• פרוג למען העצמאים!

כפורום העצמאים והעסקים הקטנים המוביל בציבור החרדי, אתר פרוג נרתם לעזרתכם. בעקבות התפשטות נגיף הקורונה והשפעתו על המשק, נגרמים נזקים כלכליים לעצמאים רבים אשר מתמודדים עם מחסור בלקוחות. לכן החלטנו להושיט לכם יד ואנו מעניקים לכם, חברי האתר היקרים, את מערכת הפרסום העצמאית שלנו ב90% הנחה!!! כן כן! שלמו רק 10% כדמי רצינות ופרסמו את העסק שלכם באתר המוביל בציבור החרדי!

למימוש ההטבה, אין צורך בהקלדת קוד קופון, פשוט פרסמו!

למעבר ליצירת קמפיין >>>

להתייעצות ועזרה בין חברי הפורום >>>

לחבילת פוש לעסקים לחץ כאן >>>

התייעצות מלמד שמרביץ

מצב
הנושא נעול.

בכולופן

משתמש צעיר
אם הבן שלכם היה "זוכה" ללמוד עם מלמד שמרביץ (ולא לעיתים רחוקות ולא מכות קלות)
מה הייתם עושים???

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופירייטינג
קודם לברר מהמורה עצמו, לא מהילדים.
אחכ לנסות אם לא עוזר, לפנות להנהלה.

משטרה היא הדבר האחרון.
ממילא בחיידרים אין אישור הוראה, כך שחוץ מעבודות שרות, המלמד עלול להמשיך ללמד, במידה והוא באמת מבצע את הנ"ל.

אבל- לברר היטב קודם מה הסיפור.
כבר שמעתי על ילדים שניסו להפליל מורים על לא עוול בכפם.

אמנים מוזמנים להשתתף באתר ח

בכולופן

משתמש צעיר
אני שוב אשאל. תנסו להתרכז.
מה הייתם עושים אם המלמד שנפל בחלקו של בנכם הוא אחד שמאמין בכוח הזרוע. ולאו דווקא סטירות וכיו"ב. אלא מכות קשות עם קורטוב אכזריות.
עכשיו תדלגו על הקטע של "מי אמר שזה נכון" "האם אפשר לסמוך על עדות הילד". בואו נניח שזה אמיתי ונכון וברור. עכשיו ספרו לי מה הייתם עושים.

מאן דאמר..

משתמש מקצוען
פרסום וקופירייטינג
מה הייתם עושים אם המלמד שנפל בחלקו של בנכם הוא אחד שמאמין בכוח הזרוע. ולאו דווקא סטירות וכיו"ב. אלא מכות קשות עם קורטוב אכזריות.
עכשיו תדלגו על הקטע של "מי אמר שזה נכון" "האם אפשר לסמוך על עדות הילד". בואו נניח שזה אמיתי ונכון וברור. עכשיו ספרו לי מה הייתם עושים.
ביררתם מולו?

הדוויג

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אם הוא עושה את זה מתוך כעס, זה בעיה. (רק לאבא מותר לתת סטירה מרוב עצבים... ;))

אבל אם הוא עושה את זה בקור רוח ובשיקול דעת, בעיניי אין עם זה בעיה.

נערך לאחרונה ב:

פופקו

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
מוזיקה ונגינה
אולי גם אנחנו נאמין בכח הזרוע?

טעם של פעם

משתמש פעיל
יש לי הרגשה שמשהו טמון מתחת למילים אלו ,
מכות קשות עם קורטוב אכזריות
האם זה נכון?

אמנים מוזמנים להשתתף באתר ח

efrat1

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופירייטינג
כתיבה ספרותית
הנהלה
רבנים
ומוצא אחרון, משטרה.

מאן דאמר..

משתמש מקצוען
פרסום וקופירייטינג
מצב
הנושא נעול.

לוח דרושים

למעלה