דרוש מידע מלון בפראג מניסיונכם

אוטוטו כלה

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
אנחנו היינו במלון סמוך לקינג דייויד- מלון חמישה כוכבים!
ואכלנו במלון קינג דייויד, היה ממש בסדר!

P.S.

משתמש מקצוען
איזה מלון הוא הציע לכם?
דירות U MILIOSRDNYCH
אני לא מחפשת מלון חמישה כוכבים, אלא דירונת נחמדה
אני רואה בבוקינג שיש הרבה היצע, רק לא רוצה להיתקע בשבת עם כניסה אוטומטית לבנין, או דירה בבנין שלא סימפטי לשתי בחורות

Efratmi

משתמש רשום
אני נוסעת לפראג בבין הזמנים עם אחותי ורציתי לשאול-
א. אם יש המלצה למלון או דירה זולה קרובה לבית חבד, שמתאימה לשומרי שבת.
ב. חלק מהימים אני רוצה לנסוע לטייל בצפון צכיה, האם כדאי לחלק את השהות חצי בפראג וחצי בצפון כדי לחסוך בנסיעות? (אני נוהגת)

אנחנו היינו בדירה ממש סמוכה לבית חב"ד- אין לי את הטלפון אבל יש לי את המייל:<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
הדירה היתה ממש נחמדה, נקיה ומסודרת ושייכת לאדם יהודי.
אנחנו היינו לפני 4 שנים...

P.S.

משתמש מקצוען
עוד שאלה על פראג/צכיה-
האם אפשר להסתמך שהאטרקציות והחנויות יקבלו כרטיס אשראי? או שצריך להביא מזומן? והאם יש אפשרות למשוך שם מזומן?
תודה מראש!

זושא כץ

משתמש מקצוען
עוד שאלה על פראג/צכיה-
האם אפשר להסתמך שהאטרקציות והחנויות יקבלו כרטיס אשראי? או שצריך להביא מזומן? והאם יש אפשרות למשוך שם מזומן?
תודה מראש!
יש אפשרות למשוך מזומן מכספומטים
חנויות מקבלות אשראי

תמרוווש

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
רק לעדכן-
אנחנו "נעקצנו" שם בכמה מאות דולרים
כי החלפנו כסף ב change מקומי לכסף מקומי
אח"כ הבנו שזה מאד מקובל שם...
תדאגו להחליף רק בבנקים או משהו כזה, אפילו שהעמלות שם גבוהות בטירוף!

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
אנחנו היינו במלון קלריון צמוד לנהר ו-4 דקות לבית חב"ד (בית כנסת ומסעדה בשרית), במשך ארבע ימים לא עלינו כלל על תחבורה הכל היה במרחק הליכה, המלון עלה באזור 150 ש"ח לזוג, (באדר), והוא 4 כוכבים מאוד נהננו ולא התחרטנו שלא היינו בקינג דיויד...

זושא כץ

משתמש מקצוען
רק לעדכן-
אנחנו "נעקצנו" שם בכמה מאות דולרים
כי החלפנו כסף ב change מקומי לכסף מקומי
אח"כ הבנו שזה מאד מקובל שם...
תדאגו להחליף רק בבנקים או משהו כזה, אפילו שהעמלות שם גבוהות בטירוף!
יש שם את הציינגים הכחולים שזה משהו אמין
תעשו חיפוש בפורום כאן על פראג
תקבלו הרבה תועלת

צילומית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לכסף שם קוראים "קורונה צכית" מומלץ להזמין את הקורונות ולקחת כאן בשדה תעופה בבנק הפועלים לפחות חצי מהכסף ואת השאר ביורו ,דולרים לא מומלץ לא מחליפים את הכסף הזה בבנק הדואר ולא בציינגים אחרים בארץ
תחשבו על האנשים שנמצאים בקיץ במלון לא יהודי האם אברכים יכולים להסתובב וכ'ו לא הייתי רוצה לפגוש איזה שיכור בלובי של המלון וגם לא לשמוע את המוזיקה שלהם.וגם אם זה יותר זול בכמה גרושים להיות במלון ממול קינג דיויד ולאכול שם,אם שוכחים משהו בחדר לך תחזור,זה מעצבן!
יש לקינג דיויד אירגון טיולים ב-40-30 יורו ליום גם לדרזדן וגם לקרלובי וארי וגם עוד אחד שלא הייתי וזה מאד מומלץ עם מדריך בעברית ועם אוטובוס תיירים מפנק,30 יורו זה יותר זול מנסיעה לחרמון

הנה לינק להזמנת כסף https://order.flymoney.com

P.S.

