מידע שימושי מכשיר שיש בו רק וייז

נמנמת

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בוקר טוב לכולם.
אני מחפשת לרכוש מכשיר טוב וגדול יחסית שיהיה בו רק אפליקציה של וייז.
בררתי קצת מול החברות של המכישירים הכשרים והמחיר עצמו פלוס בתשלום החודשי נראה לי הזוי.
אשמח לשמוע מכם מה מומלץ ומה כדאי, במחיר הגון ונוח.

תודה רבה

stbar

משתמש מקצוען
ניתן להשיג בהדרן
אנחנו קנינו אצל אחד הסוכנים הטל שלו 0527100955

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
קניתי ממישהו וייז של הדרן יד 2 ב-200₪, מיד זרקתי את הסים ושמתי את הסים של נטפרי מהנטסטיק שאני גם ככה משלם עליו, וב"ה עובד מצוין כבר כמה שנים.

יהודה וולף

משווק מכשירי הדרן וטלפונים כשרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ניתן לרכוש אצלי הדרן.
שירות ומחיר ללא תחרות

ישראל ר.

משתמש פעיל
חברת סים כשר מציעה מכשיר במארז מיוחד בכדי שלא יראה מכשיר לא כשר
במידה והנכם מעונינים ניתן לפנות ל 088021818 או במייל sk088021818@ gmail.com

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אבל אתה משלם 20 ש"ח כל חודש רק על החסימה לא?, מה ההגיון בזה?
אני משלם על קו הסלולר 40₪ ל-019 ועוד 15₪ לנטפרי וזהו. יש לי צורך בנטסטיק לצרכי עבודה, והוא אתי הרבה לפני שהיה לי מכשיר וייז. אז פשוט לפני נסיעה אני מוציא את הסים מהסטיק ומכניס לוייז. על אינטרנט משלמים, זה ההגיון. אגב, יש אפשרות לשיחות נכנסות.

מחשבים זה אני

משתמש פעיל
אם לא חובה שיראה כשר
ישנה אפשרות במכשירי אייפון שיהיה רק אפשרות לוייז וקונים סים לוייז בלבד שזה 30 לחודש משו כזה
ואין אין אפשרות לפרוץ את זה כי זה מתבסס על ההבטחה של אפל אז מי שמצליח לפרוץ רק שיספר לי את זה כי זה שווה איזה מיליון לפחות
מה שאומר שתצאו עם מכשיר ממש רמה גבוהה שלא נתקע ועובד פצצה בסביבות ה 500 ש"ח
אם אתם מעוניינים
0559745344

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
יש אייפונים במחיר הזה?
הכי זול שראיתי באמזון זה אייפון 8 מחודש (שחודש ע"י אמזון) בסביבות 180$. (ובמידה ומדובר במכשיר ממש ישן (נניח פחות מאייפון 6), לא הייתי ממליץ עליו - בפרט אם הוא מחודש - למרות שהוא של אפל).

אבל אין ספק שמבחינת החסימה אין יותר טוב מזה.

נערך לאחרונה ב:

ש. וייסבלום

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
D I G I T A L
אם לא חובה שיראה כשר
ישנה אפשרות במכשירי אייפון שיהיה רק אפשרות לוייז וקונים סים לוייז בלבד שזה 30 לחודש משו כזה
ואין אין אפשרות לפרוץ את זה כי זה מתבסס על ההבטחה של אפל אז מי שמצליח לפרוץ רק שיספר לי את זה כי זה שווה איזה מיליון לפחות
אם אתם מעוניינים

זה מכשיר חדש?
ואיזה סוג זה?

נראה לי מוזר מכשיר של אפל רק ב500

חסיד נלהב

משתמש פעיל
אני משלם על קו הסלולר 40₪ ל-019 ועוד 15₪ לנטפרי וזהו. יש לי צורך בנטסטיק לצרכי עבודה, והוא אתי הרבה לפני שהיה לי מכשיר וייז. אז פשוט לפני נסיעה אני מוציא את הסים מהסטיק ומכניס לוייז. על אינטרנט משלמים, זה ההגיון. אגב, יש אפשרות לשיחות נכנסות.

אמרו לי בהדרן שאם אני לא משלם להם 20 לחודש המכשיר ינעל.
יש דרך לעקוף את זה?

מחשבים זה אני

משתמש פעיל
ברור שזה שזה לא חדש
אבל בשביל להריץ וייז גם אייפון 5 שזה מה שיש לי אישית בשביל וייז בלבד מחזיק נהדר
יש לי אותו שנתיים ולמשפחה שלי את שלל האופציות האחרות החל מלשלם להדרן את הסכום המשוגע שהם רוצים על מכשיר פח וכלה בנטו וייז שמתאפס כל הזמן
לא תמצאו דבר יותר טוב מזה
כמובן שאת המכשיר צריך לקנות מאדם ששמר עליו
ועוד משו חשוב אתם לא תוכלו לעשות א החסימה צריך ללכת למישו אחר אחרת גם תוכלו לשחרר אותה
וכן אסור להשתמש במכשיר ולת לו שום קוד או מייל לפני שאתם חוסמים אחרת אי אפשר לחסום

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
איך חוסמים?
זה משו שכ"א יכול לעשות?
כן, דרך הגדרות המכשיר (חסימה פנימית של אפל). וכאמור, אם נותנים לאדם אחר לעשות את זה ויש אצלו את הקוד, מחזיק הטלפון לא יוכל לפרוץ את החסימה בשום צורה.

קבצים מצורפים

• 9A2926DD-6C41-498A-A14E-507FE087691A.jpeg
    9A2926DD-6C41-498A-A14E-507FE087691A.jpeg
    KB 83.9 · צפיות: 13

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה