התייעצות מלון לזוג לשבת

mordy

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אנו רוצים ללכת למלון לשבת הבאה (פרשת משפטים)
מתלבטים בין גלי צאנז / כינורות / כינר / ניר עציון

מישהו שהיה באחד מהם ויכול לספר לנו מבחינת רמת המקום / אוכל / אווירה?
בגלי צאנז קראתי שיש ג'קוזי בחדרים, אבל השאלה מהבחינות האחרות

תודה

SN

משתמש מקצוען
אני דוקא אוהבת את כינר יותר מניר עציון
בכללי, אם נוסעים לשבת שווה לבדוק האם יש מילצור בערב שבת כי אחרת זה ממש לא אוירה שבתית, כל הזמן רודפים אחרי המנה הבאה
בניר עציון למשל לא היה לנו והיה קטסטרופה (זה היה די מזמן אז שווה לבדוק שוב)

את גלי צאנז וכינורות לא מכירה (עושה לי רושם פחות מוצלח..)

מישהי אחת

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
הייתי בגלי צאנז, לא היה ג'קוזי בחדרים, אולי בחדרים הסופר משודרגים
לא הייתי בשבת, באמצע השבוע נהנינו מאוד

נועה ב

משתמש מקצוען
כנורות- פחות
וגם ציפורי בכינרת- לא היה מילצור והיה סיוט

בוה

משתמש צעיר
היינו בחלקם אכתוב את הנקודות מלבד בכינר (שהכשרות מאוד נמוכה)

כינורות - אוכל מצויין ובשפע הכל מוגש בצורת בופה כלומר בר עם אוכל שכל אחד מעמיס לו בצלחות אנחנו מאוד אהבנו את זה שאם אני רוצה 3 דגי סלמון לא צריך להתחנן למלצר אלא הולכים לבר ושמים כמה שרוצים.
חדרים פחות איכותיים מאוד קטנים חלקם מרגישים שזה מלון ישן ששופץ המקום עצמו היה מתוחזק מצויין נקי מאוד כל השבת גם היו עובדים שאינם יהודים שדאגו לנקות.
באזור עצמו אפשר לטייל ליד הכנרת וכדומה
לסיכום מקום נחמד שאהבנו ונחזור שוב ואני מדגיש שהדבר שהכי אהבנו זה את האוכל הן באיכות והן בכמות.

גלי צאנז - אוכל מצויין בסגנון חסידי יותר חלק בסגנון בופה וחלק מוגש לך לשולחן על ידי מלצר, האווירה במלון מאוד חסידית למשל התפילות בשבת בסגנון חסידי וכמשפחה ליטאית הרגשנו קצת דחויים שם, המלון מוציא את השבת לפי רבינו תם כמנהג חסידות צאנז ולכן אין אפשרות מיד בצאת שבת לצאת מהמלון (לנו זה מאוד הפריע כי תכננו מיד לצאת למירון במוצאי שבת) דבר נוסף במוצאי שבת לא היה לנו בחדר מים חמים על אף שהמתנו זמן רב מאוד ופנינו מספר פעמים לקבלה שהבטיחו לעזור אך לא עזרו, מאוד צרם לנו שאחרי שהיינו שם שבת כתבנו למלון מייל עם מספר נקודות לשיפור ולא הגיבו לנו על זה.
בנוסף החדר היה מאוד יפה וחדיש ריהוט חדש ומכובד אך לצערי הניקיון היה גרוע, המקום עצמו מדהים ביופיו יש שם טיילת של נתניה שפשוט כייף לטייל שם.
לסיכום - לצערי לא נחזור לשם...

ניר עציון - לא היינו בשבת רק ביום חול ומאוד התאכזבנו קבלנו חדר עם מזגן שבור מקלחת מיושנת נזילות וריח של ביוב מהשירותים לקחנו מראש חדר כביכול יותר יקר שהוא מחוץ לבנין של המלון אך מסתבר שהוא הרבה יותר דפוק ומיושן, אוכל ברמה נמוכה מאוד, מאוד התאכזבנו
לסיכום לא נחזור..

מלון לביא - לפרט? או שזה לא רלוונטי?