משתמש מקצוען
לכסף שם קוראים "קורונה צכית" מומלץ להזמין את הקורונות ולקחת כאן בשדה תעופה בבנק הפועלים לפחות חצי מהכסף ואת השאר ביורו ,דולרים לא מומלץ לא מחליפים את הכסף הזה בבנק הדואר ולא בציינגים אחרים בארץ
תחשבו על האנשים שנמצאים בקיץ במלון לא יהודי האם אברכים יכולים להסתובב וכ'ו לא הייתי רוצה לפגוש איזה שיכור בלובי של המלון וגם לא לשמוע את המוזיקה שלהם.וגם אם זה יותר זול בכמה גרושים להיות במלון ממול קינג דיויד ולאכול שם,אם שוכחים משהו בחדר לך תחזור,זה מעצבן!
יש לקינג דיויד אירגון טיולים ב-40-30 יורו ליום גם לדרזדן וגם לקרלובי וארי וגם עוד אחד שלא הייתי וזה מאד מומלץ עם מדריך בעברית ועם אוטובוס תיירים מפנק,30 יורו זה יותר זול מנסיעה לחרמון

האם אני צריכה גם יורו אם אני לא מתכננת לנסוע לדרזדן ולא לצאת מגבולות צ'כיה..?

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
האם אני צריכה גם יורו אם אני לא מתכננת לנסוע לדרזדן ולא לצאת מגבולות צ'כיה..?
את לא חייבת יורו, אבל חלק מהשרותים בצ'כיה כמו מוניות וכו' מקבלים יורו, המעלה ביורו, שאם ישאר לך קרונות מיותרות, לא יהיה לך מה לעשות עם זה בארץ, אבל יורו אפשר להמיר חזרה לשקלים...

חושב מחדש

משתמש מקצוען
את לא חייבת יורו, אבל חלק מהשרותים בצ'כיה כמו מוניות וכו' מקבלים יורו, המעלה ביורו, שאם ישאר לך קרונות מיותרות, לא יהיה לך מה לעשות עם זה בארץ, אבל יורו אפשר להמיר חזרה לשקלים...
מצד שני, כשאת משלמת ביורו - הם לבד עושים את החשבון מקרונות, והמחיר לא לטובתך.

אני אישית נוסע תמיד גם וגם,
וכל פעם שזה מעל ל10 יורו, עושה את השיקול שלי, במה לשלם.

לגבי מלונות, יש מצב לקחת שם דירות - בפראג 1 מעל ל30 אחוז מהדירות הם דירות נופש, מושכרות דרך בוקינג ו airbnb
לגבי המלונות, אם לוקחים מלון לא של צעירים, לא מוצאים שם הרבה שיכורים במסדרון או בלובי, להשתכר יש מקומות טובים יותר [גם בצ'כיה].

זושא כץ

משתמש מקצוען

ארגון הטיולים אינו קשור למלון אלא לכמה חברות של צעירים ישראלים שירדו לצכיה ומארגנים טיולים.
אתם יכולים להיכנס ללובי של המלון לקחת פלייאר ולהתקשר
לגבי דרזדן קודם תבדקו אם כבר פתחו פריימארק במרכז פראג ,(היה פרסום שזה אמור להיפתח בקרוב), א"כף אין מה לנסוע לדרזדן.

במידה ואתם מעונינים בנסיעה אני הייתי ממליץ על נסיעה ברכב הסעות מאורגן של 8 מקומות,
זה באותו מחיר והרבה יותר גמיש. הנסיעה הרבה יותר מהירה ובנוסף עצירה בדרך הרבה יותר קצרה .

