דרוש מידע מלונית קורונה קראון פלאז'ה

דבורי ג

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מישהו יודע או שמע כל בדל של מידע?
חברה? אוירה? תעסוקה? אוכל? וכו'
דחוף ממש לקרובי משפחה שצריכים לתת תשובה עכשיו לגבי פינוי האופציה היחידה שנתנו להם היא לשם

קול-התור

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
משפחה שלי שם. חוגגים... מאד יפה ומפנק. אין תוכניות מתוכננות, עושים לבד עם מי שמצא שם. מלא אנשים מוצלחים ונחמדים. אוכל מצוין בשפע (בד"ץ). מכונות כביסה, נענים לכל מיני בקשות. הם מאד שמחים שם.

riki-v

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
יש שם קצת מרחב, מקום להסתובב לילדים?

ר

רק ילדה;)

אורח
יש לובי ענק. מאוד יפה שם. המלונית נפתחה רק בשבוע שעבר כך שטרם קיבלנו מידע ברור אודותיו. אדרבא. אודה למי שישלח אלי מחלימים ששוהים שם או לחילופין היו שם.

מיני בר

משתמש פעיל
למשהו יש מידע על מעלה החמישה? איך מבחינת אוכל , מקום מדובר במשפחה עם שלושה קטנים, תודה

ר

רק ילדה;)

אורח
כותבת לך בפרטי

מלי.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
למשהו יש מידע על מעלה החמישה? איך מבחינת אוכל , מקום מדובר במשפחה עם שלושה קטנים, תודה
אנחנו חזרנו משם שבוע שעבר.
נהננו מאוד מאוד, יש שם שטח גדול לילדים,
הילדים כמעט ולא היו בתוך החדרים הסתובבו כל הזמן בחוץ.
האוכל היה מצוין, בבר ולא חמגשיות.
אם מעניין אותך קצת יותר פרוט פני אלי למייל m3207852 בגימייל.

הכל לטובה!!

משתמש פעיל
דחוףףףףףףףףףףףףףף
למי יש מידע על קראון פלאז'ה עכשיו - לר"ה? (אופצה יחידה, ואנחנו בקושי שורדים בבית...)
מבחינת אוכלוסיה (איזה מניין יהיה שם?)
ומבחינת כשרות האוכל - מה זה בד"ץ?
תזכו למצוות!!!

מאיר 4134

משתמש מקצוען
משפחה שלי שם. חוגגים... מאד יפה ומפנק. אין תוכניות מתוכננות, עושים לבד עם מי שמצא שם. מלא אנשים מוצלחים ונחמדים. אוכל מצוין בשפע (בד"ץ). מכונות כביסה, נענים לכל מיני בקשות. הם מאד שמחים שם.

דחוףףףףףףףףףףףףףף
למי יש מידע על קראון פלאז'ה עכשיו - לר"ה? (אופצה יחידה, ואנחנו בקושי שורדים בבית...)
מבחינת אוכלוסיה (איזה מניין יהיה שם?)
ומבחינת כשרות האוכל - מה זה בד"ץ?
תזכו למצוות!!!

הבן שלי כנראה מתפנה לשם וכבר הרבה חברים שלו מהישי"ק שם, כך שמסתבר שיהיה מניין.....

ולעניין הכיבוס, צריך להביא אבקת כביסה ???

הכל לטובה!!

משתמש פעיל
יש לכם אולי אפשרות לברר פרטים אצל הבחורים ששם?
מאוד מוטרדים מבחינה רוחנית....
האם יש שם בעיה ל2 בחורות ובחור?
האם יכול להיות בעיות...?

מאיר 4134

משתמש מקצוען
יש לכם אולי אפשרות לברר פרטים אצל הבחורים ששם?
מאוד מוטרדים מבחינה רוחנית....
האם יש שם בעיה ל2 בחורות ובחור?
האם יכול להיות בעיות...?

בנתיים אין לי צל של מושג מה קורה שם, אולי ל @קול-התור יש פרטים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה