים.

יונת123

משתמש מקצוען
@נקודה עיצוב גם אני מנהלת של קייטנה מטעם משה"ח אשמח לדעת על מי מוטל תפקיד בניית תכנית העבודה ומי צריך לדאוג בפועל להכנת התכנים. תודה

נקודה עיצוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יונת 123,
מהבנתי זה מוטל על מנהלת הקיטנה, תורידי את הקובץ המצורף למעלה,
יש בו הרבה מהכללים לא עברתי על כולו... יש מצב שאת יכולה להעזר במדריכות בחלק מהדברים.. תעייני בקובץ.. וכן יש באתר משרד החינוך עוד קבצים הקשורים בנהלים אולי שם כתוב גם.
אני לא עברתי על כל הקובץ... רק על מה שהיה חשוב לי, בהצלחה:)

נ.ב אשמח לדעת איך מתייגים ניק בהודעה לא יודעת... וכאן ראיתי שתייגת אותי אז שואלת..

יונת123

משתמש מקצוען
נ.ב אשמח לדעת איך מתייגים ניק בהודעה לא יודעת... וכאן ראיתי שתייגת אותי אז שואלת..
במקרה נתקלתי בהודעה שלך.....:)
לתיוג את צריכה קודם ללחוץ שטרודל @ ואחכ לכתוב 3 אותיות ראשונות של הניק ויפתח לך הניקים שמתחילים באותיות שכתבת. מקווה שהובנתי
@נקודה עיצוב
ואם יש לך רעיונות לפעילויות לשבוע האחרון אשמח מאד לשמוע. עדיין חסר לי כמה חורים (את הקיטנה קבלתי 3 ימים לפני פתיחתה ללא הכנה מראש, פשוט הנחיתו עלי... ודווקא הקיטנה ממש חוויתית אבל עדיין צריכה כמה רעיונות) תודה!

נקודה עיצוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
@יונת123
תודה לך:) מנסה נראה אם עובד לי...
לאיזה כיתות מדובר?
את יכולה יצירות,
יום כדורי- משחקי כדור, הכנת כדורי שוקלד..
אפשר משחקים עם בועות סבון... עם מגוון כלים,
יום בלונים- משחקי בלונים...
יום בישול לכיתות ד-ח, הכנת פתיתים, סלט, ציפס וכדו'... הבנות נהנות ממש!
יום קינוחים- ביסקויטים, קצפת כוסות קטנות פלסטיק שכבות וכו'..
בכיתות הנמוכות סיפור..
כיתות גבוהות הכנת ריקודים והצגת הריקודים לפני הבנות הקטנות...
לקטנות הכנת תאטרון- דמויות על מקלות עץ רופא עם ארטליין/גואש וכו'..
מלח וגירים- הכנת חול צבעוני בבקבוקים קטנים לכיתות הנמוכות...
ואם את צריכה עוד תגידי לי...

יונת123

משתמש מקצוען
תודה לך:) מנסה נראה אם עובד לי...
עבד לך מצוין!
רב התכניות שציינת- עשינו כבר. אהבתי את היום כדורי רק שעשינו את הכל רק בלי השם החמוד.
אצלינו זה ב נ י ם!! כיתות א-ג, הרבה יותר מאתגר, צריך רעיונות מקוריים כי לא הכל מתאים וגם חשוב להפעיל אותם כל הזמן אחרת הם מאבדים...
מחר בניתי תכנית ש בן אדם לחברו עם משחקי חברה חמודים שקשורים לנושא. בפתיח כל ילד מקבל בלון ופתק. על הפתק רושם את שמו, מקפל, מכניס ומנפח. מערבבים את הבלונים. ילד ראשון מתחיל. בוחר בלון, וצריך להבטיח מה יתן היום או איזה חסד יעשה עם הילד שיצא לו בבלון. לדוג' היום ירים לו כסא בסוף היום. יוותר לו וכו' (מקווה שיהיו יצירתיים, נכין להם מאגר). אחרי שהבטיח בל"נ מפוצץ ומגלים מי קיבל את מה שהבטיחו ואז הוא מבטיח ומפוצץ וכן על זו הדרך.
אחרי ההפסקה יצירה מובייל לב מעץ עם חוט פשתן עם כיתוב אלא.. שתהיו אוהבים זה את זה. רציתי בסוף היום להראות להם את הסרט טעות בחסד עליון אבל לא מצליחה להשיג אותו...

אני גם מחפשת רעיון ליום אוהלים. אולי משהו בסגנון המרוץ אל... (המליון) עם משימות שצריך למלא תוך שעה נניח.
רעיונות נוספים יתקבלו בברכה!! תודה

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
יום אוהלים- אפשר לעשות תכנית הישרדות (מסע ביער)
להחביא בשטח חבלים, בדים, מקלות בקבוקי מים, ועוד כיד הדמיון הטובה עליכם.
לפזר בשטח סוכריות עם אותיות שמתחברות למילים לפי צבעים שיתנו רמזים

נקודה עיצוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עבד לך מצוין!
רב התכניות שציינת- עשינו כבר. אהבתי את היום כדורי רק שעשינו את הכל רק בלי השם החמוד.
אצלינו זה ב נ י ם!! כיתות א-ג, הרבה יותר מאתגר, צריך רעיונות מקוריים כי לא הכל מתאים וגם חשוב להפעיל אותם כל הזמן אחרת הם מאבדים...
מחר בניתי תכנית ש בן אדם לחברו עם משחקי חברה חמודים שקשורים לנושא. בפתיח כל ילד מקבל בלון ופתק. על הפתק רושם את שמו, מקפל, מכניס ומנפח. מערבבים את הבלונים. ילד ראשון מתחיל. בוחר בלון, וצריך להבטיח מה יתן היום או איזה חסד יעשה עם הילד שיצא לו בבלון. לדוג' היום ירים לו כסא בסוף היום. יוותר לו וכו' (מקווה שיהיו יצירתיים, נכין להם מאגר). אחרי שהבטיח בל"נ מפוצץ ומגלים מי קיבל את מה שהבטיחו ואז הוא מבטיח ומפוצץ וכן על זו הדרך.
אחרי ההפסקה יצירה מובייל לב מעץ עם חוט פשתן עם כיתוב אלא.. שתהיו אוהבים זה את זה. רציתי בסוף היום להראות להם את הסרט טעות בחסד עליון אבל לא מצליחה להשיג אותו...

אני גם מחפשת רעיון ליום אוהלים. אולי משהו בסגנון המרוץ אל... (המליון) עם משימות שצריך למלא תוך שעה נניח.
רעיונות נוספים יתקבלו בברכה!! תודה

וואי.. אני דיברתי בקטע של בנות,
מקווה שזה עזר למישהו בכל אופן:)

יונת123

משתמש מקצוען
יום אוהלים- אפשר לעשות תכנית הישרדות (מסע ביער)
להחביא בשטח חבלים, בדים, מקלות בקבוקי מים, ועוד כיד הדמיון הטובה עליכם.
לפזר בשטח סוכריות עם אותיות שמתחברות למילים לפי צבעים שיתנו רמזים
וואוו תודה! מחר אנחנו עושים להם יום אוהלים, נתת לי כמה רעיונות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה