דרוש מידע ממליצות על מאפרת?? (מודיעין עילית)

קריה נאמנה

משתמש מקצוען
שרה גדי איפרה אותנו לשלושת החתונות האחרונות.
זריזה וסבלנית. זרמה עם הרצונות של כל אחת מאיתנו, גם עם מי שרצתה עדין וטבעי, וגם עם מי שרצתה יותר "מאופר". בסופו של דבר כולן היו יפות ועדינות, ואף אחת לא נראתה "בובתית" או מלאכותית.

צצצ

משתמש מקצוען
שרה טרזי: 0548473438
ממליצה עליה בחום, ויש לה גם ייחס בן אישי מעולה.

יהודית גרינ

משתמש חדש
יש מאפרת בשם רבקי זילבר ,יש לה גם חנות של איפר בחפציבה
היא מאפרת ברמה אחת מעל כולם יש לה ניסיון של יותר מ10 שנים,תמיד היא הייתה מגיעה גם לבית הלקוחה ,אבל בפעם אחרונה שהמשפחה שלי הזמנה אותה היא אמרה שזה רק אצלה בחנות
0527144041
בהצלחה

אכפתית

משתמש מקצוען
חדווה ורקר
מנאות הפסגה (עברה לא מזמן מגבעת זאב)
מדהימה!!!!!!!!
מדויק, מותאם, אומנות אמיתית, ועמיד מאאאאד!
0527650565

מירי צי

משתמש רשום
מקפיצה שוב....
1.יש למשהי מספר של אסתי אביב אני חייבת דחוף!!
2. אני מחפשת מאפרת לחתונה (לא הכלה..) אבל שתגיע אלי הביתה ......ואני אחת שמתאפרת....אתן מכירות?
3. כיסוי ראש יפה לחתונה ( לא חסידי, לא בובו...) מכירות חנות/מעצבת?שתתאים לי לבגד ותלמד אותי לקשור או תקשור בעצמה.
4. אני התאפרתי לאחרונה אצל מאפרת בשם שיינדי מברכפלד (לא זוכרת משפחה) האיפור עמיד בטרוף וטבעי מאד!!!! הייתי מרוצה עד השמים. ממליצה בחום, היא גם קושרת מטפחות והמטפחת לא זזה כל הארוע.....

אנא עזרתכם הדחופה!!

אבז

משתמש מקצוען
שרה גדי איפרה אותנו לשלושת החתונות האחרונות.
זריזה וסבלנית. זרמה עם הרצונות של כל אחת מאיתנו, גם עם מי שרצתה עדין וטבעי, וגם עם מי שרצתה יותר "מאופר". בסופו של דבר כולן היו יפות ועדינות, ואף אחת לא נראתה "בובתית" או מלאכותית.
מצטרפת להמלצה
רק מהאיפור שלה הייתי מרוצה
0527113456

רוז רוזן

משתמש רשום
יש אחת ברכס בירושלים-שווה נסיעה-מהממת!!!!
טילי רובין
היתי צריכה לגרד את האיפור אחרי החתונה!!!!!!
יודעת להתאים בול לכל אחת מה מתאים לה וסתם אישה מתוקה!!!!!!!!

שמשעון

משתמש רשום
אני ממש אשמח להמלצה על מישהי טובה
חשוב לי איפור איכותי וטבעי.
לא מראה בובתי.
אם זה עדיין רלוונטי לך....
שפרה יחיא- אחת הנדירות, היא מבית שמש (רמה ד')
אין כאלו דברים, היא פשוט מושלמת, נהניתי מכל רגע והיינו אצלה כבר כמה אירועים...
ממליצה בחום!!!
גם המחיר שלה ממש זול יחסית....
המספר שלה- 0527679985

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  23  פעמים

לוח מודעות

למעלה