בוה

משתמש צעיר
לביא -
אורחי המלון בסגנון יותר דתי לאומי או חרדי מודרני המלון נקי מאוד ברמה גבוהה מאוד של ניקיון.
אוכל טרי ואיכותי מאוד לגבי הטעם היו דברים שפחות התחברתי לטעמים (למשל בדגים ובמרקים פחות מוצלחים בבשרי מצוינים).. האוכל מוגש לך על יד מלצר והמלצרים נותנים שירות מצויין אם כי לא בשפע רב (למשל רצינו עוד דג מושט אז נגמר להם וכדומה) המלון עצמו משקיע הרבה מאוד לתת שירות אדיב ללקוחות מנהל המלון או התורן שבת הסתובב בחדר אוכל ובדק עם הלקוחות שהם מרוצים
החדרים מאוד מטופחים יפים ונקיים
המקום עצמו מאוד מושקע ויפה ומאוד נחמד לטייל שם בישוב השקט.

לסיכום מלון מצויין שנחזור לשם שוב.

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
לביא -
אורחי המלון בסגנון יותר דתי לאומי או חרדי מודרני המלון נקי מאוד ברמה גבוהה מאוד של ניקיון.
אוכל טרי ואיכותי מאוד לגבי הטעם היו דברים שפחות התחברתי לטעמים (למשל בדגים ובמרקים פחות מוצלחים בבשרי מצוינים).. האוכל מוגש לך על יד מלצר והמלצרים נותנים שירות מצויין אם כי לא בשפע רב (למשל רצינו עוד דג מושט אז נגמר להם וכדומה) המלון עצמו משקיע הרבה מאוד לתת שירות אדיב ללקוחות מנהל המלון או התורן שבת הסתובב בחדר אוכל ובדק עם הלקוחות שהם מרוצים
החדרים מאוד מטופחים יפים ונקיים
המקום עצמו מאוד מושקע ויפה ומאוד נחמד לטייל שם בישוב השקט.

לסיכום מלון מצויין שנחזור לשם שוב.
תודה רבה.
מה הנושא שם עם הכשרות? הבנתי שצריך להזמין מראש או משהו?

אביודה

משתמש מקצוען
באיזה עוד מלון יש מילצור בשבת חוץ מלביא? זוועה החטיפות בבר...

בוה

משתמש צעיר
באיזה עוד מלון יש מילצור בשבת חוץ מלביא? זוועה החטיפות בבר...
בדרך כלל החטיפות רק ב10 דקות הראשונות אחר כך נשטר הרבה אוכל
ואיך אכן ניתן לסמוך על זה בעיניים עצומות ובגרון שקט?
אינני יודע.
מהתרשמות שלי בלבד ומשיחה ארוכה עם המשגיח ואף סיור במטבח יחד איתו התרשמתי שבהחלט אפשר לסמוך.
לא לוקח אחריות על הדברים וכל אחד שיעשה כרצונו וכדעתו
יש שם עוד משהו בעייתי מבחינה הלכתית שיש שם כל השבת מים חמים על פי הכוונה של הרב שלמה אבינר שיש בזה הרבה בעיות הלכתיות ולכן לדעתי אסור להשתמש בזה בשבת וגם אם כן רק לתינוקות וכדומה.
עוד נקודה חשובה יש שם ביום שישי אפשרות להדליק נרות שבת בלובי של המלון ויש אפשרות להדליק בחדר אוכל מברור שאני עשיתי יש בעיה גדולה להדליק בלובי של המלון נרות שבת ולחלק גדול מהפוסקים לא יוצאים ידי חובה בהדלקה זו ועדיף להדליק איזה אור בחדר ולברך עליו מאשר להדליק בלובי של המלון שלצערי רוב אורחי המלון לא מודעים לזה ומדליקים שם.
המלון מאפשר גם להדליק בחדר אוכל שזה מותר ועדיף וכמובן שכל אחד יבדוק זאת באופן פרטני על פי רבותיו.

דעת

משתמש פעיל
מצטרפים לשאלה על מלון בירושלים ברמה גבוהה ואווירה יהודית-שבתית
(שאין בשבת בבוקר "ארוחת בוקר" וכו')

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  37  פעמים

לוח מודעות

למעלה