אני ממליץ על <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
או בוואצאפ tel:+420774030123
https://www.lametayel.co.il/יום+כיף+בדרזדן+עם+דניס+״התייר+בפראג״

זושא כץ

משתמש מקצוען
קצת טיפים לפראג:
לחברה של האינטרנט בזול קוראים טי מובייל.
2 גיגה ב200 קרונות,
יש להם חנויות בעיר גם בפלאדיום החנות בצבע ורוד תבקשו מהמוכר להחליף לכם את הסים ולסדר את ההגדרות

לגבי בית הקברות היהודי כדאי להיכנס ל"מכלול" ויש שם מפה של כל הקברים היכן הם ממוקמים בביה"ק, כי הקברים ממש ישנים תדפיסו לכם בישראל. הכלי יקר קבור כמה קברים סמוך למהר"ל.

נסענו לדרזדן עם "התייר מפראג" וזה 2 אחים ישראלים שנוסעים עם רכב פרטי של 8 מקומות. אדיבים ונוחים מ א ד !
גמישים בזמן וממש לא חומדים כסף. וזה עדיף על נסיעה באוטובוס שזז לאט עם הרבה אנשים.

בדרזדן כדאי לוותר על הסיור.
הפרי מארק הוא מצוין ממש למי שלא הולך על מותגים.
בגדים ב3 יורו לכל המשפחה.
קניתי מזוודה שלמה ב200 יורו.
בפראג עצמה יש את רשת C&A זולה וטובה

כדאי לבקש במלון מפה של פראג זה יכול לעזור המון להתנייד עצמאית בעיר. במיוחד בטיול של העיר עצמה. גם אם אתם הולכים עם גוגל מפות או משהו.

טקס פרי: בכל חנות שקונים מעל 2000 קרונות (כמדומני ) מוציאים לכם טופס ושמים בתוך מעטפה צריך אח"כ למלאות פרטי דרכון שם מלא כתובת וארץ.
מגיעים לשדה התעופה צריך לגשת לדלפק כחול (זה נמצא משמאל לכניסה) שם יש פקיד מכס שחותם על המסמכים והקבלות
ואז צריך לגשת לעמדה הסמוכה בצבע כתום ולבקש את ההחזר (אפשר באשראי או מזומן, טוענים שעדיף באשראי כי אז זה בלי עלויות המרה). יש אפשרות להוסיף על הטפסים את מספר כרטיס האשראי --ללא תוקף -- ואז הם מזכים את הכרטיס.
יש בטפסים של הטקס פרי מקום מסודר למלאות את כל הפרטים כדאי למלאות עוד במלון לחסוך זמן.

בחזור מפראג לא נותנים להעלות שום נוזלים למטוס. בהלוך נותנים חופשי.

פאשון ארנה הוא רק מותגים
חודוב הוא קניון סטנדרטי עם המון חנויות ויש דברים זולים. כנ"ל הפלדיום.
בפלדיום יש דוכנים עם מוכרים ישראלים ששמחים לעזור. (הם מחכים שיביאו להם במבה מישראל, קחו שקית קטנה או שתיים תעשו סבוב בקניון שיזהו אותכם תפנקו אותם)

בטיסות בקו פראג יש המון איחורים.
כדאי במטוס למצוא עוד מישהו שנוסע לאותו מלון ולהצטרף איתו במונית . מונית עולה 20/25 יורו. כך שלכל זוג יוצא רק 10 .יש שם הרבה ישראלים שעושים הסעות.
אני ממליץ על אדם טורס או התייר מפראג (יש להם אתר ופייסבוק)

מי שרוצה כרטיס לתח"צ יכול לקנות במכשיר בשדה התעופה כבר שמגיע לפראג (אפשר גם באשראי) . הכרטיס מתחיל להיות בתוקף רק בפעם הראשונה שמחתימים אותו בעלייה לטראם (רכבת חשמלית) או בכניסה למטרו.

כניסה לאתרים של הקהילה היהודית יש מחיר מוזל לסטודנטים. הם לא מבקשים תעודה.תגידו להם שאתם סטודנט המחיר לזוג הוא 500 לא כולל אלטנאי שול לכניסה חד פעמית.
לאלטנאי ניתן להיכנס בתפילת מעריב בחינם

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה