net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יש מצב במקרה שהבאתי להוריד את הקל"צ אפילו ל-3? ודאי שינסו לריב על זה. מה יש להפסיד. השאלה אם יש סיכוי?
והשאלה כמה משחק להוריד את הקל"צ ל-20 שנה?

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
יש מצב במקרה שהבאתי להוריד את הקל"ת אפילו ל-3? ודאי שינסו לריב על זה. מה יש להפסיד. השאלה אם יש סיכוי?
והשאלה כמה משחק להוריד את הקל"צ ל-20 שנה?
כנס למחשבון משכנתא תעשה לעצמך לבד אותם ריביות ל 20 ו 25 שנה תחסוך לא מעט כסף. ואולי גם תרוויח עוד הורדה קטנה בריביות..

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כן ודאי שזה יוריד סה,כ את מה שהחזרתי בסוף. השאלה אם 5 שנים משנים לבנק אפשר לגרוף מהם הורדה בריבית?

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כן ודאי שזה יוריד סה,כ את מה שהחזרתי בסוף. השאלה אם 5 שנים משנים לבנק אפשר לגרוף מהם הורדה בריבית?
בפועלים פחות סיכוי שיורידו לך בריבית..
מזרחי יורידו במעט כנראה.. גם שאר הבנקים סביר שיורידו במעט. וכמובן שכושר ההחזר יספיק מבחינתם

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
במצב שדיברנו, הפריים היום חייב להיות מינוס?

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לא להסכים ל-+ בשום מצב נכון?
לא חושב שיש סיכוי שניתנו לך פלוס.
אם נותנים לך פלוס?? על הסיפור פה לא רלוונטי, זה מצביע על בעיה התיק .
תתחיל בנק אחד תמשיך הלאה וכו..
המלצה לא אוביקטיבית? יועץ עם המלצות הסיכוי גבוה יועיל לך הרבה מעבר לעלות שלו. ואם יש לך אפילו זמן לתשלום אז הוא יסדר לך הכנסות בצורה מייטבית. ולפעמים בקשרים ים הדמאים לסדר אחוזי מימון יותר טובים. שווה לך לבדוק את העניין

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יש יועץ בתיק. רוצה לראות בעצמי שמביא לי הטוב ביותר

אתהאתהאתה

משתמש רשום
24.09.20 למניינם
הח. חודשי 4270 ש"ח.
משכנתא 960.000 ש"ח
55% מימון,
320,000 פריים - 1.1 ל-360 חודש (30 שנה),
320,000 קל"ץ - 2.67 ל-216 חודש (18 שנה),
320,000 משתנה ל"צ - 2.98 ל-360 חודש (30 שנה).
ממוצע משכנתא 2.25 אחוז.
אני גם רוצה לקחת עכשיו, אשמח אם תפנה אותי ליועץ שלך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה